Nee, jullie mogen alleen gebruik maken van de douche (en die is nog een beetjequote:Op vrijdag 23 mei 2008 16:51 schreef Lobasca het volgende:
ga wel lekker met een fles in de koetsiekoesiebadkuip zitten, indien aanwezig
Het was een prachtig moment. Niet wat we hadden gewild, maar toch zo'n ontzettend zoete wraak.quote:
klopt daarom was de drang om te winnen zo vreselijk hoog.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 16:43 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Volgens mij was het allebei, én Netty én Brian die schulden hadden.
Ik ga veel mensen hier en jou en je caps ook missen... maar zoals het ernaar uitziet, niet voor lang!quote:Op vrijdag 23 mei 2008 16:53 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik ben een beetje verdrietig.
Ik ga jullie allemaal missen.
die gouden kooi mensen was ik eigenlijk wel een beetje zat, maar de COS mensen nog lange niet
Ja ik ben zelf ook maar een eenvoudige loonslaaf he !! Alleen al voor die 4 webcamsquote:
Ren er toch maar snel onderdoor, water is viesssssssssssss.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 16:54 schreef PeterNB het volgende:
[..]
Nee, jullie mogen alleen gebruik maken van de douche (en die is nog een beetje
'in aabouw' zeg maar)
[ afbeelding ]
Jemig zeg, is Brian soms langsgeweest?quote:Op vrijdag 23 mei 2008 16:54 schreef PeterNB het volgende:
[..]
Nee, jullie mogen alleen gebruik maken van de douche (en die is nog een beetje
'in aabouw' zeg maar)
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 23 mei 2008 16:57 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Jemig zeg, is Brian soms langsgeweest?
Same here.. Cossen waren het laatste jaar echt TE leuk gewoon.. Stukken leuker dan de kooi.. Ga het heel erg missen, maar ben er wel weer bij met DGK2.. Ik heb trouwens nog nooit zo in een programma gezeten.. Zoveel gestreamed en gecost haha.. Vond het best emotioneel..quote:Op vrijdag 23 mei 2008 16:53 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik ben een beetje verdrietig.
Ik ga jullie allemaal missen.
die gouden kooi mensen was ik eigenlijk wel een beetje zat, maar de COS mensen nog lange niet
waar kan ik de streams vinden. wel gratis graag.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 16:49 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Ik offer me wel op, blijf wel thuis. Ik gun een ander wel een leuk uitje
Mamanetty heeft ook eens bij haar eerste bezoek aan de villa gezegd dat Brian vroeger een heel rijk vriendje had en dat van jongs af aan zijn doel was ook heel rijk te worden.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 16:57 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
klopt daarom was de drang om te winnen zo vreselijk hoog.
Waar is je zender?quote:Op vrijdag 23 mei 2008 17:00 schreef mic_forever het volgende:
wat the fuck is cossen
Ja, ik zit zelfs de vogels te tellen in een beestenstream om maar niets anders te hoeven gaan doen. Zo gek dat er echt niets meer komt.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 16:59 schreef yvonne het volgende:
Ooooooooh, ik zit ook in de ontkenningsfase
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |