excuses van mij kantquote:Op vrijdag 23 mei 2008 21:23 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Das waar, maar als 't om een date gaat is het niet zo tof om een half uur te laat te komen en niks van je te laten horen.
Dat is ook precies de reden dat er altijd wel iets is om over te twijfelen. Weet je nog dat je vroeger dacht dat je als je volwassen was, nooit meer onzeker zou zijn? En nu het zover is, voel je je af en toe nog steeds eenquote:
Ik realiseer me vaak niet dat ik al volwassen ben. Als andere mensen naar mijn leeftijd vragen moet ik er altijd over denken, en dan zeg ik ´t en denk bij mezelf: "Teeeering dat gaat hard!quote:Op zaterdag 24 mei 2008 03:19 schreef MLI het volgende:
[..]
Dat is ook precies de reden dat er altijd wel iets is om over te twijfelen. Weet je nog dat je vroeger dacht dat je als je volwassen was, nooit meer onzeker zou zijn? En nu het zover is, voel je je af en toe nog steeds een.
Ik heb kinderen en ik voel me nog zoquote:Op zaterdag 24 mei 2008 08:24 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ik realiseer me vaak niet dat ik al volwassen ben. Als andere mensen naar mijn leeftijd vragen moet ik er altijd over denken, en dan zeg ik ´t en denk bij mezelf: "Teeeering dat gaat hard!"
Ook bv als je andere mensen van jou eigen leeftijd ontmoet is er altijd wel een moment dat ik ineens denk:
"Fuck, ik ben ook al zó oud!"
Waarmee ik eigenlijk wil zeggen dat ik me nog niet zo oud voel als mijn generatiegenoten.![]()
maar ik ben 't wel.
Hoe oud zijn die kids van jou JB?quote:Op zaterdag 24 mei 2008 08:45 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Ik heb kinderen en ik voel me nog zo
Gaat niet over
Mijn buren (zijn ook een beetje vrienden van me) hebben er ook van die leeftijd ongeveer.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 08:56 schreef JamesBrownie het volgende:
Ja, ik was 20 bij de eerste.
De oudste leert al schrijven en rekenen en ik ben zo trots op ze
(jongste ook een beetje, die loopt wat voor)
Dankje. Zeker, heel erg blijquote:
Welnee!quote:Op vrijdag 23 mei 2008 22:09 schreef JamesBrownie het volgende:
Ik ben pas net weer singel na bijna negen jaar, dus alles wat ik hier zeg is van daarvoor.
Voorlopig sta ik ws wel even droog...
Ik ben van die eeuwige jachtveldenquote:Op vrijdag 23 mei 2008 22:56 schreef MLI het volgende:
[..]
Ik ben 7 jaar niet op de markt geweest, ik was echt verbaasd over hoe alles veranderd is op de jachtvelden.
That's all we getquote:
Na 2,5 jaar vrijgezel geweest te zijn is het weer raak.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 10:19 schreef Lips het volgende:
[..]
That's all we get
Of heb je gewoon al jaren een relatie en kom je dat er nog even inwrijven
Naja het standaard gebeuren, moeilijk uit je woorden komen en een beetje dom overkomen bij het praten met iemand die eigenlijk best wel leuk wasquote:
Da's waar maar het ging andersom in dit geval, sort ofquote:Op zaterdag 24 mei 2008 11:34 schreef Liquidootje het volgende:
Zonder drank had je uberhaupt geen gesprek met haar aangeknoopt
Tuurlijkquote:Op zaterdag 24 mei 2008 11:34 schreef Liquidootje het volgende:
Zonder drank had je uberhaupt geen gesprek met haar aangeknoopt
@emel. Nooit iets vertellen over je single bestaan he. Maar zodra je je los kan maken. Direct maar ook direct melden he
Go Emel! Jammer voor de heren die geruchten gehoord hadden over je schijnbaar mooie voorkomenquote:
Emel, das toch een turkse naam?quote:
quote:
1quote:Op zaterdag 24 mei 2008 17:22 schreef Liquidootje het volgende:
Hoe oud ben jij eigenlijk Kaasplank(je)? 30+?
het was slechts een kwestie van tijdquote:
quote:
Onzin.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 18:22 schreef dawg het volgende:
Wij moeten nog daten van Liquido trouwens, Teganmeisje.
Nope, ik heb vanavond al plannen.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 18:22 schreef Abbadon het volgende:
[..]
![]()
doe jij het deze keer maar dawg...je weet dat je het wil
quote:Op zaterdag 24 mei 2008 18:23 schreef Tegan het volgende:
Den_Haag mag eerst nog.
er is dus niemand die mee kan/wil stappen...quote:
m-niki zal ongetwijfeld diep teleurgesteld zijn...quote:
Je hebt met m gezoend zeker? Zeur ni zo & ga gewoon.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 18:17 schreef m-niki het volgende:
Pfff.... ik ga vanavond naar een verjaardagsfeestje van een collega van me die 24 is geworden, het is in een studentenhuis and all en ik had ter versterking een vriend meegevraagd met wie ik het stiekem héél goed kan vinden, maar die hangt de Sjaak Afhaak uit want z'n vriendin is er!!!
En en en on top of it all hoor ik dat hij en zij per juli (al!) gaan samenwonen in Limburg! In Limburg!!!! Aargh..
En verder had iedereen opeens hoofdpijn/kater/andere plannen dus zit ik vanavond alleen dus op dat feestje tussen de jonkies (ik vind het niet zo heel erg...maar toch, het leeftijdsverschil is wel errug groot) en kan ik niet gaan stappenen ik wil zo graag dansen enzo...
quote:
Weet jij hoe emel eruit ziet?quote:Op zaterdag 24 mei 2008 18:03 schreef Abbadon het volgende:
[..]
het was slechts een kwestie van tijdben blij voor je, meis
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |