Voordat hij zijn pa ging bellenquote:Op donderdag 22 mei 2008 23:56 schreef Kevv het volgende:
Jaap bedankte de redactie nog, "ik denk dat het wel goed is voor de show"
Net een miljoen verloren. Ik kan me er iets bij voorstellen als ik eerlijk ben.quote:
Ik geniet vooral van dat gesprek tussen Jaap en zijn pa.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:57 schreef schatje het volgende:
Ik geniet zo van Brian en Amanda die helemaal zuur zijn.
Huub heeft er gewoon altijd rekening mee gehouden dat hij niet zou winnen (wel gehoopt natuurlijk) en Brian niet, die was er van overtuigd dat hij zou winnen.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:56 schreef tipsch het volgende:
[..]
Dat kan wel zijn, maar Huub heeft denk ik al heel lang geweten dat hij het niet zou worden en hij heeft zich daar dus ook heel lang op kunnen instellen.
En hij mag dus een pilot opnemen van JdM. Dat zei hij 2x maar ik las het hier nergens terug.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:56 schreef tipsch het volgende:
[..]
Dat kan wel zijn, maar Huub heeft denk ik al heel lang geweten dat hij het niet zou worden en hij heeft zich daar dus ook heel lang op kunnen instellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |