Ja echt hoe sneu ! Ik vroeg me al af wanneer het volgende balkje in beeld zou komen met 'deze voetballers zijn niet representatief voor de werkelijkheid'quote:
quote:Op zondag 13 april 2008 22:11 schreef Susi het volgende:
[..]
Ja echt hoe sneu ! Ik vroeg me al af wanneer het volgende balkje in beeld zou komen met 'deze voetballers zijn niet representatief voor de werkelijkheid'
Ik vraag me af wanneer Ajax een klacht indient dat zij hier niet mee geassocieerd willen worden.quote:
Dacht dat ie vandaag is uitgekomen ,de datum doet er niet zo heel veel toe heb hem hier nu ook liggen voor 15 euro ( is geen geld als je ziet dat sommige hem voor een tientje meer verkopen en dat voor een 4 dvd ) kan ik van men recorder de afleveringen van voetbalvrouwen ook weer verwijderenquote:Op vrijdag 23 mei 2008 21:19 schreef -Bubseltje- het volgende:
De dvd is de 19de uitgekomen heb hem hier al liggen
neequote:Op zondag 25 mei 2008 20:35 schreef Susi het volgende:
Is dit de laatste aflevering van dit seizoen ?
de 1 a laatste is ditquote:Op zondag 25 mei 2008 20:35 schreef Susi het volgende:
Is dit de laatste aflevering van dit seizoen ?
quote:
quote:Marit van Bohemen wordt voetbalvrouw
Uitgegeven: 26 januari 2009 10:40
Laatst gewijzigd: 26 januari 2009 11:15
AMSTERDAM - Actrice Marit van Bohemen heeft een rol bemachtigd in de tv-serie Voetbalvrouwen. Dat zegt Lone van Roosendaal op de website van Story.
Van Roosendaal speelde al eerder mee in de serie. Zij moet het in het nieuwe seizoen doen zonder Leontine Borsato en Nicolette van Dam, die kozen voor andere activiteiten.
In het weekblad zegt Van Roosendaal dat ze haar collega's mist. "Maar het is geweldig om met Marit te werken." Marit van Bohemen presenteert momenteel het tv-programma Campinglife.
Yolanthe
Eerder werd bekend dat Yolanthe Cabau van Kasbergen haar intrede doet in Voetbalvrouwen. De opnames van de hitserie zijn in volle gang.
quote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AMSTERDAM - Kon Yolanthe Cabau van Kasbergen eerder alleen nog onthullen dat er in Voetbalvrouwen een voetballer verliefd op haar zou worden, nu is bekend wie de gelukkige is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vanaf 9 maart zal Yolanthe maar liefst 13 weken te zien zijn als de mysterieuze visagiste. De actrice kijkt ontzettend uit naar rol: "Geweldig dat ik dit jaar de kans krijg om me verder te ontwikkelen als actrice."
Telegraaf.
Volgens de Veronica gids (quote:
quote:Nieuwe Voetbalvrouwen van start
‘Voetbalvrouwen’ is terug. De week na de allerlaatste aflevering van ‘Gooische Vrouwen’ start de succesvolle RTL 4-dramaserie met dertien gloednieuwe afleveringen en verschillende nieuwe aanwinsten.
De talentvolle glamourvrouwen Yolanthe Cabau van Kasbergen, Marit van Bohemen en Peggy Vrijens gaan dit seizoen het luxe en veelbewogen leventje leiden van voetbalvrouw. Vanaf vrijdag 30 oktober wordt duidelijk hoe zij hun intrede maken in de populaire serie en welke voetballende mannen zij om hun ranke vingers gaan winden.
Op het voetbalveld hebben ook verschillende transfers plaatsgevonden. Nieuw dit seizoen is de Afrikaanse clubaanwinst Kofi (Andre Dongelmans). Hij zorgt voor het nodige testosteron op het voetbalveld en ver daarbuiten. Onder leiding van trainer Rutger (Joep Sertons) staan uiteraard ook de bekende voetbalhelden Italo (Bas Muijs), Danny (Mike Weerts) en Gio (Curt Fortin) weer op het veld en wordt Heros gekocht door een Russische oliemiljardair. Hij wil graag dat zijn vrouw Oksana (Peggy Vrijens) wordt opgenomen door de voetbalvrouwen en gaat heel ver om dat voor elkaar te krijgen.
Het glamourbestaan van Liz (Leontine Borsato), Melanie (Lone van Roosendaal), Renske (Sophie van Oers) en Solange (Nicolette van Dam) komt flink onder druk te staan door de komst van een opvallende dame: visagist Kate (Yolanthe Cabau van Kasbergen). Tijdens een sexy fotoshoot bij voetvalclub Heros komt Danny in contact met haar. Inmiddels heeft Renske Danny verlaten en is ingetrokken bij Gio, samen met haar zoontje Levi. Niets staat Danny meer in de weg om Kate beter te leren kennen en al snel wordt hij verliefd op haar.
Nu Solange is getrouwd met de opvliegende Italo let ze niet meer zo op de pondjes, de buit is immers binnen. Dit leidt tot grote frustratie bij Italo, die zijn vrouw met de dag ronder ziet worden. Voetbaltrainer Rutger is eindelijk zo ver dat hij zijn Liz ten huwelijk gaat vragen. Hij doet dat op en hele romantische manier en Liz is dolgelukkig. Maar hoe lang duurt dat geluk? Ondertussen doet Diego alsof hij nog steeds in coma ligt, waarop Melanie besluit om over te gaan op euthanasie. Maar dan verschijnt tante Madonna in het ziekenhuis en kan Diego niet langer toneel spelen.
Producent Johan Nijenhuis: "Meer dan ooit gaat dit derde seizoen over de vrouwen. We kiezen ervoor om een schaamteloos beeld te geven van vrouwen die tot het uiterste gaan om te krijgen wat ze willen. Yolanthe Cabau van Kasbergen heeft met veel gevoel voor humor de rol van voetbalvrouw Kate gespeeld. Tijdens de opnamen wist ze ook zelf nog niet dat het spelen van deze rol een generale repetitie voor de werkelijkheid zou zijn. "
Uitzending: RTL 4, wekelijks, vanaf vrijdag 30 oktober tussen 20.30 uur en 21.30 uur.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |