eerlijk is eerlijk.. moest hard lachen.. en niemand in het kantoor die het snapt...quote:Op donderdag 22 mei 2008 12:33 schreef Devlinsect het volgende:
Negers die in commercials zitten waarbij je AIDS moet smsen, omdat ze ook honger hebben en vervolgens staat de hele familie op aangespoeld eten.![]()
En dan met die smerige zandpoten op het eten gaan staan.![]()
Negers die geen respect hebben voor andersmans eten
Goede klacht en terecht. Ik zou een topic openenquote:Op donderdag 22 mei 2008 12:37 schreef Pwnie het volgende:
[..]
eerlijk is eerlijk.. moest hard lachen.. en niemand in het kantoor die het snapt...
klacht: humorloze kantoor collega's die niet lachen omdat negers in een commercial zitten waarbij je AIDS moet smsen, omdat ze ook honger hebben en vervolgens staat de hele familie op aangespoeld eten.![]()
En dan met die smerige zandpoten op het eten gaan staan.![]()
Negers die geen respect hebben voor andersmans eten
zoiets?
Dat zag ik laatst ook ja, wat is dat voor idioot iets?quote:Op donderdag 22 mei 2008 12:33 schreef Devlinsect het volgende:
Negers die in commercials zitten waarbij je AIDS moet smsen, omdat ze ook honger hebben
neequote:Op donderdag 22 mei 2008 13:04 schreef DroogDok het volgende:
Waar je je al niet over op kan winden.
En waar je al geen lemmings over kan makenHeeft topic nu een officieel lemming-record?
Welk topic was dat? (linkje)quote:Op donderdag 22 mei 2008 13:11 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
nee
Maar die lemmings van mijn topic toen waren ook van betere kwaliteit en niet 2 woordjes.
quote:Op donderdag 22 mei 2008 13:10 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Mijn topic: Slet genaaid, beurs weg had heul meer lemmings![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Die waren van een andere usert volgens mijquote:Op donderdag 22 mei 2008 13:22 schreef de_boswachter het volgende:
Slet Genaaid, Beurs Weg.
Moet je ff zoeken....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |