Ik ben alle vragen een beetje vergeten.

Uhm, langer blijven. Nee dat was niet echt een optie. Dat zou 1 dag langer zijn op de moeder/kind afdeling maar het was heel druk in het ziekenhuis. Het ziekenhuis is ook niet echt groot.
We wonen slechts 5 minuten van het ziekenhuis af, dus het valt reuze mee. Ik mag zoveel bellen en bezoeken als ik wil, alleen wordt het aangeraden voor mij de eerste week niet vaker dan twee keer per dag te gaan.
Dat is best moeilijk ja, maar als ik zie hoe goed ze voor haar zorgen en wat voor enge dingen Yade af en toe doet (zoals vergeten te ademen en dan paars worden) ben ik blij dat ze nog in het ziekenhuis is.
Troel, ik huur nu een dubbele electrische kolf om te kijken hoe het met de borstvoeding gaat. Stel dat dat nou een drama zou zijn, zou het zonde zijn dat ik er een heb aangeschaft. Verder heb ik nog een hand kolf van weleda en kolf ik 2 keer per dag in het ziekenhuis zelf.
Met Yade gaat het alweer beter!

Elk dagdeel een beetje beter, echt geweldig. Ze hefet gisteren goed gehapt aan de borst en misschien zelfs wat druppels binnen gekregen. Haar navelklemmetje dingetje is er ook al af, en ze had zelfs de helft van haar flesje op, na het proberen aanleggen. Meestal is ze daarna te moe om nog toch drinken en krijgt ze het via de sonde.
We zijn zo super trots op haar. Het is zo bijzonder, je "kent" dat kleine hummeltje pas net en je voelt nu al zo enorm veel liefde voor haar. Ze laat je met alles smelten, elke gekke bek, of het feit dat ze in slaap valt en haar armpjes dan ineens heel schattig slap vallen. Hoe ze gaapt of het je onmogelijk maakt om een luier te wisselen en hoe vreselijk boos ze wordt als wat zij wil niet nu nu nu gebeurt.