misschien is Munsterman bang dat Arnautovic een zaak gaat beginnen?quote:Op maandag 14 juli 2008 16:21 schreef Dos37 het volgende:
Mooi dat ie blijft, maar elke keer dat een speler in de belangstelling staat hoef je toch geen contract op te waarderen.
dan moet er sprake zijn van positie verbetering, en dat is er nietquote:Op maandag 14 juli 2008 16:24 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
misschien is Munsterman bang dat Arnautovic een zaak gaat beginnen?
hij zou toch meer gaan verdienen bij Feyenoord? dan is het alleen afwachten of Twente de CL haaltquote:Op maandag 14 juli 2008 19:10 schreef DirkZz het volgende:
[..]
dan moet er sprake zijn van positie verbetering, en dat is er niet.
En daarom heeft hij nu ook een verbetert contract?quote:Op maandag 14 juli 2008 19:17 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
hij zou toch meer gaan verdienen bij Feyenoord? dan is het alleen afwachten of Twente de CL haalt
maar goed, is allemaal niet meer aan de orde
Zou je denken?quote:Op maandag 14 juli 2008 19:31 schreef DirkZz het volgende:
Neem aan dat de financien voor meneer Arnautovic er niet op achteruit gaan.
Het is natuurlijk afwachten, maar de kans is best groot dat hij weer een heel seizoen op de bank zal zitten door N'Kufo. Maargoed, contract vertienvoudigt en waarschijnlijk wat beloftes erbij, hij en zijn zaakwaarnemer hebben niets te klagen.quote:Op maandag 14 juli 2008 20:36 schreef RayMania het volgende:
Het is natuurlijk ook geen straf om op dit moment bij FC Twente te spelen.
Ik denk wel dat hij wat meer aan spelen toe gaat komen. Nkufo is ook niet de jongste meer en hij heeft volgens mij steeds vaker last van pijntjes en blessures. Bij een Feyenoord met Makaay en Tomasson zou hij ook amper aan de bak komen.quote:Op maandag 14 juli 2008 20:45 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Het is natuurlijk afwachten, maar de kans is best groot dat hij weer een heel seizoen op de bank zal zitten door N'Kufo. Maargoed, contract vertienvoudigt en waarschijnlijk wat beloftes erbij, hij en zijn zaakwaarnemer hebben niets te klagen.
Tomasson is niet echt een spits en dus geen concurrent en Makaay en Arnautovic zijn complementair aan elkaar. Aangezien Feyenoord niet de beste opbouw heeft, zullen er weer veel lange ballen worden gespeeld, een Makaay kan daar niets mee en zal vrijwel elk luchtduel verliezen, maar een Arnautovic wint dat soort duels en kan zo'n bal vasthouden. Ik denk dat hij wel eens een basisplek had kunnen veroveren, Verbeek heeft zo Sibon ook de belangrijkste kracht van Heerenveen gemaakt.quote:Op maandag 14 juli 2008 20:49 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ik denk wel dat hij wat meer aan spelen toe gaat komen. Nkufo is ook niet de jongste meer en hij heeft volgens mij steeds vaker last van pijntjes en blessures. Bij een Feyenoord met Makaay en Tomasson zou hij ook amper aan de bak komen.
quote:FC Twente troeft Feyenoord af in strijd Arnautovic
Door EDDY VAN DER LEY;SJOERD MOSSOU
ENSCHEDE/ROTTERDAM - Feyenoord dacht de talentvolle spits al binnen te hebben, maar Marko Arnautovic blijft bij FC Twente. De 19-jarige aanvaller tekende gisteren een verbeterd contract bij de club uit Enschede, tot grote teleurstelling van de Rotterdammers.
Feyenoord was bereid ver te gaan voor Arnautovic en rekende tot vorige week volledig op zijn komst. De club had zo'n 4,5 miljoen euro over voor de Oostenrijker, het bedrag dat FC Twente in eerste instantie als vraagprijs had genoemd. Bovendien dacht Feyenoord er persoonlijk wel uit te zijn met Arnautovic, die aangaf graag naar de Kuip te komen.
,,Pas de laatste dagen voelde ik dat het alsnog moeilijk ging worden,'' aldus technisch directeur Peter Bosz. ,,FC Twente weigerde Marko opeens te laten gaan, terwijl ze kort daarvoor nog wél een prijs hadden genoemd. Waarschijnlijk heeft de komst van hun nieuwe trainer (Steve McClaren, red.) daarin een rol gespeeld. Die is er dwars voor gaan liggen.''
In een arbitragezaak tussen Arnautovic en FC Twente had Feyenoord sterk gestaan, denkt Bosz. ,,Maar zoiets is aan de speler, niet aan ons. Omdat FC Twente een prijs heeft genoemd en wij die wilden betalen, was het volgens mij een duidelijke zaak geweest. Op een paar details na waren we gewoon rond. Maar die jongen wilde dat gevecht niet aan met zijn club en daar hebben wij alle begrip voor. Hoe jammer we het ook vinden dat hij niet naar ons komt.''
Feyenoord hoopte met Arnautovic een jonge en talentvolle speler aan te trekken, nadat het met Jon Dahl Tomasson opnieuw een dertiger had vastgelegd. Met het oog op de toekomst heeft Feyenoord behoefte aan spelers met restwaarde. Eén van de opties is nog steeds de jonge Benfica-aanvaller Fabio Coentrao, die Feyenoord voor een seizoen wil huren met een optie tot koop. De speler zelf zei er in de Portugese pers al uit te zijn met Feyenoord, maar volgens Bosz is de deal nog zeker niet rond. ,,Dat is onzin,'' zegt Bosz.
FC Twente toont met het behouden van Arnautovic opnieuw daadkracht op de spelersmarkt. In januari probeerde Ajax middenvelder Orlando Engelaar los te weken, maar wist de clubleiding hem met een beter contract en een gelimiteerde afkoopsom tot een langer verblijf te verleiden. Dat de Oranje-international onlangs alsnog naar een topclub vertrok, het Duitse Schalke 04, was ingecalculeerd en gebeurde op de voorwaarden van FC Twente.
De Braziliaanse verdediger Douglas Texeira stond in de belangstelling van onder meer Ajax en Feyenoord, maar ook hij tekende tegen verbeterde condities bij. Hetzelfde gebeurt nu met Arnautovic. Feyenoord wilde ver gaan, maar FC Twente praatte op de speler in en bood hem een verbeterd contract met een gelimiteerde afkoopsom.
,,Het was ook niet zo dat Marko per se weg wilde bij FC Twente, het was meer dat hij graag naar Feyenoord was gegaan,'' zegt zaakwaarnemer Rob Groener vanuit Oostenrijk, waar hij met de familie Arnautovic overlegde.
,,Bij buitenlanders heeft Feyenoord nog altijd een grote naam, dat speelt zeker een rol. Alleen wilden Marko en zijn familie het niet laten aankomen op een arbitragezaak, daarvoor is de band met FC Twente hen te lief. Of de verbeterde voorwaarden ook een rol hebben gespeeld? Natuurlijk.''
Volgens Groener is Arnautovic tevreden met de afloop. ,,Hij wilde graag naar Feyenoord, dat staat buiten kijf, maar hij blijft met veel plezier bij FC Twente. Hij is ook blij dat alle perikelen nu voorbij zijn.''
AD.
Hij kan ook achter NKufo spelen, of aan de zijkanten..quote:Op maandag 14 juli 2008 20:45 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Het is natuurlijk afwachten, maar de kans is best groot dat hij weer een heel seizoen op de bank zal zitten door N'Kufo. Maargoed, contract vertienvoudigt en waarschijnlijk wat beloftes erbij, hij en zijn zaakwaarnemer hebben niets te klagen.
Ik denk dat McClaren zo gaat spelen inderdaad. Zoals het Nederlands elftal met 4 2 3 1.quote:Op maandag 14 juli 2008 22:47 schreef 9christensen het volgende:
[..]
Hij kan ook achter NKufo spelen, of aan de zijkanten..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |