Jawel mij ook, maargoed alstie het niet meer leuk vind gaan we gewoon weer, ook geen probleem tochquote:Op zaterdag 24 mei 2008 18:04 schreef Greys het volgende:
Non!
Bob de Bouwerrrrrrrrrr, kunnen we het makennnnnnnnnnnnn!
Lijkt me best lang, twee uur![]()
Sorryquote:Op zaterdag 24 mei 2008 20:16 schreef conleche het volgende:
Oké, nou heb ik PS I love you gekeken en ben nu zo roodbehuild dat ik niet meer naar de Appie kan voor m'n avondeten en ik nu de keus heb tussen kroketten, festini sinaasappelijsjes of een plastic bak zonder etiket.
Heel mooi.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 21:19 schreef Greys het volgende:
[..]
Sorry![]()
Je vond hem dus net zo mooi als ik, begrijp ik
Misschien dat MissBliss dan toch nog even haar laptop op zijn kop gaat zetten om hem ook te kijken
Cultuurbarbaren zijn jullie toch. De film ruïneert het boek volledigquote:Op zaterdag 24 mei 2008 20:16 schreef conleche het volgende:
Oké, nou heb ik PS I love you gekeken en ben nu zo roodbehuild dat ik niet meer naar de Appie kan voor m'n avondeten en ik nu de keus heb tussen kroketten, festini sinaasappelijsjes of een plastic bak zonder etiket.
ja maar als je het boek niet hebt gelezen valt dat niet op natuurlijkquote:Op zaterdag 24 mei 2008 21:26 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Cultuurbarbaren zijn jullie toch. De film ruïneert het boek volledig
Wat zij zegtquote:Op zaterdag 24 mei 2008 21:28 schreef conleche het volgende:
[..]
ja maar als je het boek niet hebt gelezen valt dat niet op natuurlijk
quote:Op zaterdag 24 mei 2008 21:19 schreef Greys het volgende:
[..]
Sorry![]()
Je vond hem dus net zo mooi als ik, begrijp ik
Misschien dat MissBliss dan toch nog even haar laptop op zijn kop gaat zetten om hem ook te kijken
Je kunt gewoon niet een Iers verhaal verfilmen met een amerikaanse actrice in de hoofdrol. Het verhaal is veramerikaanst helaas.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 21:33 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat zij zegt
Overigens zag ik op IMDB ook diverse mensen precies het omgekeerde zeggen
Smaken verschillen, gelukkig
Zeg het oog wil ook wat en weet je hoe lang ik dan bezig ben om het weer open te krijgen als ik snel iets moet hebben?quote:Op zondag 25 mei 2008 16:17 schreef Greys het volgende:
Ja fijn he Diz?![]()
![]()
![]()
Kan je de kastjes niet met een touwtje aan de knoppen dichtbinden ofzo?
joev got meelquote:Op zondag 25 mei 2008 16:07 schreef Greys het volgende:
Mogge liefjes!
We deden onze ogen open vandaag, keken op de wekker en het was kwart over drie!
Ik werd er gewoon pisnijdig om, echt boos!Het is al bijna tijd voor het avondeten! Bah! Hele dag weg!
Dizzy, je katten!![]()
Is het in het boek dan niet net zo als de film dat het in Amerika speelt en dat ze op vakantie naar Ierland gaan? Speelt daar het héle verhaal in Ierland?
Zonde Ing, met dit weer inderdaad. Fijn dat het windscherm helemaal naar je zin is! Jammer alleen dat je er nu niet echt van kunt genieten, maar dat komt vast snel. We hebben de hele zomer nog voor de boeg (zei zij optimistisch)
Nok, jij ook een gezellig latertje dus! En je mantra helpt nog niet echt hoor. Maar ik zal het blijven volhouden
Ik ben nog niet over de shock van het Songfestival heen
Neeeee hoe very Ps I love you the movie!!!!quote:Op zondag 25 mei 2008 16:59 schreef Greys het volgende:
Ik ga zo even in mijn mail kijken
Nou er was één deelnemer die bekend stond om zijn arrogantie, hij had zijn kleedkamer vol hangen met foto's van zichzelf en hij trok onder het zingen zijn blouse los enzo. God's gift to women, vond ie zelf. Met een afschuwelijk lied. Drie keer raden wie er won
Ohhhh een vriendin komt zo langs, ze belt net. Ze is single moeder en we hebben haar al een paar keer geprobeerd te koppelen. Maar ze houdt er teveel van om op zichzelf te zijn. En nu is ze in Schotland op vakantie geweest met haar moeder en dochter, heeft ze een man ontmoet (1 avondje) aldaar in een bar en de vonken vlogen over!!! Ze dacht dat het niets kon worden dus ze is weggegaan zonder haar telefoonnr te geven. Maar hij heeft dat achterhaald (!) en hij heeft haar al meerdere keren gebeld en hij wil dat ze mee gaat naar een bruiloft van een vriend van hem in Schotland over drie weken. En nu hoor ik net dat het ticket al geboekt is! How very Four Weddings without a Funeral!!!!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |