Het is weer kermis in Roermond. Twee keer per jaar een feest wat het grootste gepauperte uit de gehele omgeving aantrekt als een magneet op oud ijzer.
Maar goed. Ik gisteren met me matties wat over de kermis aan het lopen tussen het gepauperte in. Na een aantal keren in de Breakdance en de botsauto's te zijn geweest besloten we te gaan stappen.
Waar het normaal gesproken in Roermond meestal redelijk tot goed druk is was het vanavond tering druk. Alle cafe's puilden uit, en na een wachtrij van een kwartier overleefd te hebben mocht ik naar binnen.
Het viel me al gelijk op dat er flink veel oorbelvolk was en mensen met plaatjes op de arm alsof ze onder een HP Deskjet gevallen waren. Maar goed.
Wij het standaard op een zuipen zetten totdat de plaat We Are The Champions gedraaid wordt. Wordt er ineens zo'n kaalkop in een Ajax shirt (wie doet er nu een Ajax shirt aan met uitgaan

) helemaal gek. Begint ie wat met zijn armen in de lucht AJAX AJAX AJAX AJAX te roepen en iedereen om zich heen weg te duwen.
Springen er ineens 2 uitsmijters op hem en die gast maar doorgaan met roepen en wild om zich heen schoppen

Gelukkig hebben ze hem afgevoerd met een ambulance.
Gasten die "clubliefde" hebben, nog nooit bij de club zijn geweest maar wel een shirt ervan aandoen met uitgaan