Heb er zelf een gehad, maar ok als jij denkt van nie dan ook goedquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 15:48 schreef jeweetz17 het volgende:
[..]
Voor zover ik weet is deze sjaal niet van bougie champion hoor. tenzij je me meer kan overtuigen. iemand?
Volgens mij liggen die gewoon bij Sneakersquote:Op dinsdag 9 september 2008 10:05 schreef ParanoidEv het volgende:
Ik zoek:
Reebok Reign-Bow schoenen, en wel de roze. Online had ik ze besteld bij Sneakcentrum maar die had ze niet meer. Gewone winkels mag ook, maar liefst in Zeeland of België
[ afbeelding ]
Zeker weten? Want je hebt ze ook iets minder fel met een witte zool.quote:Op dinsdag 9 september 2008 15:57 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Volgens mij liggen die gewoon bij Sneakers
Hm is alleen niet mijn maat. En daar heb ik het al geinspecteerd, maar toch bedankt. Denk dat ik maar andere neemquote:Op dinsdag 9 september 2008 21:40 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Die bij Sneakers hebben inderdaad een witte zool, volgens de site dan.
Hier
Daar hebben ze 'm nog, en anders even vragen in het sneakertopic of in ieder geval op de sites in de OP daarvan
Geribde wifebeaters van de H&M, ¤4,90. Divided afdeling, ze hebben ze ook in wit geloof ik.quote:Op zondag 14 september 2008 21:39 schreef luciferist het volgende:
ik zoek gewoon een strak hemd, zwart, geen opdruk, niet te duur
iemand?
Nog niks om eerlijk te zijn, maar ik was van plan om de H&M en de Hema sowieso ff te proberen, kan ik gelijk ff langs de Blokker idd, goed ideequote:
Ik heb ze ook bij Claire's gezien.quote:Op dinsdag 16 september 2008 10:06 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Nog niks om eerlijk te zijn, maar ik was van plan om de H&M en de Hema sowieso ff te proberen, kan ik gelijk ff langs de Blokker idd, goed idee. Thx!
inderdaad van Kangol, maar ze zijn ook Low-budget te krijgen bij H&M.quote:Op maandag 15 september 2008 22:42 schreef Jep. het volgende:
Ik zoek de benaming van dit soort petjes..Kan ze echt niet vinden.
![]()
[ afbeelding ]
En eventueel een winkel voor dat soort type petjes?
het merk op de rits moet je niet naar kijken, dit zijn zeer vaak algemene merken die door zeer veel kledingfabrikanten gebruikt worden. (zie bijv. YKK)quote:Op woensdag 24 september 2008 11:36 schreef perpentijntje het volgende:
Ik zoek de naam van het merk dat als logo dit
[ afbeelding ]
heeft.
Op de ritssluitingen staat 'OPTI' vermeld.
Iemand die me ermee kan helpen?
Ik heb wel precies zo'n jas gekocht laatst, bij Intersport geloof ik.quote:Op woensdag 24 september 2008 18:47 schreef stFz het volgende:
[ afbeelding ]
Welke nederlandse onlineshop/ winkel zou ik deze jas kunnen vinden?
Ja, okee, maar als hij hem echt niet kan vinden.quote:Op donderdag 25 september 2008 08:44 schreef RSie het volgende:
probeer het eens via Bever zwerfsport, of anders gewoon bij Perry.
@Birra, North Face is kwalitatief wel ff ietsjes beter dan Le Coq sportif.
Zie deze post in het [pics only] Wat draag je vandaag? #14 topic en vraag het even aan eR1k_quote:Op donderdag 25 september 2008 16:57 schreef kevin6188 het volgende:
Ik zoek trouwens ook nog iets. Een jasje, colbert is weer wat overdreven gezegd, met een capuchon eraan. Is gewoon over een spijkerbroek te dragen en oogt toch netjes. Heb het een keer op tv gezien toen Rob Kamphues het aan had, maar geen idee waar dit te krijgen is. Heb helaas ook geen plaatje.
Die had ik over het hoofd gezien. Zo even een PM aan wagen.quote:Op donderdag 25 september 2008 17:05 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Zie deze post in het [pics only] Wat draag je vandaag? #14 topic en vraag het even aan eR1k_
de kleur grijs zoals je em ook bij joggingbroeken vaak ziet he....quote:
American Apparel heeft veel van dat soort shirts, jij bedoelt denk ik de Triblend:quote:Op vrijdag 26 september 2008 20:28 schreef GokhanSaki het volgende:
ik zoek een Tshirt eigenlijk vrij simpel, maar het gaat om een bepaalde soort die ik bij iemand gezien heb.. Ik zag het bij een gast op een fiets in de PC Hooftstraat toevallig.. Je hebt heleboel van dat shirts van elke merk wel een denk ik, maar je kon zien dat het een echte goede kwaliteitstshirt was.
Het zijn van die strakke Tshirts het lijkt een beetje op de Tshirts van wat je boven een boxershort draagt..
Het was dus een grijze shirt, maar het was dus niet een soort grijs, meerdere grijsgespikkeld door elkaar heen. van afstand lijkt het één kleur grijs, maar van afstand zie je dat het allemaal verschillende soorten grijzen puntjes zijn.. en het was lekkerstrak echt bodyfit en heel kort bij de bovenarmen waardoor je de biceps kan zien.. Wie weet wat ik bedoel, en misschien ook de juiste merk.
nee het is zeg maar zo een undershirt noemen ze dat geloof ik.. je hebt voor de underwear, de boxer en dan heb je ook nog dat strakke shirt.. undershirt heet het geloof ik.. moet wel zoiets geweest zijn denk ik.. ik zag helaas geen logo van een merk op het shirt, anders was het makkelijker geweest om het te vinden.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 00:25 schreef GLITCH. het volgende:
[..]
American Apparel heeft veel van dat soort shirts, jij bedoelt denk ik de Triblend:
[ afbeelding ]
dat soort shirts kan je ook bij de WE krijgen. of America Today.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 01:22 schreef GokhanSaki het volgende:
[..]
nee het is zeg maar zo een undershirt noemen ze dat geloof ik.. je hebt voor de underwear, de boxer en dan heb je ook nog dat strakke shirt.. undershirt heet het geloof ik.. moet wel zoiets geweest zijn denk ik.. ik zag helaas geen logo van een merk op het shirt, anders was het makkelijker geweest om het te vinden.
en triblend is dat de naam van de kleur?
die van Gstar heb ik al maar dat is niet precies de grijs die ik nu zoek..quote:Op donderdag 2 oktober 2008 09:00 schreef RSie het volgende:
[..]
dat soort shirts kan je ook bij de WE krijgen. of America Today.
geloof dat ook G-star deze kleur heeft, die staan in vrijwel alle winkels die G-star verkopen (zitten in 2-packs).
Refrigiwear heeft er 1, staat in FHM September, echter wel 355 euries, duur geintje dus..quote:Op vrijdag 26 september 2008 21:17 schreef aaron_jweet. het volgende:
[ afbeelding ]
Ik ben op zoek naar het linker jasje, of iets vergelijkbaars in het zilver
Gio-Goiquote:Op donderdag 2 oktober 2008 23:25 schreef Semmm het volgende:
Ik ben op zoek naar zo'n soort winterjas
[ afbeelding ]
Nee, dat is Gio-Goiquote:Op vrijdag 3 oktober 2008 16:47 schreef Birra het volgende:
Da's toch gewoon zo'n fucking lelijke Nike mocro-jasje?.
heey ik heb een week geleden zo'n jasje gekocht met capuchon voor 40 euroquote:Op donderdag 25 september 2008 16:57 schreef kevin6188 het volgende:
Ik zoek trouwens ook nog iets. Een jasje, colbert is weer wat overdreven gezegd, met een capuchon eraan. Is gewoon over een spijkerbroek te dragen en oogt toch netjes. Heb het een keer op tv gezien toen Rob Kamphues het aan had, maar geen idee waar dit te krijgen is. Heb helaas ook geen plaatje.
kijk eens bij Zara zou ik zeggen.quote:Op zaterdag 4 oktober 2008 15:06 schreef XiChico het volgende:
Ik zag laatst een jongen lopen op het CS, met een hele vette jas. Marineblauw, kort model, van stof (wat voor stof weet ik niet), en van die dingetjes op de schouders, verder knopen ipv een rits, heb gezocht, dit komt er het meest bij in de buurt:
[ afbeelding ]
(Alleen daar zitten nog randen aan de mouwen en onderkant jas).
Je ziet ze ook veel in lang model:
[ [url=
http://www.dress-for-less(...)8x184_k/vs-0830k.jpg ]afbeelding[/url] ]
Die heeft elke leerzaak wel hangen, gewoon pilotenjasje voor dames. Moet je alleen even een zoeken zonder bondkraag.quote:Op zaterdag 4 oktober 2008 16:06 schreef IrCute het volgende:
http://www.abercrombie.com/anf/onlinestore/html/zoom2.html?alphaList=1:&attrTemplate=1&prnbr=17274&colors=1&zoom=1&colorName=Dark%20Brown:¤t=1
Nu ben ik helemaal verliefd geworden op deze jas, maar hij is 500$. Ik zoek dus net zoiets als dit, maar dan geen 500$
die jas vindt je bij Jack&Jones.quote:Op zaterdag 4 oktober 2008 15:06 schreef XiChico het volgende:
Ik zag laatst een jongen lopen op het CS, met een hele vette jas. Marineblauw, kort model, van stof (wat voor stof weet ik niet), en van die dingetjes op de schouders, verder knopen ipv een rits, heb gezocht, dit komt er het meest bij in de buurt:
[ afbeelding ]
(Alleen daar zitten nog randen aan de mouwen en onderkant jas).
Je ziet ze ook veel in lang model:
[ [url=
http://www.dress-for-less(...)8x184_k/vs-0830k.jpg ]afbeelding[/url] ]
Plaatje doet het hier nietquote:Op zondag 5 oktober 2008 21:56 schreef Bellic het volgende:
[ afbeelding ]
Weet iemand waar ik deze jas kan vinden? Jas is van vage kennis dus om zomaar te vragen is ook zowat en heb hem ook zo ver dat kan onherkenbaar gemaakt.
Heb je ook linkje ofzo want kan hem niet vinden.quote:
iemand?quote:Op vrijdag 19 september 2008 15:39 schreef jobje het volgende:
wie weet waar je in amsterdam een zwart overhemd met witte kraag kan kopen?
The Sting had het een tijdje geleden, ik weet niet of het daar nog steeds verkrijgbaar is.quote:
zat vorig jaar in de collectie in ieder geval. Vriend van me heeft hem toen gekocht.quote:Op maandag 6 oktober 2008 15:22 schreef Bellic het volgende:
[..]
Heb je ook linkje ofzo want kan hem niet vinden.
Het makkelijkste is ze (laten) meenemen uit NY zelf, kosten 3 a 4 dollar. Andere optie is laten bedrukken.quote:Op maandag 6 oktober 2008 15:08 schreef MisterO het volgende:
Ik ben op zoek naar een I <3 NY herenshirt, maar dan een slim fit model waarbij de mouwen niet zo flubberig zitten.
Kan iemand mij helpen?
[ afbeelding ]
De eerste optie wordt wel heel duur voor mequote:Op maandag 6 oktober 2008 16:11 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Het makkelijkste is ze (laten) meenemen uit NY zelf, kosten 3 a 4 dollar. Andere optie is laten bedrukken.
Iemand een idee?quote:Op maandag 22 september 2008 23:18 schreef Birra het volgende:
Ik zoek nog steeds deze pet:
[ afbeelding ]
Iemand?
check ebay, alle maten kleuren. Zoeken kan ook geen kwaad hequote:Op maandag 6 oktober 2008 15:08 schreef MisterO het volgende:
Ik ben op zoek naar een I <3 NY herenshirt, maar dan een slim fit model waarbij de mouwen niet zo flubberig zitten.
Kan iemand mij helpen?
Wie zegt dat ik niet gezocht hebquote:Op woensdag 8 oktober 2008 10:54 schreef irencus het volgende:
[..]
check ebay, alle maten kleuren. Zoeken kan ook geen kwaad he
ok, ik heb alleen Long Beach & Inglewood jeweetz..quote:
Ik zag een boel van zulke vette petten bij de Men@work. moet je daar ff kijken.quote:
Overhemden van Xoosquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 12:33 schreef Katseviool het volgende:
Ik zoek zo'n overhemd met een motief in de boord. Ik weet dat Circle of Gentlemen deze ook verkoopt, wie weet nog meer merken? (evt. met prijsindicatie)
Bedankt voor de tip! Erg mooie hemden!quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 13:14 schreef RSie het volgende:
[..]
Overhemden van Xoos
Perfecte pasvorm, goeie kwaliteit.
Ik weet alleen dat je ze kan kopen in Leiden bij Driss, of je koopt het online.
Online is overigens wel stukken goedkoper!
http://www.chemise-homme.(...)te-chemises-182.html
Wat bedoel je moet een pullover ? Ik zoek me namelijk ook bijna kapot naar een normale longsleeve met capuchon..quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 21:35 schreef Nashje het volgende:
Weet iemand waar ik een trui met capuchon in vorm van een pullover kan vinden? Heb me rotgezocht.
UR welcome!quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 17:04 schreef Katseviool het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip! Erg mooie hemden!
[edit]gelijk maar een besteld!![]()
quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 21:51 schreef Shrien het volgende:
[..]
Wat bedoel je moet een pullover ? Ik zoek me namelijk ook bijna kapot naar een normale longsleeve met capuchon..
ik heb zoeen van J.C Rags, maar die is van de 07/08 AW collectie. Bijna een jaar geleden dus, denk niet dat die nog te koop is.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:32 schreef Nashje het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Maar dan dus met capuchon en in vorm van een trui. Oja en gewoon zwart. En als het een ritser is vind ik het ook prima.
Oke. In welke winkels verkopen ze J.C. Rags? Dan ga ik zelf toch even kijken.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 13:53 schreef stijn_ het volgende:
[..]
ik heb zoeen van J.C Rags, maar die is van de 07/08 AW collectie. Bijna een jaar geleden dus, denk niet dat die nog te koop is.
misschien dat je hem dan nog in Bataviastad kan kopen, daar hebben ze altijd oudere collecties hangen.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 14:41 schreef Nashje het volgende:
[..]
Oke. In welke winkels verkopen ze J.C. Rags? Dan ga ik zelf toch even kijken.
Junk DeLuxe heeft zoiets in het grijs.. (o.a. bijenkorf te koop)quote:Op woensdag 15 oktober 2008 14:41 schreef Nashje het volgende:
[..]
Oke. In welke winkels verkopen ze J.C. Rags? Dan ga ik zelf toch even kijken.
Zonder mouwen?quote:Op woensdag 15 oktober 2008 15:01 schreef G-NiLES het volgende:
[..]
Junk DeLuxe heeft zoiets in het grijs.. (o.a. bijenkorf te koop)
is een dunne trui met lage hals met kapuchon.
Gewoon even mailen naar Label54. Ze zijn zeer behulpzaam en kunnen je vast verder helpen.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:50 schreef CookingCookie het volgende:
Iemand deze jas in maat S?
Het is van het merk: Antony Morato Jacket Uberto Check Grey
[ afbeelding ]
van morgen gemailed maar nog steeds geen reactiequote:Op woensdag 15 oktober 2008 16:07 schreef SunBoom het volgende:
[..]
Gewoon even mailen naar Label54. Ze zijn zeer behulpzaam en kunnen je vast verder helpen.
dus je wilt een spencer met capuchon. iek jou begraip? maar die JC RAGS die ik bedoelde ik geen spencer, maar gewoon longsleeve.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |