Tuurlijk niet, het was top-secret, het stond alleen op een stand-alone pc.quote:Op woensdag 14 mei 2008 09:46 schreef Erasmo het volgende:
Heel leuk bedacht, alleen is er maar een vleugel ingestort en is de satanistische orde voor het gemak even vergeten dat alle data als back-up ook nog ergens anders weggeschreven staat.
Ach wat stom van me toch!quote:Op woensdag 14 mei 2008 09:49 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, het was top-secret, het stond alleen op een stand-alone pc.
En waar staan de 101% keiharde feitenquote:Op woensdag 14 mei 2008 09:17 schreef Koewam het volgende:
Waar staat dan dat ze dat wilden publiceren?
In de kelder en die is nog heelquote:
TS vergeet verder even dat als ze niet willen dat het naar buiten kwam ze er niet aan zouden beginnen in de 1st place.quote:Op woensdag 14 mei 2008 09:17 schreef Koewam het volgende:
Waar staat dan dat ze dat wilden publiceren?
Wat zou er dan aan waar kunnen zijn? Alle data is veilig, dus er is niks aan de hand...quote:Op woensdag 14 mei 2008 10:21 schreef Gizmo112 het volgende:
Het zou voor een deel waar kunnen zijn. Ik lees nu zelf net het boek van Joris Luyendijk over wat de media graag wil dat wij geloven. Erg interessant.
De vlam in het logo verwijst naar Prometheus.quote:Op woensdag 14 mei 2008 09:14 schreef Dibble het volgende:
Nou is er een groep in de wereld die alles regeerd en regelt. Ze doen aan satanische rituelen ( vandaar ook het ''vlam'' symbool van de universiteit, één van hun symbolen namelijk)
Is het de monkey van satan in hoogst eigen persoon?quote:
Yep!quote:Op woensdag 14 mei 2008 11:38 schreef WebHawkjuh het volgende:
[..]
Is het de monkey van satan in hoogst eigen persoon?
Omg! dus toch!quote:Op woensdag 14 mei 2008 11:46 schreef maril het volgende:Waarom denken jullie dat de server KPN gister plat lag?
Vanmorgen vertelden ze dat de servers er allemaal op tijd eruit zijn gehaald.quote:
quote:
Misschien?quote:Op woensdag 14 mei 2008 09:14 schreef Dibble het volgende:
Nou zal dit misschien overkomen als bullshit
niet alleen dat, maar de brandweermannen mochten niet naar binnen: er was dus sprake van voorkennis!quote:Op woensdag 14 mei 2008 12:41 schreef Basp1 het volgende:
En dat dit gebouw is ingestort door een brand dat is natuurlijk ook koren op de molen van de anti conspiraristen die hier rond hangen, want tot nu toe was nog geen betonnen gebouw na een brand ingestort. Zien we voor de instorting van dit gebouw ook pluimpjes die duiden op een gecontroleerde demolitie.
Jullie zitten er allemaal naast.quote:Op woensdag 14 mei 2008 12:45 schreef Bensel het volgende:
[..]
niet alleen dat, maar de brandweermannen mochten niet naar binnen: er was dus sprake van voorkennis!
Ja, of er stonden gewoon wat gasflessen die zijn ontploft? Zoals op de meeste scholen.quote:Op woensdag 14 mei 2008 12:41 schreef Basp1 het volgende:
En dat dit gebouw is ingestort door een brand dat is natuurlijk ook koren op de molen van de anti conspiraristen die hier rond hangen, want tot nu toe was nog geen betonnen gebouw na een brand ingestort. Zien we voor de instorting van dit gebouw ook pluimpjes die duiden op een gecontroleerde demolitie.
quote:Op woensdag 14 mei 2008 12:50 schreef sweboy het volgende:
[..]
Ja, of er stonden gewoon wat gasflessen die zijn ontploft? Zoals op de meeste scholen.
Kut, nu heb ik ook hier gereageerd.
quote:Op woensdag 14 mei 2008 12:54 schreef 1-of-6Billion het volgende:
[..]
BNW heeft je nu in zijn macht. Ontsnappen is onmogelijk. Je bent verdoemd, VERDOEMD!!!
Was de verzekering de maand van te voren ook met een factor 4 verhoogd.quote:Op woensdag 14 mei 2008 12:45 schreef Bensel het volgende:
[..]
niet alleen dat, maar de brandweermannen mochten niet naar binnen: er was dus sprake van voorkennis!
Whack the dog is misschien wat voor jequote:Op woensdag 14 mei 2008 10:21 schreef Gizmo112 het volgende:
Het zou voor een deel waar kunnen zijn. Ik lees nu zelf net het boek van Joris Luyendijk over wat de media graag wil dat wij geloven. Erg interessant.
Sterker nog, de data wordt redundant opgeslagen in andere gebouwen.quote:Op woensdag 14 mei 2008 11:50 schreef EliseZwart het volgende:
[..]
Vanmorgen vertelden ze dat de servers er allemaal op tijd eruit zijn gehaald.
Zal wel de reden zijn dat http://bk.tudelft.nl/ het niet doet...
edit: wat doe ik in bnw
quote:Op woensdag 14 mei 2008 09:14 schreef Dibble het volgende:
Nou zal dit misschien overkomen als bullshit maar ik kan jullie zeggen dat het 101% harde feiten zijn. Wellicht zal menigeen bij het woord ''conspiracy'' al afknappen maar er zijn teveel aanwijzingen om bepaalde redenen van gebeuretenissen te negeren.
Ik ben niet goed met goed een standpunt te weerleggen dus zal ik direct to teh point wezen.
Zoals jullie het al gehoord hebben stond gister de TU Delft in de hens. Op het eerste gezicht een onschuldig ogend brandje maar er schuilt meer achter. Ten eerste even over de universiteit zelf. Een van de grootsten uit Nederland en voorloper op technisch wetenschappelijke gebieden is de TU Delft opgericht door rijke ambitieuze mensen die hun macht en leer op deze manier ten rechte wilden stellen.
Nou is er een groep in de wereld die alles regeerd en regelt. Ze doen aan satanische rituelen ( vandaar ook het ''vlam'' symbool van de universiteit, één van hun symbolen namelijk) en creeren rampen om zo hun wereldagenda ter voldoening te brengen. Dit zijn tevens de mensen die 9/11 hebben gefinancierd en de ( al 10 jaar van tevoren geplande ) oorlog in Irak zijn begonnen vanachter de schermen.
Nou willen ze koste wat kost hun geheimen en barbaarse machtshandelingen niet prijsgeven en stoppen ze daarom elke activiteit op de wereld die hun geloofwaardigheid aan kan tasten.
Helaas was het dit keer het ook raak, een onschuldig ogend brandje in de faculteit bouwkunde van de TU. Maar niets in minder waar. Studenten en hoogleraren waren al volop bezig met voorbereidingen op DE zomeropdracht die aan velen zou worden laten zien. Namelijk een onderzoek en realtime simulatie over het instorten van de Twin Towers.
En zo vallen alle puzzelstukjes op hun plaats. Een bekende wetenschappelijke instelling die resultaten naar voren brengt die totaal afwijken van wat ons voorgesteld is. Stel je voor!! Dit is de nachtmerrie van elk van de personen die achter de schermen op macht geilen en er alles aan zullen doen om die te behouden en uit te breiden.
Nu kun je dit geloven of niet maar doe er eens onderzoek na, maar dat lijkt me niet meer nodig voor een weldenkend wezen. Soms is niet alles wat het lijkt en vaak is het slechter nog ook.
Ik hoop dat mensen hun ogen open doen en meer raakvlakken zullen creeren voor deze duivelaanbidders om zo voor eens en altijd van een langzaam totalitair regime af te komen
Aha, dus mensen die aan de TU Delft werken zitten in het complot?quote:Op woensdag 14 mei 2008 09:14 schreef Dibble het volgende:
Ze doen aan satanische rituelen ( vandaar ook het ''vlam'' symbool van de universiteit, één van hun symbolen namelijk) en creeren rampen om zo hun wereldagenda ter voldoening te brengen. Dit zijn tevens de mensen die 9/11 hebben gefinancierd en de ( al 10 jaar van tevoren geplande ) oorlog in Irak zijn begonnen vanachter de schermen.
Aha, dus mensen die aan de TU Delft werken proberen aan te tonen dat het een complot is?quote:Helaas was het dit keer het ook raak, een onschuldig ogend brandje in de faculteit bouwkunde van de TU. Maar niets in minder waar. Studenten en hoogleraren waren al volop bezig met voorbereidingen op DE zomeropdracht die aan velen zou worden laten zien. Namelijk een onderzoek en realtime simulatie over het instorten van de Twin Towers.
En zo vallen alle puzzelstukjes op hun plaats. Een bekende wetenschappelijke instelling die resultaten naar voren brengt die totaal afwijken van wat ons voorgesteld is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |