abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 13 mei 2008 @ 16:10:44 #151
103740 NMGN23
NMGN Keizerstad
pi_58646587
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 16:05 schreef Laniboekje het volgende:

[..]

Heh bah, balen! Hier in Zeist zie ik ook niks en als ik vanavond dan naar huis ga in het pitoreske Breda zie ik dus nog niets, zeg je?! Heh, wat jammer!


Moet ik er nou echt een smiley achter zetten zodat iedereen zeker snapt wanneer iets ironisch bedoelt is?
Komt ie;
Makkelijker kan ik het niet maken, wel leuker.
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 13 mei 2008 @ 16:11:18 #152
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_58646601
nu ook op radio1
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_58646615
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 16:10 schreef NMGN23 het volgende:

[..]

Moet ik er nou echt een smiley achter zetten zodat iedereen zeker snapt wanneer iets ironisch bedoelt is?
Komt ie;
Snap ik. Ik mag toch wel een beetje voor de gein happen? Anders wordt dit topic zo serieus!

  dinsdag 13 mei 2008 @ 16:12:12 #154
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_58646619
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 16:10 schreef JortK het volgende:
Laten ze de boel 'gecontroleerd' uitbranden of niet?
Lijkt er wel op ja. Veel kunnen ze niet meer redden iig.... Ben alleen benieuwd hoe ver het zich nog verspreidt (naar andere gebouwen dus).
pi_58646629
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 16:03 schreef Laniboekje het volgende:
Is het niet zo dat enorme rookontwikkeling nog niet hoeft te betekenen dat er weer ergens een grote brand is gaan laaien? Dat dacht ik tenminste aangezien rookontwikkeling altijd heel lang aanhoudt. Maar morgen zal ik het zeker weten, want dan krijg ik heel toepasselijk... mijn BHV-cursus gericht op het thema brand.

volgens sangdrax (die zit op ET) gingen er net weer wat verdiepingen weg aan de linkerkant
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_58646653
Is het trouwens niet zo dat brandweer altijd probeert te voorkomen dat een brand kan overspringen door de andere gebouwen wel te bespuiten? Of is dat in dit geval ook niet haalbaar door instortingsgevaar en de moeilijk bereikbare plek? Ik vind het namelijk een beetje maf dat de brand toch gewoon kan overspringen naar een ander gebouw terwijl de brandweer wel aanwezig is en dat juist hoort te voorkomen.
pi_58646667
Gaat lekker daar
Other than that, it's just a piece of crap.
The only thing I shred is cheese when I'm eating taco's.
  dinsdag 13 mei 2008 @ 16:14:56 #158
107951 JortK
Immer kwaliteitsposts
pi_58646684
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 16:13 schreef Laniboekje het volgende:
Is het trouwens niet zo dat brandweer altijd probeert te voorkomen dat een brand kan overspringen door de andere gebouwen wel te bespuiten? Of is dat in dit geval ook niet haalbaar door instortingsgevaar en de moeilijk bereikbare plek? Ik vind het namelijk een beetje maf dat de brand toch gewoon kan overspringen naar een ander gebouw terwijl de brandweer wel aanwezig is en dat juist hoort te voorkomen.
Misschien dat die brand zich via binnen heeft verplaatst?
pi_58646695
Ach de lichting van volgend jaar heeft nu iig een afstudeer project. sloop, ontwerp en bouw een nieuw gebouw of je bent niet geslaagd.
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_58646697
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 16:10 schreef Notorious_Roy het volgende:
Pfff, wat een drama allemaal De omstandigheden zijn ook echt ideaal voor brand hier in Delft, warm, droog en wind...


Het is geen bosbrand, denk dat de weeromstandigheden (zware regen uitgezonderd) hier weinig invloed op hebben.

Ontopic, vanuit Bleiswijk is de rook te zien.
Geen referral hier.
  dinsdag 13 mei 2008 @ 16:15:33 #161
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58646701
Er dwarrelen asstukjes hier de tuin in
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
  dinsdag 13 mei 2008 @ 16:15:57 #162
71333 BUG80
Stop making sense
pi_58646708
mail:
quote:
De brand bij de faculteit Bouwkunde is nog niet onder controle. Naar verwachting zal het bluswerk nog enkele uren in beslag nemen. Het terrein rond de faculteit Bouwkunde is afgezet. Het advies om binnen te blijven en deuren en ramen gesloten te houden, blijft vanwege de rookontwikkeling onverminderd van kracht.

De brand is ontstaan op de zesde etage in de buurt van een koffiepunt.
Omstreeks half tien is de brandmelding binnengekomen bij de Brandweer.
De bedrijfshulpverlening heeft het gebouw spoedig ontruimd. Er waren op dat moment ongeveer 200-300 mensen aanwezig.

De brand is moeilijk te bestrijden. Er is daarvoor groot materieel aanwezig. Ook is de hulp ingeroepen van brandweerkorpsen uit een aangrenzende regio. Er kan alleen van buitenaf - waar mogelijk - worden geblust.

Er worden continu metingen verricht door de brandweer. Deze heeft gemeld dat er geen gevaarlijke concentraties van gevaarlijke stoffen zijn aangetroffen. De beperkte hoeveelheid asbest die in het gebouw aanwezig is, is niet in de metingen teruggevonden. Over de exacte oorzaak van de brand is op dit moment geen uitspraak te doen. Er moet hiervoor nog brandtechnisch onderzoek worden verricht. Dit kan echter pas plaatsvinden als de locatie veilig wordt verklaard.

Er is grote opluchting dat er geen persoonlijke slachtoffers zijn gevallen. Wel is betreurenswaardig dat veel onderzoeks- en onderwijswerk, evenals historisch materiaal en collecties, waarschijnlijk verloren is gegaan. Over de exacte schade is nog geen duidelijk beeld. Ook bij het CvB is veel zorg over de vele zaken die verloren zijn gegaan voor studenten en medewerkers. Wel is duidelijk dat alle ICT-bestanden gelukkig zijn veiliggesteld.

De TU Delft inventariseert op dit moment hoe de laatste drie weken van het collegejaar en de start van het nieuwe collegejaar het beste voortgang kunnen krijgen. Inmiddels hebben ook andere onderwijsinstellingen hun hulp aangeboden. Ook wordt een goede oplossing gezocht voor onderzoekers en andere medewerkers van de faculteit Bouwkunde.
pi_58646718
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 16:15 schreef Notorious_Roy het volgende:
Er dwarrelen asstukjes hier de tuin in
En waar is dat?

Foto?
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 dinsdag 13 mei 2008 @ 16:16:39 #164
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_58646720
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 16:15 schreef Notorious_Roy het volgende:
Er dwarrelen asbest-stukjes hier de tuin in
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_58646737
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 15:52 schreef Nimose het volgende:
Wij wonen ten westen van het gebouw. Hier wat foto's van half 4 vanmiddag.

http://oxygen.crondor.net/brand/

Duidelijke foto's! Had niet verwacht dat het 15.30 nog zo hard zou branden, gaat er flink aan toe.
  dinsdag 13 mei 2008 @ 16:19:26 #166
129451 ThaRooP
T h a R o o P
pi_58646755
weer een mail van de TU:
quote:
De brand bij de faculteit Bouwkunde is nog niet onder controle. Naarverwachting zal het bluswerk nog enkele uren in beslag nemen. Hetterrein rond de faculteit Bouwkunde is afgezet. Het advies om binnen teblijven en deuren en ramen gesloten te houden, blijft vanwege derookontwikkeling onverminderd van kracht.

De brand is ontstaan op de zesde etage in de buurt van een koffiepunt.Omstreeks half tien is de brandmelding binnengekomen bij de Brandweer.De bedrijfshulpverlening heeft het gebouw spoedig ontruimd. Er waren opdat moment ongeveer 200-300 mensen aanwezig.

De brand is moeilijk te bestrijden. Er is daarvoor groot materieelaanwezig. Ook is de hulp ingeroepen van brandweerkorpsen uit eenaangrenzende regio. Er kan alleen van buitenaf - waar mogelijk - wordengeblust.

Er worden continu metingen verricht door de brandweer. Deze heeft gemelddat er geen gevaarlijke concentraties van gevaarlijke stoffen zijnaangetroffen. De beperkte hoeveelheid asbest die in het gebouw aanwezigis, is niet in de metingen teruggevonden. Over de exacte oorzaak van debrand is op dit moment geen uitspraak te doen. Er moet hiervoor nogbrandtechnisch onderzoek worden verricht. Dit kan echter pasplaatsvinden als de locatie veilig wordt verklaard.

Er is grote opluchting dat er geen persoonlijke slachtoffers zijngevallen. Wel is betreurenswaardig dat veel onderzoeks- enonderwijswerk, evenals historisch materiaal en collecties,waarschijnlijk verloren is gegaan. Over de exacte schade is nog geenduidelijk beeld. Ook bij het CvB is veel zorg over de vele zaken dieverloren zijn gegaan voor studenten en medewerkers. Wel is duidelijk datalle ICT-bestanden gelukkig zijn veiliggesteld.

De TU Delft inventariseert op dit moment hoe de laatste drie weken vanhet collegejaar en de start van het nieuwe collegejaar het bestevoortgang kunnen krijgen. Inmiddels hebben ook andereonderwijsinstellingen hun hulp aangeboden. Ook wordt een goede oplossinggezocht voor onderzoekers en andere medewerkers van de faculteitBouwkunde.

D.J. van den BergVoorzitter CvB

English translation follows asap
Meeste was al bekend dus
Hoe dik is dat dan wel niet?
  dinsdag 13 mei 2008 @ 16:19:29 #167
107951 JortK
Immer kwaliteitsposts
  dinsdag 13 mei 2008 @ 16:21:13 #168
38243 NoComment
Cruisin' in the pow...
pi_58646778
Rookontwikkeling is nu een heel stuk minder, zie ook geen vlammen meer nu. Ow, wacht, daar komt weer een zwarte wolk

Ah, de vlammen zijn ook weer terug..

Zo snel veranderd de situatie dus..
Life's like music, get the rhythm..
  dinsdag 13 mei 2008 @ 16:21:40 #169
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58646783
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 16:16 schreef dennus2006 het volgende:

[..]

En waar is dat?

Foto?
Tanthof. Foto maken lukt niet, het zijn af en toe wat stukjes papier (volgens mij). De grote grijze wolk lijkt overigens nu weg. Brand is misschien wel uit/flink stuk minder nu.
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_58646789
Andere instellingen, de EUR is 't dichtste bij ?
Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
pi_58646790
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 16:21 schreef Notorious_Roy het volgende:

[..]

Tanthof. Foto maken lukt niet, het zijn af en toe wat stukjes papier (volgens mij). De grote grijze wolk lijkt overigens nu weg. Brand is misschien wel uit/flink stuk minder nu.
Hier in Vlaardingen(http://brouwernetwork.net/brand) is nu ook niks meer te zien.
Is het voorbij?
  dinsdag 13 mei 2008 @ 16:23:38 #172
107951 JortK
Immer kwaliteitsposts
pi_58646815
Het gaat nogsteeds lekker daar. ;o
Phoe.
pi_58646834
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 16:23 schreef Crientj het volgende:
Het gaat nogsteeds lekker daar. ;o
Phoe.
Het was toch uit?:O
pi_58646855
Vriendin eindelijk te pakken gekregen. Moeten deuren en ramen dichthoudne. Zel aten het nu gecontroleerd uitbranden.
Xbox Live: koenpijl
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')