LOL! jij gaat ook overal en nergens heen.. Respect hoor, ik zou het niet doen..quote:Op vrijdag 1 mei 2009 09:43 schreef AKnynke het volgende:
Zou een modje zo vriendelijk willen zijn om de TT te veranderen in "Blondine verhuist naar Zimbabwe, wie helpt?"
Ga namelijk van begin Juli tot half Oktober stage lopen in Zimbabwe, en kan nog wel wat tips en triks gebruiken!
Zijn je twee jaar Zweden nu al voorbij?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 09:43 schreef AKnynke het volgende:
Zou een modje zo vriendelijk willen zijn om de TT te veranderen in "Blondine verhuist naar Zimbabwe, wie helpt?"
Ga namelijk van begin Juli tot half Oktober stage lopen in Zimbabwe, en kan nog wel wat tips en triks gebruiken!
Nee, er is nog niet eens een jaar voorbij. Maar, de mogelijkheid om stage te lopen is er, dus dan moet ik die ook maar aangrijpen..quote:Op vrijdag 1 mei 2009 09:56 schreef Light het volgende:
[..]
Zijn je twee jaar Zweden nu al voorbij?
En ik zou gewoon een nieuw topic openen voor je stage. Wel zo overzichtelijk.
Da's waarquote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:02 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Nee, er is nog niet eens een jaar voorbij. Maar, de mogelijkheid om stage te lopen is er, dus dan moet ik die ook maar aangrijpen..
kogelwerend vest?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 09:43 schreef AKnynke het volgende:
Zou een modje zo vriendelijk willen zijn om de TT te veranderen in "Blondine verhuist naar Zimbabwe, wie helpt?"
Ga namelijk van begin Juli tot half Oktober stage lopen in Zimbabwe, en kan nog wel wat tips en triks gebruiken!
Medicijntasje lijkt me ook wel makkelijkquote:
Het is er relatief veilig. De toestand tussen Mugabe en Tsvangirai is 'opgelost', en zeker westerse 'toeristen' zullen geen doelwit zijn. is mij verteld. Ik ga begin volgende week even met de Nederlandse ambassade al daar bellen om te informeren, maar wat ik van mensen hoor is het goed te doen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 12:00 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Medicijntasje lijkt me ook wel makkelijkIedere keer als je het over Zimbabwe hebt twijfel ik tussen
en
. Buiteland is geweldig, Afrika ook, maar Zimbabwe.... Ik weet het niet.
Hier stop ik met lezen...quote:Op maandag 12 mei 2008 16:47 schreef AKnynke het volgende:
Afgelopen woensdag heb ik gehoord dat ik toegelaten ben tot een master aan de oudste Scandinavische universiteit, namelijk de Universiteit van Uppsala, in Zweden. Opgericht in 1477, en is daarmee ouder dan de Universiteit van Leiden, de oudste universiteit van Nederland.
[ afbeelding ]
Vanaf September dit jaar ga ik daar een master volgen in Peace and Conflict Studies. (zie http://www.pcr.uu.se/) Dit is een twee-jarige master, wat betekend
Ach, ik geloof dat een foutloze beheersing van het Nederlands geen eerste vereiste is voor het volgen van een studie in Zweden of een stage in Zimbabwequote:
en een foutje moet kunnen, vind ik!quote:Op vrijdag 1 mei 2009 12:27 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ach, ik geloof dat een foutloze beheersing van het Nederlands geen eerste vereiste is voor het volgen van een studie in Zweden of een stage in Zimbabwe
Zaïre heet tegenwoordig weer Congo (ook wel Congo-Kinshasa of Democratische Republiek Congo). Niet te verwarren met Congo (ook wel Congo-Brazzaville of Republiek Congo).quote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:27 schreef Knutknuttsson het volgende:
Gaaf!
Nu nog Zaïre, Zwitserland, Zuid-Korea, Zambia en Zuid-Afrika..
Wees gerust....ik verwar ze niet...quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:00 schreef Light het volgende:
[..]
Zaïre heet tegenwoordig weer Congo (ook wel Congo-Kinshasa of Democratische Republiek Congo). Niet te verwarren met Congo (ook wel Congo-Brazzaville of Republiek Congo).
toevallig dat dat westerse blonde meisje nu een master aan het halen is in 'peace and conflict studies' en een stage een uitgelezen kans is om werkervaring op te doen in het gebied dat ik later in wil.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:30 schreef ASroma het volgende:
ok ik wil niet lullig doen ofzo hoor......... maar krijg hierbij altijd zo n wrang gevoel van zo n westers blond huppelkutje dat zogenaamd liefdadigheidswerk wil doen in afrika omdat ze in bepaalde fase in haar leven zit.
"im sorry sir, but i have to go to the next village which is 15 miles away from here, can you please sett up the convoy especially for me?"
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:02 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Nee, er is nog niet eens een jaar voorbij. Maar, de mogelijkheid om stage te lopen is er, dus dan moet ik die ook maar aangrijpen..
En misschien is een nieuw topic wel een idee, ja.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |