quote:
Op woensdag 9 september 2009 23:47 schreef Kinga het volgende:Ik vond het ook een ruk seizoensopening. Teveel Naomi

te weinig Annie. En had het afscheid van Ethan uit de serie wel wat spectaculairder verwacht...
Maar echt, die AnnaLynne McCord, wat een vreselijke actrice.
Zo lang ze d'r mond maar houdt heeft ze wel een lekker koppie. (maar misschien kijk je daar als vrouw wat anders tegen aan

)
Alleen veel te dun. Net als al die andere meiden in de serie. Er zit echt helemaal niets aan. Dat vind ik een beetje jammer. Ik bedoel, het oog wil ook wat, maar dit klopt gewoon niet. Alleen Adrianna heeft nog een beetje een echt lichaam.
Naomi had als enige trouwens nog een beetje een leuke intro.
En Silver is echt een beetje te veel veranderd. Waar is dat leuke alternatieve meisje gebleven? Nu is ze eigenlijk niet meer dan de rest. En dat haar eraf helpt ook niet echt mee.
Ethan hadden ze natuurlijk echt uit de serie moeten schrijven met een paar scenes. Op deze manier mis je wel wat vind ik.
Eigenlijk vind ik Annie nu wel veel leuker dan dat uber aardige giecheltje dat ze eerst was. Dan irriteerde ze me nog wel eens. Nu vond ik haar wel lekker negatief. Haar leven gaat wel helemaal kapot op deze manier. Ik zie niet in hoe ze ooit nog op school gewaardeerd zal worden.
Alleen Dixon blijft een held

(hoewel hij ook in de shit zit met Silver. Hoewel dat ook in vergelijking met de rest peenuts is)
Ik vond sowieso alles veel te snel en onduidelijk gaan. De familie is ineens verhuist, de zus van Naomi is van de aardbodem verdwenen dus krijgen we nog een keer te horen dat Liam met haar heeft liggen doemsen of niet? Annie haar hit and run is ook maar heel even in beeld geweest. Navid was ook ineens op een hele stomme manier boos en aan de drank. Terwijl Adrianna het volgens mij helemaal niet door had. De breuk tussen Dixon en Silver was ook helemaal niet uitgewerkt. Ging allemaal in 2 scenes.
Ik snap dat ze er een aflevering van wilden maken die de rest van het seizoen een beetje zou gaan tekenen. Iedereen heeft gelijk zo zijn problemen. Maar op deze manier ging het allemaal veel te snel en te niets zeggend. Voor mijn gevoel miste ik een hele hoop. Ze hebben een heleboel in de zomer laten gebeuren wat we helemaal niet te zien hebben gekregen.
Ik had vanaf het begin al het idee dat ik een heleboel niet meer wist van de laatste aflevering. Net alsof ik die niet gezien heb ofzo. Gelijk maar even na gekeken en zeker wel gezien trouwens

Ik heb me er al eerder over beklaagd en ik doe het nog maar eens. Ik vond vorig seizoen dat ze heel gehaast waren met een hoop dingen en deze aflevering spande de kroon. Het ging allemaal zo snel en zo ingekort dat er bijna geen touw aan vast te knopen is. Hopelijk wordt het hierna alleen maar beter (kan bijna niet anders) anders vrees ik dat die serie heel snel van de buis verdwijnt...
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"