Ja ja een grote meisjeskamer voor Jolie....met een bloemenbehanggedoe waarvan ze niet had verwacht dat het een optie was om voor te kiezen. Ik zelf ook niet

en ik zal er nog wel een tijdje om moeten zuchten en lachen. Maar voorlopig heb ik een heel blij kind dat poseert voor haar nieuwe kast. Gordijnen moeten dus nog komen en een lamp hebben we maar die durf ik zelf niet op te hangen.
De foto's zijn erg scheef maar ik krijg het niet voor elkaar het beter op de foto te krijgen vanuit zo'n hoekje.
![]()
![]()
![]()
![]()
Deze muur is nu wel erg kaal (volgens Jolie vooral) maar we hebben nog wat bloemetjes over uit het behang dus wellicht doen we daar een keer wat mee.
![]()
![]()
Krijtbordje aan de muur heeft ze van mijn oma gekregen. Mijn oma kocht het voor haar eerste dochter en het is dus de hele wereld al over geweest. Lief vind ik dat.