Als wat, trainer van de f'jes?quote:
Had je je ogen dicht bij de 1-1 in Rotterdam?quote:Op donderdag 8 mei 2008 18:15 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Ja, zijn schoten op doel waren briljant![]()
Leo is zoveel beter
Wedstrijd is nog bezigquote:Op donderdag 8 mei 2008 20:11 schreef DuvelDuvel het volgende:
Volgens mij is er niemand aanwezig in het Abe Lenstra Stadion
Rly?quote:Op donderdag 8 mei 2008 20:19 schreef _Mike_ het volgende:
Adrie Koster zit wel in Nijmegen, voor Berg misschien?
Nijland, Vadocz en Lens kunnen ook aardig voetballen.quote:Op donderdag 8 mei 2008 20:19 schreef _Mike_ het volgende:
Adrie Koster zit wel in Nijmegen, voor Berg misschien?
Moreno komt toch niet meer.quote:Op donderdag 8 mei 2008 20:19 schreef tha_dark het volgende:
Gisteren weer Moreno aan het werk gezien en de kwaliteit is zeker wel aanwezig. Gelukkig niet gescoort gisteren (want ze moesten tegen Boca) maar wel een aantal gevaarlijke momenten. Maar Huntelaar blijft gewoon een jaar en Moreno gaat naar Italië
En? Het moet makkelijk zijn om hem voor minder dan Sulejmani te krijgen. Pluspunt dat het een Nederlander is overigensquote:
Ach, liever dat dan Suljemani voor 13 miljoen.quote:Op donderdag 8 mei 2008 20:55 schreef Fides het volgende:
Zou wel een een spelers zijn die in de Ajax jeugd heeft lopen ballen die we dan terughalen:P
Als Ajax interesse in hem gaat tonen verlengt hij zijn contract echt niet.quote:De aanvaller heeft in Alkmaar nog een contract tot en met 2008. In juni 2007 bereikt AZ met NEC Nijmegen een akkoord over de huur van Lens voor een jaar, Lens stemt hiermee in en speelt dus in 2007-2008 op huurbasis voor NEC.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |