Diaan... het 'ontroert' je soms... hmmm... waar ken ik dat toch van?quote:Op woensdag 7 mei 2008 14:43 schreef Diaan73 het volgende:
Ik vind het trouwens zo lief dat jullie zo meeleven![]()
Ook in mn omgeving..... ontroert me.
Lekker dan, zeg! Een veel te dikke naald! Wat zul je die dan gevoeld hebben. Die dunnere naald zal je dan waarschijnlijk wel een stuk beter bevallen! Ik vond het in elk geval meevallen... Ik ga ook voor jou duimen voor een goede verloop van deze nieuwe ronde!!quote:Op woensdag 7 mei 2008 15:18 schreef wilmadonna het volgende:
vandaag naar het ziekenhuis geweest, mag vanavond weer beginnen met de puregon spuiten! De 13e weer terugkomen voor controle en dan waarschijnlijk weer om de dag voor controle...
had voor de zekerheid de naald van mijn vorige pregnyl meegenomen... was het een verkeerde naald!!! Veels te dik.. vandaar dus dat het niet goed lukte... nog een wonder dat ik dat ding toch gezet heb... was wel even paniek toen, haha.
Dus ik krijg deze keer een goede en dunne naald! pffft.
Hoe gaat het met je jose? hoe voel je je nu? echte zwangerschapskwalen of niet?
Je haalt me de woorden uit de mondquote:Op woensdag 7 mei 2008 15:18 schreef wilmadonna het volgende:
hoe gaat het met je jose? hoe voel je je nu? echte zwangerschapskwalen of niet?
Wil je even doorgeven wat precies de stand van zaken is? Kan ik dat copy/pasten. miss_sly jij staat ook niet in de OP, wil je er nog in?quote:Op woensdag 7 mei 2008 15:58 schreef McLaura het volgende:
Poeh, ik heb vandaag de fertiliteitsvk gebeld ivm mijn zorgen omtrent mijn trombose in het verleden en het pilgebruik voorafgaand aan de IVF. Aangezien mijn cyclus van zichzelf redelijk voorspelbaar is, vindt de gyn dat we dat ook als richtlijnen kunnen gebruiken. GEEN PIL DUS!!!!
Ennuh, Diaan, ik zou graag in de OP willen.
McLaura : wachten op de menstruatie van juli en dan op dag 1 beginnen met Decapeptyl en op dag 3 met Puregon, tbv IVFquote:Wil je even doorgeven wat precies de stand van zaken is? Kan ik dat copy/pasten. miss_sly jij staat ook niet in de OP, wil je er nog in?
Ja, ik denk er ook net zo over... maar ik kan me ook wel voorstellen dat mensen misschien denken 'zij hoeft hier nu toch niet meer te posten, laat staan dat ze over haar zwangerschap gaat schrijven'. Ik vind het gewoon een beetje vervelend tegenover jullie, zeg maar... Maar ik ben blij dat jullie er zo positief op reageren...quote:Op woensdag 7 mei 2008 16:03 schreef Diaan73 het volgende:
Je haalt me de woorden uit de mondik wilde het net posten/vragen. Ik vind het ook leuk om hier af en toe nog van je te horen hoor Jose. Ik lees bijna nooit in Z&G en net als miss_sly vind ik het ook erg leuk om vooral van jou en Marie op de hoogte te blijven. Het is toch een heel traject dat "we samen" doorlopen hebben. Ik vind het ook een erg lief, leuk, prettig en meelevend groepje die in dit topic posten.
als ik dit typ, krijg ik tranen in mn ogen...![]()
![]()
![]()
--> klinkt goed, hoor!
![]()
Nee, ik heb 6 keer IUI gehad, en dit is voor IVFquote:mc Laura, als ik het goed begrepen heb heb je deze behandeling al 6x gedaan, krijg je dan nog meer behandelingen vergoedt of hoe zit dat eigenlijk???
Hij staat erin, ik heb nog even toegevoegd dat het de 1e poging is.quote:Op woensdag 7 mei 2008 16:12 schreef McLaura het volgende:
[..]
McLaura : wachten op de menstruatie van juli en dan op dag 1 beginnen met Decapeptyl en op dag 3 met Puregon, tbv IVF
Ja lijkt mij ook erg relaxed... hiervoor hebben we ook een park, maar daar zit nooit iemand te picknicken.quote:Op woensdag 7 mei 2008 19:59 schreef miss_sly het volgende:
He nee, Diaan, ik wil het niet hebben hoor! Dat is gewoon van het zwanger zijn, dat moet!!
eten in park was heerlijk
Ja dat is inderdaad gezellig. Hier heeft iedereen een grote tuin, ik denk dat die van ons de kleinste is...quote:Op woensdag 7 mei 2008 20:37 schreef miss_sly het volgende:
We wonen op 2 minuutjes van een heerlijk park. Leuke van Amsterdam vind ik dat met dit weer veel mensen het park opzoeken. Veel mensen met geen of een kleine buitenruimte, en de parken fungeren dan als tuin. Gezellig
Diaan, ik ga gewoon door met heel hard duimen. Ik wil je zo graag uitzwaaien!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |