quote:Op woensdag 7 mei 2008 13:16 schreef motorbloempje het volgende:
ik had op z'n minst een topic titel verwacht met 'schuddende tieten' of 'roze bh's'
www.valtaf.nl werkt ook best goed. Er is ook een programmaatje, dat is de eetmeter, maar hij is niet meer te vinden waar ik 'm vandaan gehaald heb, dus je zal moeten betalen als je die wil. Het is wel erg goed en houdt niet alleen je calorieen, maar ook voedingsstoffen, vitamines en mineralen bij.quote:Op woensdag 7 mei 2008 13:45 schreef Stiemie het volgende:
Ik wil weer een beetje op gaan letten met wat ik eet. Nu vulde ik dat vroeger altijd in bij overgewicht.nl, maar ik zag dat die site nu offline is. Weet iemand een soortgelijke site? Dus waar je gratis elke dag kunt invullen wat je allemaal hebt gegeten en kunt zien hoeveel calorien etc dat dan bevat?
Ja, dat was ik dus vergeten. Kan ik die gewoon in de avond erbij eten zonder problemen? Bij de yoghurt dus. :pquote:
Oeh, das zeker spannend zeg, ik duim voor julliequote:Op woensdag 7 mei 2008 17:39 schreef motorbloempje het volgende:
het is nog niet zeker... maar! om 5 voor 5 waren we nog de enigen en zouden we dus een huis in Nijmegen hebben!!
morgen om half 9 weten we het zeker... spannend!
Al een beetje zenuwachtig aan het worden?quote:Op woensdag 7 mei 2008 16:40 schreef Sylvana het volgende:
Gecondoleerd MoBlo
Als het echt waar zou zijn dat de zon vet zou wegsmelten, dan hoefde ik morgen niet naar de diëtist, maar was ik nu superslank geweestGisteren hele middag in de zon gezeten en vanmiddag tijdens mn 2 uur durende pauze ook
Ik heb trouw 2 dagen eetdagboekje bijgehouden, en ben toch best wel zenuwachtig voor morgennaja, we zullen het allemaal wel zien
Vanavond lekker zwemmen iig
Dat zeg ik toch, dat ik best wel zenuwachtig benquote:Op woensdag 7 mei 2008 17:52 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Al een beetje zenuwachtig aan het worden?
Stond dat er echt alquote:Op woensdag 7 mei 2008 18:12 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch, dat ik best wel zenuwachtig ben
ja, kijk maar:quote:Op woensdag 7 mei 2008 18:16 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Stond dat er echt alik heb het zelfs twee keer gelezen
Lijkt me inderdaad wel spannend, maar ook wel fijn dat je straks meer te horen krijgt
quote:Op woensdag 7 mei 2008 16:40 schreef Sylvana het volgende:
Ik heb trouw 2 dagen eetdagboekje bijgehouden, en ben toch best wel zenuwachtig voor morgennaja, we zullen het allemaal wel zien
quote:Op woensdag 7 mei 2008 18:16 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Stond dat er echt alik heb het zelfs twee keer gelezen
o, daar ben ik ook wel benieuwd naar, laat je weten hoe ze zijn?quote:Op woensdag 7 mei 2008 19:43 schreef Beessie-Jen het volgende:
zoo kheb mijn eten ook weer op
vandaag tnt:
vanilleyoghurt met meusli
waspeen
maaltijdsalade
rundervink
beetje rijst
en een paar suikervrije dropjes tussendoor....
heb nu optimel vanille-yoghurt-ijsjes in de vriezer staan, ben benieuwd
Ik zie wodka staan...quote:Op woensdag 7 mei 2008 19:40 schreef conleche het volgende:
Gegeten tot nog toe:
Gekookt eitje, plakje ham
Salade met ui, geitenkaas en mosterddressing
Kroket (bij de benzinepomp)
Wodka
Voor vanavond in de planning:
Salade van tomaat, sla en mozzarella en een biologische slavink. Toe: aardbeitjes.
Wodka is niet goed voor de lijn in ieder geval, ik geloof zo'n 100 cal per klein glaasje. Wijn is tussen de 80 en 100 (voor zoete witte wijn nog wel wat meer) per wijnglas (horecahoeveelheid) en bier is per glas iets van 180 uit m'n hoofd, dus ik kan er iets naast zitten. Daar zat ik behoorlijk naast: het is veel minderquote:Op woensdag 7 mei 2008 21:01 schreef rosaatje het volgende:
[..]
Ik zie wodka staan...
Hoe zit het eigenlijk met de calorieen in alcohol? Weet iemand dat?
Bier zit heel veel in schijnt, maar hoe zit het dan met rose, wijn etc...
Dank!quote:Op woensdag 7 mei 2008 21:30 schreef mordradead het volgende:
Flesje bier - 126 Kcal
Glas rose/rode wijn - 123 Kcal
Glas witte wijn - 101 Kcal
bron caloriechecker.nl
Ik kijk nu de afvallersxxl finaleeigenlijk moet ik zo maar even gaan hardlopen, eerst even m'n eten laten zakken
Je bent iig wel eerlijkquote:Op woensdag 7 mei 2008 21:35 schreef mordradead het volgende:
Ik ga er weer mee beginnen![]()
![]()
kijken of ik het nu wel volhoud
Jeetje, Vooral ook de vergelijking met Hagelslag cake en chips met ijsbergsla en komkommer...quote:Op woensdag 7 mei 2008 21:55 schreef Sylvana het volgende:
OMG, moest dus 2 dagen bijhouden wat ik at, voor de diëtist. Wat een verschil of ik bij Peter ben ( gisteren) of gewoon hier thuis
Lees en huiver:
Dinsdag:
Ontbijt: 3 rijstwafels
Lunch: 1 snee brood met philadelphia kruiden
1 snee brood met snijworst
Avondeten: chicken tonight hawaii
Hagelslag cake
Halve zak chips heinz tomato ketchup
Woensdag:
Ontbijt: 1 snee brood met 20+ smeerkaas
1 snee brood met 30+ kaas en tomaat
Tussendoor: halve komkommer
Lunch: 1 snee brood met 30+ kaas en komkommer
1 snee brood met philadelphia kruiden
Tussendoor: 2 tomaten en rest van komkommer
Avondeten: kipfilet met paprika, champignons, ui en rijst
Tussendoor: 300 gram ijsbergsla met ei en tomaat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |