Das niet echt waar. elke grote site in het hosting segment (of dat nu in de vorm van videohosting zoals Youtube is, of in de vorm van filehosting zoals Megaupload) heeft een team van moderators.quote:Op woensdag 7 mei 2008 09:47 schreef belsen het volgende:
[..]
Dat komt omdat Youtube een eigen moderatorteam heeft, dat de verantwoordelijkheid neemt voor de content. Megaupload heeft dat niet, waardoor de verantwoordelijkheid voor het verpreiden bij Fok! komt te liggen.
Youtube moet ook actiever zijn, omdat zij een zeer actieve zoekfunctie hebben en daardoor meer in de gaten gehouden worden.quote:Op woensdag 7 mei 2008 11:34 schreef warezguy05 het volgende:
[..]
Das niet echt waar. elke grote site in het hosting segment (of dat nu in de vorm van videohosting zoals Youtube is, of in de vorm van filehosting zoals Megaupload) heeft een team van moderators.
het lijkt misschien dat het team van Youtube een stuk actiever is, maar dat komt vooral doordat youtube de mogelijkheid biedt om te reageren onder video's...wat natuurlijk weer een hoop spam & ongewenste replies oplevert, en daarnaast kunnen video's sneller als 'schokkend' worden ervaren i.t.t. gewone files. Het youtube team lijkt hierdoor veel actiever dan bijv een team van meguapload maar ga er maar vanuit dat Youtube echt niet actief naar ongewenste content zoekt hoor. Ze hebben wel wat beters te doen![]()
http://www.megaupload.com/nl/?c=abuse kan gebruikt worden door megauploadbezoekers. Ongewenste bestanden zijn dan zo verdwenen
Waar de moderator himself zelf aan bijdraagtquote:Op woensdag 7 mei 2008 11:48 schreef belsen het volgende:
Maar goed; praat hier maar weer verder over Hardstyle, anders moet ie dicht van wege slowchat.
Online radiostation met hardstylequote:Op woensdag 7 mei 2008 11:33 schreef Silaz het volgende:
En wat is dat t http://www.di.fm/mp3/hardstyle.pls eigelijk ?![]()
Dat dus, maar omdat meer mensen Windows Media Player gebruiken dan iTunes/Winamp, heb ik de WMA versie maar in de nieuwe OP gezet.quote:Op woensdag 7 mei 2008 12:09 schreef PartyAnimal87 het volgende:
[..]
Online radiostation met hardstyle
Had em gisteravond al gezien, maar nog niet geluisterd. Vanavond maar doenquote:Op dinsdag 6 mei 200821:40 schreef JortK het volgende:
Yesyes Noisecontrollers_-_Shreek-(FUSION045-5)-WEB-2008-gnvr [afbeelding]
Ik vind hem niet bijzonder.. Ben ik btw de enige die Zero Hour een ruknummer vind...quote:Op woensdag 7 mei 2008 12:40 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Had em gisteravond al gezien, maar nog niet geluisterd. Vanavond maar doen
X2...quote:Op woensdag 7 mei 2008 13:05 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Ben ik btw de enige die Zero Hour een ruknummer vind...?
nee ik wordt ook niet warm van zero hourquote:Op woensdag 7 mei 2008 13:05 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Ik vind hem niet bijzonder.. Ben ik btw de enige die Zero Hour een ruknummer vind...?
Ik wordt warm van the story unfoldsquote:
quote:Op woensdag 7 mei 2008 13:50 schreef NLS04 het volgende:
[..]
Ik wordt warm van the story unfoldsdamn heerlijk nummer !
dat is dan wel weer een zwaar lekker nummerquote:Op woensdag 7 mei 2008 13:50 schreef NLS04 het volgende:
[..]
Ik wordt warm van the story unfoldsdamn heerlijk nummer !
TVP
daar kreeg ik echt kippenvel van op inqontrol van dat nummer , die sfeer er bij was echt geweldigquote:
Het zijn wel 4 r'en hè?quote:Op woensdag 7 mei 2008 14:43 schreef Da_Ripper het volgende:
voor de nieuwe OP:
[ afbeelding ] De hardstyle liefhebbers onder ons
[ afbeelding ]
16meter, Archiee, ARKON, Asics, B-StylezZ, BB-King, Billekoek, Blaxje, -Blutonium-, Borkydude, borisz, Boy_Snakeye, cappp, --Christiaan--, Chriz2k, CrustyClown, Da_Giel, Da_Ripper, da_rippah, Daywalk3r, De_Ananas, De-oneven-2, de_huig, devv05, Digiwave, DJ_, Echo99, Fr3nK3L, fuppa, Gebs, Gizmore, hardstyle_babbels, Hare, Houniet, Houzer, HuHu, ijsmeis, Intrepidity, JortK, jovink, Jurrio, Just_Shut_Up, kaat17, killswitch, King_of_cubes, kippiej, kmaestro, Koenz0r, kreuk050, Koepert, l3laster, Ladyxima, LeonH, LePenseur, luckass, MasterM26, miss.cutie4you, Mother-Mother, MrDice, MrDrako, mstx, nattermann, Neo-Mullen, NLS04, no1uknow, Nonna007, Noxa, NrSiX, PartyAnimal87, Pelgrim, Pittie, Qunix, Quyxz, Ratelslangetje, rattt, ReMcOrE, RemcoW85, renz0r, RijstNatie, Sanderrr, sannydude, scarefreak, Sethje, signom, Silaz, Sinterklaaskapoentje, Sjoe538, Sjowhan, Stofje, SynXteR, T1andonly, TC_Artemis, Teqronaut, Teteteterek, Tha_Bartman, Tomhoog, Vakkie_W, Vampz, wappiej, warezguy05, Xalopalyps
Lay-Out wordt totaal anders, maar wie wil er nog bij?
Modje Belsen, bende gij d'r ok enne?
*checkquote:
Ja precies, dat lijstje zijn alle users die ooit in de OP hebben gestaan.quote:Op woensdag 7 mei 2008 16:40 schreef Sethje het volgende:
er zijn er ook best veel die 1 of 2 keer hier komen om te vertellen dat ze hardstyle lief vinden en daarna zien we ze nooit meer..misschien alleen mensen die regelmatig posten/meelezen erin zetten? ( de mensen die meelezen is ook makkelijk te toetsen want die kunnen dan nu mooi reageren dat ze hs nog steeds geijl vinden)
Driekwart van die lijst heb ik nog nooit zien posten iddquote:Op woensdag 7 mei 2008 16:40 schreef Sethje het volgende:
er zijn er ook best veel die 1 of 2 keer hier komen om te vertellen dat ze hardstyle lief vinden en daarna zien we ze nooit meer..misschien alleen mensen die regelmatig posten/meelezen erin zetten? ( de mensen die meelezen is ook makkelijk te toetsen want die kunnen dan nu mooi reageren dat ze hs nog steeds geijl vinden)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |