hahahha wat kunnen smaken verschilllenquote:Op maandag 5 mei 2008 20:49 schreef Marrije het volgende:
[..]
Hmm, nou niet echt, dan liever Quinten.
ach zo lang duurt de kooi niet meer dus kunnen ze op zich best zonder ex porn starquote:Op maandag 5 mei 2008 20:57 schreef janny50 het volgende:
opdracht van de buurtjes dat gesprek van Huub en Quinten, oh oh Huubje had dat allemaal niet mogen zeggen, anders geen exporn star meer in de kooi, hahahah, doorzichtig?? Welnee.
Quintin kan offcam natuurlijk wel eens heel andere dingen beweerd hebben. Hij staat nu in de picture, is aan het werk.quote:Op maandag 5 mei 2008 20:55 schreef Disana het volgende:
Jaap bemoeit zich er ook lekker tegenaan. Hij beweert dat Quinten de Ferrari van Barry (?) heeft genoemd.
Natuurlijk, de kooi is ook helemaal niet afgelopen over 3 weken en die gasten moeten nog tig keer komen...quote:Op maandag 5 mei 2008 20:57 schreef janny50 het volgende:
opdracht van de buurtjes dat gesprek van Huub en Quinten, oh oh Huubje had dat allemaal niet mogen zeggen, anders geen exporn star meer in de kooi, hahahah, doorzichtig?? Welnee.
Denk jij dat Huub, hem kennende, het gesprek dan zo snel zou afkappen?quote:Op maandag 5 mei 2008 21:00 schreef tipsch het volgende:
[..]
Quintin kan offcam natuurlijk wel eens heel andere dingen beweerd hebben. Hij staat nu in de picture, is aan het werk.
Dan juist.quote:Op maandag 5 mei 2008 21:00 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Denk jij dat Huub, hem kennende, het gesprek dan zo snel zou afkappen?
Camiel is een van de andere Bobo's van Ex-pornstar... naast de broertjes.quote:Op maandag 5 mei 2008 21:01 schreef Marrije het volgende:
Wie is Camiel?
En nu belt hij een andere vriend, maar die blijkt ook bij Camiel te zitten.quote:Op maandag 5 mei 2008 21:01 schreef Disana het volgende:
Vriend Camiel wil niet komen, hij klinkt verveeld. Goh, dat we dat nou moeten missen.
En al zn gasten dan ?quote:Op maandag 5 mei 2008 21:01 schreef Disana het volgende:
Vriend Camiel wil niet komen, hij klinkt verveeld. Goh, dat we dat nou moeten missen.
Helemaal mee eens......quote:Op maandag 5 mei 2008 20:55 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Gewoon een kwestie van respect voor je ex, denk ik.
Quintin heeft blijkbaar niet zo`n behoefte om met modder te gaan gooien.
Een enorm niveauverschil tussen Quintin en Huub.
Gaat lekker zo. En ene Tabitha neemt niet eens op. Straks valt dat hele feest in het waterquote:Op maandag 5 mei 2008 21:03 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
En nu belt hij een andere vriend, maar die blijkt ook bij Camiel te zitten.
En ook niet te willen.
aha, duidelijkquote:Op maandag 5 mei 2008 21:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Camiel is een van de andere Bobo's van Ex-pornstar... naast de broertjes.
Dat hebben Amanda en Brian perfect georganiseerd, hahahahaquote:Op maandag 5 mei 2008 21:05 schreef Disana het volgende:
[..]
Gaat lekker zo. En ene Tabitha neemt niet eens op. Straks valt dat hele feest in het water
Sowieso was Huub veel te gretig om on stream, naar nu blijkt suggestief, te melden hoe slecht Lieke wel niet was.....quote:Op maandag 5 mei 2008 21:04 schreef Kloot-viool het volgende:
Quiten kon zich welleens (telaat) gerealiseerd dat zijn verhaal een eigen leven is gaan leiden (door Huub).
En dat is niet goed voor zijn business.
De waarheid ligt waarschijnlijk in het midden (beiden lullen ze uit hun nek).
Maar dat er belangen spelen bij Quiten is duidelijk.
Overigens zou Huub ook beter moeten weten, ExPornStars kan een hoop betekenen voor Huub zIjn after DGK leven.
Ik verwacht dat hij samen met Jaap een hoop optredens via de ExPornStars kan krijgen, maar dan moet je niet gaan sodemieteren met het liefje van één van managers van EPS.
Maar de avond is nog jong.
Ik vind het ook wel grappig zo. Idem 'Rachel', die kennelijk dacht iedereen wel even te kunnen regelen.quote:Op maandag 5 mei 2008 21:07 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Dat hebben Amanda en Brian perfect georganiseerd, hahahaha
Hij noemde anders haar goede eigenschappen op, zoals Peter al schreefquote:Op maandag 5 mei 2008 21:07 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Sowieso was Huub veel te gretig om on stream, naar nu blijkt suggestief, te melden hoe slecht Lieke wel niet was.....
Op zich niet zo vreemd. Ricardo is doorbitch bij Ex Pornstar en dan is hij altijd in de hoedanigheid van Rachel. Dus ze kennen hem daar waarschijnlijk niet anders.quote:Op maandag 5 mei 2008 21:06 schreef Peter6000 het volgende:
Ricardo zegt inmiddels "alsjeblieft, neem op" tijdens het overgaan van de telefoon.
Ik vind het wel wat raar dat hij zichzelf Rachel noemt tijdens zo`n telefoongesprek.
Maar misschien hoort dat zo, in de homo-uitgaanswereld.
Ja hé....ik dacht ook al zoiets van "Volgens mij wordt hij gebruikt als neukertje of als slaafje, maar zijn het geen echte vrienden"quote:Op maandag 5 mei 2008 21:07 schreef Coraatje het volgende:
beetje sneu voor ricardo
Dat heeft hij afgelopen week heel even zijdelings gedaan. Het ging vooral over haar slechte kanten.quote:Op maandag 5 mei 2008 21:08 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Hij noemde anders haar goede eigenschappen op, zoals Peter al schreef
quote:Op maandag 5 mei 2008 21:10 schreef grazygirl het volgende:
oke, huub zijn script is dus ook duidelijk
Wat dan? Ik volg "groep Jaap".quote:Op maandag 5 mei 2008 21:10 schreef grazygirl het volgende:
oke, huub zijn script is dus ook duidelijk
Gevolgd door een raar lachje en blik in de camera...quote:Op maandag 5 mei 2008 21:11 schreef Dark het volgende:
Meisje tegen Jaap - Er nog nooit terror geweest op A en B!
Jaap - Brian heeft em ook gehad.
Meisje - Wanner dan?
Jaap - Helemaal in het begin,..........daarna nooit meer..............
Vertel!quote:Op maandag 5 mei 2008 21:10 schreef grazygirl het volgende:
oke, huub zijn script is dus ook duidelijk
"Rachel" liegt ook nog dat hij/zij barst. Hij zegt dat degene die zou rijden niet beschikbaar is. Poor, poor Rachel.quote:Op maandag 5 mei 2008 21:08 schreef Disana het volgende:
Ik vind het ook wel grappig zo. Idem 'Rachel', die kennelijk dacht iedereen wel even te kunnen regelen.
Ik hoor het aan zijn stem... net alsof ie z'n tong half inslikt bij de rrrrrrquote:Op maandag 5 mei 2008 21:08 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Huub kijkt weer erg strak uit zn ogen ...
Hij moest wel want Huub kreeg bij Quinten geen voet aan de grond. Toen Huub de positieve dingen van Lieke op noemde , zei Quinten....blijf dit dan onthouden. Maar daar had Huub toch geen vrede mee....hij moet en hij zal, gelijk krijgen over die NSBer Hoerquote:Op maandag 5 mei 2008 21:08 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Hij noemde anders haar goede eigenschappen op, zoals Peter al schreef
Dat doet Jaap wel vaker............meestal snap ik dat niet.................quote:Op maandag 5 mei 2008 21:12 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Gevolgd door een raar lachje en blik in de camera...
gesprek huub en tommie, huub wilde voor de gein zijn trouwring afdoen en zei ja maar het kan toch en en? ik blijf huub hoor, en zei toen tegen tommie kom we gaan naar binnen daar zijn de vrouwenquote:
Dat werd toch ook in het eerste gesprek gezegd? Nou ja, doet er ook niet toe. Een feestje lijkt het niet te gaan worden.quote:Op maandag 5 mei 2008 21:13 schreef beequeen het volgende:
[..]
"Rachel" liegt ook nog dat hij/zij barst. Hij zegt dat degene die zou rijden niet beschikbaar is. Poor, poor Rachel.
Dan maar weer doorbitchen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |