En wat dacht je van de stukjes die eventueel in het gat komen te zitten.quote:Op maandag 5 mei 2008 13:26 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik vond eten wel vies, dat mixje bloed/brood.
oke top..... dat je het zo zietquote:Op maandag 5 mei 2008 13:21 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ja, daar heb je wel gelijk in.
Ik heb Brian overigens niet als favoriet, Jaap mag van mij winnen.
En als ik moet kiezen tussen Huub en Brian, kies ik voor Huub.
Ik doe alleen niet mee aan het bespotten van alles wat Brian en Amanda doen, en het verheerlijken van alles wat Huub doet.
Hij vertelde dat hij hechtingen had en dan toch een pistoletje eten? Lijkt me sterk, maar goed. Brian is natuurlijk een stoere vent en die pil helpt ook, hij klonk als een junk.quote:Op maandag 5 mei 2008 13:24 schreef Borga het volgende:
Daar heb ik ook eens gehad/gedaan. Ik had nergens last van.
Heerlijkquote:Op maandag 5 mei 2008 13:26 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik vond eten wel vies, dat mixje bloed/brood.
Het zijn barbarenquote:Op maandag 5 mei 2008 13:30 schreef ruby het volgende:
Ricardo is Brian z'n zweetvoet aan het masseren.
Brian zegt, als ik jou zo bezig zie dan is het net of je aan m'n piemel zit. Ricardo zegt weer, het moet er heel raar uitzien voor de camera's.
Dat had ik dan weer niet, hechtingen.quote:Op maandag 5 mei 2008 13:29 schreef beequeen het volgende:
[..]
Hij vertelde dat hij hechtingen had en dan toch een pistoletje eten? Lijkt me sterk, maar goed. Brian is natuurlijk een stoere vent en die pil helpt ook, hij klonk als een junk.
Nee, hij vroeg zich af of zijn gevoel onder narcose is.quote:Op maandag 5 mei 2008 13:31 schreef JEEtjuuh het volgende:
Heeft iemand iets van dat prachtige gedicht van Brajen onthouden?
Ik hoorde o.a. dat 'zijn gedachtenwereld een narcose is' en meer van dat vage gelul.
Volgens mij is zijn gedachtenwereld 1 grote chaos, en dat is door die pilletjes die hij van de regie krijgt alleen nog maar erger geworden het afgelopen jaar.
quote:Op maandag 5 mei 2008 13:35 schreef ruby het volgende:
Ricardo masseert Brian z'n voet inderdaad alsof ie een penis in zijn hand heeft.
Persoonlijk had ik dit niet willen wetenquote:Op maandag 5 mei 2008 13:35 schreef ruby het volgende:
Ricardo masseert Brian z'n voet inderdaad alsof ie een penis in zijn hand heeft.
Hij maakte net wel doordachte grapjes met Ricardo over bana's die in de buurt zijn en dat Ricardo er eentje tegenover zich had.quote:Op maandag 5 mei 2008 13:40 schreef Borga het volgende:
Bwian rookt dan wel niet, maar hij zit volgens mij wel in de kast.
quote:Op maandag 5 mei 2008 13:41 schreef ruby het volgende:
Nog even en Ricardo gaat aan Brian z'n voet sabbelen. Het zit wel erg dicht in de buurt van z'n mond.
Mijn vriend is geen homofoob, maar ik zie hem nog geen voetmassage aan een vriend geven, of er een krijgen.quote:Op maandag 5 mei 2008 13:40 schreef Borga het volgende:
Bwian rookt dan wel niet, maar hij zit volgens mij wel in de kast.
Have fun.quote:Op maandag 5 mei 2008 13:43 schreef Borga het volgende:
onderweg naar Juliette Lewis en Kula Shaker....Veel plezier nog
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |