Da's ook het enige wat Huub kan: agressief monologen afsteken en als iemand wat terug zegt dan gaat ie in hun gezicht tetteren en likken, provoceren en kopstoten geven. Moeders voor teringhoer uitmaken of tasjes in het water pleuren.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 19:48 schreef PC eend het volgende:
Zo denk ik er ook over![]()
En huub loopt vaak te klagen dat zijn plannen worden afgeblazen (lees streamers bespelen, die dan weer kunnen gillen dat het hokje tegen hem is en de rest beschermd), maar als hij niet zo vaak mensen gelijk probeert aan te vliegen (behalve dan legitiem in een potje sparren) en met een beetje normale plannen zou komen werd er waarschijnlijk lang niet zo veel afgeblazen (als dat al waar is).
Hij is te trots om rechtstreeks nee te zeggen, ze zouden hem in de finale live voor het blok moeten zettenquote:Op zaterdag 10 mei 2008 20:03 schreef Py het volgende:
[..]
En als ie dan een keer los kan op Brian, wat hij al sinds zijn entree graag wilt getuige de vele achtervolgingen, heeft ie ineens een kutsmoes aan zijn teen![]()
quote:Op zaterdag 10 mei 2008 12:22 schreef Copycat het volgende:
In PS van de week, het zaterdag magazine van Het Parool, een groot artikel over Thea. Naar aanleiding van een nieuw boek dat over haar is verschenen.
Heb het artikel even snel doorgelezen, maar op het eerste oog niets nieuws onder de zon.
Typerend is wel dat Thea op de cover van de PS in een broodje hapt voor een shoarmazaak die de naam 'De Mol' draagt. Dat legt natuurlijk helemaal geen link naar haar mol-zijn, maar heeft alles te maken met John. Dat snapt een kind.
Zo maar eens in de hangmat woord voor woord spellen.
Eerst zo'n bandje afdraaien met al die achtervolgingen: 'Eej conjo, kom dan!', met een mooie compilatie van al dat bluffen en dreigen, en al die tikjes en likjesquote:Op woensdag 14 mei 2008 04:55 schreef PC eend het volgende:
[..]
Hij is te trots om rechtstreeks nee te zeggen, ze zouden hem in de finale live voor het blok moeten zetten
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |