Van vaders kant is hij Joods, dus lijkt me een sterk verhaal. En ik geloof zelfs dat zijn opa nog leeft.quote:Op zondag 4 mei 2008 05:45 schreef LekkerSimpel het volgende:
Topic ( Is Godmother Thea Moear Amanda's moer, deel 3 over onthullingen/speculaties over de moeder van Amanda zijn een hot item.
Maar hoe zit het met de achtergrond van Huub? Mag je daar ook over speculeren?
Continue praten over gaskamers, deportaties en zijn kennis over het nazi-tijdperk.
Zeker als hij zegt dat zijn achternaam uniek is in Nederland, dan heeft hij niet bepaald goede voorouders en is zijn gedrag/gedachte enigzins te verklaren.
Wilhelmus Johannes van Ballegooij, uit Hengelo, Rottenführer, geb. 1 juli 1919, aan het Oostfront gesneuveld. Drager van het IJzeren Kruis 2de Klasse, het Oostfrontmedaille en het Winter Abzeichen '41-'42, 12 mei 1944, Volk en Vaderland.
bron
stel je niet zo aan zeg. Je kan zelf ook wel bedenken dat de moeder van Amanda vragen heeft opgeroepen door haar gedrag en allerlei opmerkingen van Amanda.quote:Op zondag 4 mei 2008 05:45 schreef LekkerSimpel het volgende:
Topic ( Is Godmother Thea Moear Amanda's moer, deel 3 over onthullingen/speculaties over de moeder van Amanda zijn een hot item.
Maar hoe zit het met de achtergrond van Huub? Mag je daar ook over speculeren?
Continue praten over gaskamers, deportaties en zijn kennis over het nazi-tijdperk.
Zeker als hij zegt dat zijn achternaam uniek is in Nederland, dan heeft hij niet bepaald goede voorouders en is zijn gedrag/gedachte enigzins te verklaren.
Wilhelmus Johannes van Ballegooij, uit Hengelo, Rottenführer, geb. 1 juli 1919, aan het Oostfront gesneuveld. Drager van het IJzeren Kruis 2de Klasse, het Oostfrontmedaille en het Winter Abzeichen '41-'42, 12 mei 1944, Volk en Vaderland.
bron
Die waren er wel, gescheiden maar hebben een goed contact lijkt het.quote:Op zondag 4 mei 2008 13:17 schreef koen_pijl het volgende:
Bij de bruiloft zag ik de ouders van Huub helemaal niet. Hoe is hun relatie?
quote:Op zondag 4 mei 2008 13:17 schreef koen_pijl het volgende:
Bij de bruiloft zag ik de ouders van Huub helemaal niet. Hoe is hun relatie?
De schijnheilige Nazi-hoer.quote:Op zondag 4 mei 2008 14:21 schreef Ziet het volgende:
[..]
gescheiden, maar wel erg goede verstandhouding.
toen pa emotioneel werd van het nummer SHE,
trooste ma hem
LOLquote:
75% van de NSB-ers waren Joods, om hun hachje te redden. Waar niets mis mee is, want een normaal mens heeft de drang om te overleven.quote:Op zondag 4 mei 2008 12:24 schreef mootie het volgende:
[..]
Van vaders kant is hij Joods, dus lijkt me een sterk verhaal. En ik geloof zelfs dat zijn opa nog leeft.
BRON??quote:Op zondag 4 mei 2008 19:34 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
75% van de NSB-ers waren Joods, om hun hachje te redden. Waar niets mis mee is, want een normaal mens heeft de drang om te overleven.
Laten we even vooropstellen dat ik niets en niemand beledig. Ik speculeer puur en alleen op een uitspraak van Huub zelf, dat de familie van Ballegooij een unieke stamboom heeft.quote:Op zondag 4 mei 2008 20:04 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
BRON??
GVD wat een zwaar beledigende en DOMME uitspraak. Dit soort totaal uit zn verband gerukte uitspraken worden met name op stormfront gebezigd dus ik zou me maar eens wat beter informeren als ik jou was.
Op deze manier plaats je jezelf in de nazi hoek waar je Huub zo graag in wil zetten.
Voor jouw informatie: lidmaatschap van de NSB werd voor joden verboden na het begin van wo2.
Hallo! Wake up call!quote:Op zondag 4 mei 2008 20:49 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Laten we even vooropstellen dat ik niets en niemand beledig. Ik speculeer puur en alleen op een uitspraak van Huub zelf, dat de familie van Ballegooij een unieke stamboom heeft.
Dat samen met uitspraken over gaskamers voor Brian en Amanda en andere nazi-achtige gedachen zet mij te denken over de gedachtengang van Huub.
Dat het normaal is Amanda een del/hoer/slet te noemen op een forum en Brian een crimineel, mag dus allemaal wel. Nu wordt Huub eens onder de korrel genomen met zijn eigen uitspraken en dan ben je ineens niet meer objectief?
enquote:Joodse NSB’ers. Het klinkt nogal tegenstrijdig, maar aanvankelijk was de NSB niet antisemitisch en mochten ook Joden toetreden tot de partij. Partijleider Anton Mussert benadrukte dit in het partijblad Volk en Vaderland van 22 april 1933. “Gij hebt uw plaats in onze gelederen uit volle overtuiging,” zo richtte hij zich tot zijn Joodse partijleden, “blijft deze plaats waardig en Gij zult de voldoening hebben uw plicht te hebben gedaan tegenover al onze volksgenoten ondanks verdachtmaking en hoon.” Het is een hypocriete boodschap, want tegelijkertijd veroordeelt hij het openlijke antisemitisme van de Duitse NSDAP niet. Mussert beweert “dat het nationaal-socialisme in Nederland niet anti-semitisch behoeft te zijn of te worden, omdat hier in Nederland Joden zijn die met hun geheele hart het welzijn van de Nederlandsche natie zijn toegedaan, omdat zij daarmede één onverbrekelijk geheel uitmaken en in de toekomst willen blijven uitmaken.”
Dit was een loze voorspelling, want na de Duitse inval in Nederland was het Joden niet langer toegestaan om lid te zijn van de NSB. De partij werkte tijdens de oorlogsjaren actief mee aan de Jodenvervolging. De Joden die voor de oorlog lid waren geweest van de partij werden aanvankelijk uitgesloten van deportatie. Enkele van hen kwamen terecht in Villa Bouchina, een voormalige pastorie in Doetinchem die was omgebouwd tot interneringskamp voor de zogenaamde ‘Mussert-Joden’. Het pand was voor veel meer bevoorrechte Joden bestemd, maar uiteindelijk verbleven hier slechts negen bewoners, waaronder de illustrator Jo Spier – die overigens geen lid van de NSB was, maar wel goede contacten met Mussert onderhield – en zijn familie. Het bijzondere interneringskamp stond onder toezicht van adjunct-directeur Dirk Spanjaard die werd bijgestaan door de conciërge Jan Brugman. De geschiedenis van het interneringskamp is kort, want nog geen drie maanden na de ingebruikneming was het pand alweer verlaten. De ‘geprivilegieerde’ Joodse bewoners waren alsnog gedeporteerd en alleen de familie Spier overleefde de oorlog.
Bronnen:quote:Ontwikkeling ledental NSB
1 januari 1933 900
1 januari 1934 21.000
1 januari 1935 33.000
1 januari 1936 52.000
1 januari 1937 48.000
1 januari 1938 39.000
1 januari 1939 37.000
1 januari 1940 32.000
maart 1940 33.342
31 oktober 1941 90.788
31 maart 1943 99.353
30 september 1943 101.314
Wie zit er nu door te draven?quote:Op zondag 4 mei 2008 21:06 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
Hallo! Wake up call!
Je zit maar door te draven over de deelnemers van een realityprogramma terwijl je hier doodleuk beweert dat 75 % van de NSB´ers joden waren. Daarmee beledig je mensen met een joodse achtergrond waaronder mij.
Dat huub de holocaust overal met de haren bij sleept is niet kies, en ik denk ook niet dat iemand hier dat goedkeurt, ook de diehard Huubfans niet.
Dat jij vervolgens zelf de holocaust en historisch ONJUISTE info gebruikt om je gelijk te halen is in mijn boek echter nog erger.
Of heb je al een bron gevonden voor je 75%? Ik wacht rustig af hoor.
Hmmmm... me opwinden over dat iemand beweerd dat 75% vd NSB´ers joden waren vind ik geen doordraaien.quote:
Boehoehoe, iemand zegt iets gemeens over Huub.quote:Op maandag 5 mei 2008 00:07 schreef akveor het volgende:
En ja dit is op de man. Omdat dit hele topic precies aangeeft wat voor een achterbakse viezerik je bent.
Ga janken! Viespeuk!
Schande!
Ik heb niet de indruk dat Akveor daarom reageert. Jij ook niet, hoop ik.quote:Op maandag 5 mei 2008 00:16 schreef APK het volgende:
[..]
Boehoehoe, iemand zegt iets gemeens over Huub.
Tis fucking niet normaal iid..quote:Op maandag 5 mei 2008 00:51 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Volgens mij is er hier een aantal mensen die dit programma een ietsiepietsie te serieus nemen
de illustrator Jo Spier Héé daar heb ik een boek van (van mijn grootouders geweest) Super gave tekeningen !!!!quote:Op zondag 4 mei 2008 21:29 schreef Copycat het volgende:
75% van de NSB-ers Joods?
Moet een verdomd grote villa zijn geweest dan:
[..]
en
[..]
Bronnen:
http://www.villabouchina.nl/index.php?pag=artikel&naam=villabouchina
http://nl.wikipedia.org/wiki/Nationaal-Socialistische_Beweging
85% van de Nederlandse bevolking zijn mongolen dus klopt het weerquote:Op maandag 5 mei 2008 01:23 schreef Heathen. het volgende:
85% van de anti-huub fans zijn mongolen.
Joh doe niet zo moeilijk, en 54% Joods is een tikkie overdrevenquote:Op maandag 5 mei 2008 01:47 schreef Heathen. het volgende:
Waarvan 54% joods en dus een boel nsb-ers om ons heen.
Volgens mij zit je 100% fout . Huub is een egoist eerste klas.. Trouwen nou laat ik daar maar niet over beginnen.. BS in het kort. Tis een naar mannetje die wel een vlotte babbel heeft dus mobieltjes verkopen aan 14 jarige kousenpissers is zijn roeping, verder niet. Wat dat figuur zowiezo met Claire moet is me een raadsel ??? Maar goed ik zou hem als ornament geneens in mijn tuin willen hebben, uit wat voor achtergrond hij ook komt. Tis een blaaskaak op niks af, heeft geen respect voor vrouwen. (Brain zie ik btw nooit lebberen en kloten met al die idiote troelas die in dat huis willen/durfen komen). Conclusie dus die staat nog 2 maanden te geilen op boeren evenementen .. En dan weer achter de kassa bij een telecom bedrijf.quote:Op maandag 5 mei 2008 02:09 schreef Manono het volgende:
Wat een reltopic is dit geworden. Kweet wel dat Joden lid zijn geweest van de NSB.
Terug naar Huub. Huub heeft af en toe wel een te groffe bek. In het nauw gedreven klasse-jongetje of getraumatiseerde 3e generatie-etter?
ff speculeren.. heb het idee dat Huub uit een vrij eenvoudige (gescheiden) familie komt. Hij wil graag bij bepaalde kringen horen, maar mist het bijbehorende milieu. Mede daarom wilde hij graag met Claire trouwen voordat de Kooi over was. Niet dat dat het oude geld is, maar het is in zijn ogen een stapje op. Ome Toine met de Hummer enzo.. Ben benieuwd of het klopt.
Of een overdose.quote:Op maandag 5 mei 2008 02:23 schreef Soury het volgende:
Conclusie dus die staat nog 2 maanden te geilen op boere evenementen .. En dan weer achter de kassa bij een telecom bedrijf.
Beter?quote:
Of dat beter is weet ik niet.quote:
Omg.. joehoe, joehoe, mag ik? ... Wel es van 'ironie' gehoord?quote:Op maandag 5 mei 2008 02:23 schreef Soury het volgende:
Volgens mij zit je 100% fout . Huub is een egoist eerste klas.. Trouwen nou laat ik daar maar niet over beginnen.. BS in het kort. Tis een naar mannetje die wel een vlotte babbel heeft dus mobieltjes verkopen aan 14 jarige kousenpissers is zijn roeping, verder niet. Wat dat figuur zowiezo met Claire moet is me een raadsel ??? Maar goed ik zou hem als ornament geneens in mijn tuin willen hebben, uit wat voor achtergrond hij ook komt. Tis een blaaskaak op niks af, heeft geen respect voor vrouwen. (Brain zie ik btw nooit lebberen en kloten met al die idiote troelas die in dat huis willen/durfen komen). Conclusie dus die staat nog 2 maanden te geilen op boeren evenementen .. En dan weer achter de kassa bij een telecom bedrijf.
Lucht verdomd goed op iidquote:Op maandag 5 mei 2008 02:44 schreef Manono het volgende:
[..]
Omg.. joehoe, joehoe, mag ik? ... Wel es van 'ironie' gehoord?
Het gaat hier dacht ik om de achtergrond van Huub. Daar had ik het dus over. But thanks for sharing how you feel!![]()
Das beter iidquote:Op maandag 5 mei 2008 02:43 schreef APK het volgende:
[..]
Of dat beter is weet ik niet.
De kans bestaat ook nog dat hij met een paar gram in zijn neus vervelend gaat doen tegen de verkeerde negert die voor niemand bukt.
Klopt nu moet Huupje het nog beseffenquote:Op maandag 5 mei 2008 03:00 schreef Morwen het volgende:
Huub is gewoon een boerke net als zijn familie, waarom zou je je daar in willen verdiepen? Amanda's moeder is gewoon een moeder met een verleden zoals iedereen. Ik lig echt in een deuk om dat gespeculeer......![]()
Get a life, mensen, nog maar 2 1/2 week en dan gaan we weer terug naar onze eigen leventjes die niet veel verschillen dan die van hen
Ik verwacht een verhoogd zelfmoordrisico voor een aantal mensen wegens het wegvallen van daginvulling numero uno: Streams kijken en gillen dat het niet eerlijk is en dat Huub moet winnen.quote:Op maandag 5 mei 2008 03:00 schreef Morwen het volgende:
Get a life, mensen, nog maar 2 1/2 week en dan gaan we weer terug naar onze eigen leventjes die niet veel verschillen dan die van hen
Het ruimt wel op op Fokquote:Op maandag 5 mei 2008 03:08 schreef APK het volgende:
[..]
Ik verwacht een verhoogd zelfmoordrisico voor een aantal mensen wegens het wegvallen van daginvulling numero uno: Streams kijken en gillen dat het niet eerlijk is en dat Huub moet winnen.
Het positieve is dat er daarna wat minder Neo-Nazi's in nederland zijn.
Ah ok, je hebt het nét niet te druk met je gevulde leven om op dit tijdstip nog even in dit topic te reageren?quote:Op maandag 5 mei 2008 03:00 schreef Morwen het volgende:
Huub is gewoon een boerke net als zijn familie, waarom zou je je daar in willen verdiepen? Ik lig echt in een deuk om dat gespeculeer......![]()
Get a life, mensen
Whehehehehe, mag ik hier wel zeggenquote:Op maandag 5 mei 2008 03:08 schreef APK het volgende:
[..]
Ik verwacht een verhoogd zelfmoordrisico voor een aantal mensen wegens het wegvallen van daginvulling numero uno: Streams kijken en gillen dat het niet eerlijk is en dat Huub moet winnen.
Het positieve is dat er daarna wat minder Neo-Nazi's in nederland zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |