Ssssst nu prik je mn bubble lekquote:Op zondag 4 mei 2008 02:02 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
En zijn die '![]()
' oprecht, na een afspraak met je ex?
waarom is ze dan een echte vrouwquote:Op zondag 4 mei 2008 00:44 schreef Stereotomy het volgende:
Overigens liet ze me wel haar koffer naar boven sjouwen in het restaurant. Een echte vrouw, waar vind je die nog.
Dan is ze een geėmancipeerde vrouw die mannen de gelegenheid geeft galant te zijnquote:Op zondag 4 mei 2008 02:07 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
waarom is ze dan een echte vrouwdan is ze toch lui?
Ik kan goed schieten op mijn zussie jahquote:Op zondag 4 mei 2008 02:04 schreef Stereotomy het volgende:
Ik dacht dat je goed op kon schieten met zussie?
ik wil nu metquote:Op zondag 4 mei 2008 02:05 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
ik wil nu een platenspeler om krakerige tango's op te draaien
Oh flierpquote:Op zondag 4 mei 2008 02:05 schreef Leintjeuh het volgende:
Het gaat eigenlijk ietsje minder, meermaar dat staat zo depri
Ik had het zelf niet beter kunnen zeggen, Leinemeid.quote:Op zondag 4 mei 2008 02:08 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Dan is ze een geėmancipeerde vrouw die mannen de gelegenheid geeft galant te zijn
Ruilen met mijn zussie? Dan mag je mijn moeder zijn. Bloes een dagje mijn moeder zijn, dat wordt mijn kerstwens voor 2008.quote:
Nee joh, het gaat wel. Dit trekt snel weer bijquote:Op zondag 4 mei 2008 02:08 schreef ColdFeet het volgende:
Vertel, Lein. Moet ik de MSN aanslingeren?
Waarom zijn die dames hier zo masochistisch? Blijf toch uit de buurt van de exen
PF, ik heb dus een CD met ouwe opnames van The King of Bandoneon Himself, kan ik morgen wel ergens voor je online gooien?
Ik kan je vertellen dat je het jezelf alleen maar moeilijk maakt door zijn gezelschap op te zoeken... Maar ja, dat weet je zelf ook welquote:Op zondag 4 mei 2008 02:11 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Nee joh, het gaat wel. Dit trekt snel weer bijMaar het is wel heel dubbel, aan de ene kant doet het pijn maar aan de andere kant voelt het toch ook wel... vertrouwd denk ik
Achja, wikken en wegen natuurlijk.
geen idee wie het is maar klinkt goedquote:Op zondag 4 mei 2008 02:08 schreef ColdFeet het volgende:
Vertel, Lein. Moet ik de MSN aanslingeren?
Waarom zijn die dames hier zo masochistisch? Blijf toch uit de buurt van de exen
PF, ik heb dus een CD met ouwe opnames van The King of Bandoneon Himself, kan ik morgen wel ergens voor je online gooien?
Oh, ik bedoel daarmee natuurlijk Astor Piazzolla: behalve geweldig componist ook nog zeer getalenteerd op de bandoneonquote:Op zondag 4 mei 2008 02:14 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
geen idee wie het is maar klinkt goed
Hmm....... ja ik ben ook heel sterk enzo.quote:Op zondag 4 mei 2008 02:08 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Dan is ze een geėmancipeerde vrouw die mannen de gelegenheid geeft galant te zijn
Ik heb nog 2-3 maanden nadat het uitwas echt afgesprokenquote:Op zondag 4 mei 2008 02:11 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Nee joh, het gaat wel. Dit trekt snel weer bijMaar het is wel heel dubbel, aan de ene kant doet het pijn maar aan de andere kant voelt het toch ook wel... vertrouwd denk ik
Achja, wikken en wegen natuurlijk.
Milk & cookies? Dat klinkt wel erg schattigquote:Op zondag 4 mei 2008 02:17 schreef -Mellow- het volgende:
ik heb veeeel te lang gedouched, en nu drink ik warme melk met koekjes en dan kan ik zo lekker slapen, en morgen ben ik niet meer ziek vind ik
Ik zweer het je, deze TMF-generatie is verloren.quote:Op zondag 4 mei 2008 02:17 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
[..]
Hmm....... ja ik ben ook heel sterk enzo.
maar ook lui .
dillema
We hebben gepraat (over de zin van het leven, de toekomst en 'onze' toekomst) en daarna Soldaat van Oranje gekeken.quote:Op zondag 4 mei 2008 02:13 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik kan je vertellen dat je het jezelf alleen maar moeilijk maakt door zijn gezelschap op te zoeken... Maar ja, dat weet je zelf ook wel
Wat hebben jullie gedaan?
Jij ging echt al lang geleden slapenquote:Op zondag 4 mei 2008 02:14 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Als jullie hebben genuecksexxt ga ik schreeuwen.
Ga jij nou maar slapen, opaquote:Op zondag 4 mei 2008 02:19 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ik zweer het je, deze TMF-generatie is verloren.
Isa was tenminste nog van... euh... de Avro Toppop.
Gelukkig ben ik ongesteldquote:Op zondag 4 mei 2008 02:14 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Als jullie hebben genuecksexxt ga ik schreeuwen.
ik heb ook mijn allerleukste pyamabroek aangetrokkenquote:Op zondag 4 mei 2008 02:19 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Milk & cookies? Dat klinkt wel erg schattig
misschien wordt het wel een Fok!-huwelijkquote:Op zondag 4 mei 2008 02:21 schreef Stereotomy het volgende:
Wat is het moeilijk jullie te verlaten.
Als ik ooit ga trouwen dan nodig ik ook Fok! mensen uit.
Eigenlijk wat jullie eten/lezen/luisteren vind ik veel leukerquote:Op zondag 4 mei 2008 02:19 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ik zweer het je, deze TMF-generatie is verloren.
Isa was tenminste nog van... euh... de Avro Toppop.
Meis tochquote:Op zondag 4 mei 2008 02:19 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
We hebben gepraat (over de zin van het leven, de toekomst en 'onze' toekomst) en daarna Soldaat van Oranje gekeken.
Ik wéét ook wel dat ik niet naar hem toe moet gaan hoor. Maar ik kan het soms niet laten. Ik mis het echt, en hem ook echt. Zelfs door of in Rotterdam zijn doet me aan hem denken. Dus hij zit echt nog volledig in mijn systeem, als het ware. Hij is over 4 dagen jarig *slik*
Wat ben je toch een schat Steer. Als ik de kracht had gehad om hem uit mijn leven te bannen, zou ik dat al gedaan hebben. Maar het vlees is zwak en de wil luistert te zeer naar het gevoel. Ik wil echt niet elke keer instorten als ik m zie maar het is net of ik niet anders kan ofzoquote:Op zondag 4 mei 2008 02:21 schreef Stereotomy het volgende:
Hm, Lein. Klinkt toch niet helemaal goed hoor, als ik het zo mag zeggen.![]()
Je kunt jezelf niet dwingen iemand uit je systeem te krijgen, maar voor je eigen weldoen is dat toch een beter idee. Beter dan van iemand op deze manier blijven houden en vooral missen...
Je mag best over knoflook klagen. Maar je mag niet overal metquote:Op zondag 4 mei 2008 02:24 schreef APK het volgende:
Oh fuck, het kooksubforum waar je niet over knoflook mag klagen.
Laat maar.
Magnetron FTW!
Even out-of-the-box denken bij mij nu: is het een optie om weer bij elkaar te komen?quote:Op zondag 4 mei 2008 02:25 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Wat ben je toch een schat Steer. Als ik de kracht had gehad om hem uit mijn leven te bannen, zou ik dat al gedaan hebben. Maar het vlees is zwak en de wil luistert te zeer naar het gevoel. Ik wil echt niet elke keer instorten als ik m zie maar het is net of ik niet anders kan ofzo
Ik trek een jurk aan. En schoenen met hakjes. En ik doe YSL Cinema opquote:Op zondag 4 mei 2008 02:21 schreef Stereotomy het volgende:
Wat is het moeilijk jullie te verlaten.
Als ik ooit ga trouwen dan nodig ik ook Fok! mensen uit.
je verstand zegt. nee. doei. eindequote:Op zondag 4 mei 2008 02:25 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Wat ben je toch een schat Steer. Als ik de kracht had gehad om hem uit mijn leven te bannen, zou ik dat al gedaan hebben. Maar het vlees is zwak en de wil luistert te zeer naar het gevoel. Ik wil echt niet elke keer instorten als ik m zie maar het is net of ik niet anders kan ofzo
zou mooi kut zijn. Dan heb ik nog 5,5 jaar te gaanquote:Op zondag 4 mei 2008 02:26 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
ik denk dat hoe lang je die gene kent
zo lang doe je er over om diegene te vergeten, vergeven
als je dat zou willen
en. ja. nu ik ook eens zo een exen gebeuren mee heb gemaakt kan ik mij echt veel beter inleven in mensen. nog steeds slecht. maar. nou ja.
ik wil ook komenquote:Op zondag 4 mei 2008 02:26 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik trek een jurk aan. En schoenen met hakjes. En ik doe YSL Cinema op
Mellow, in het kader van je CUL-SC-ontgroening: FOTOOOOOO!!!!!!!!!![]()
Weet ik niet. Nee, denk ik. Was niet gelukkig met hem. Maar ben ook niet gelukkig zonder hem.quote:Op zondag 4 mei 2008 02:26 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Even out-of-the-box denken bij mij nu: is het een optie om weer bij elkaar te komen?
mwa.... over een tijdje misschien.quote:Op zondag 4 mei 2008 02:26 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik trek een jurk aan. En schoenen met hakjes. En ik doe YSL Cinema op
Mellow, in het kader van je CUL-SC-ontgroening: FOTOOOOOO!!!!!!!!!![]()
Bij iemand zijn en oprecht denken dat het altijd zo goed zal voelen.quote:Op zondag 4 mei 2008 02:28 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Weet ik niet. Nee, denk ik. Was niet gelukkig met hem. Maar ben ook niet gelukkig zonder hem.
Hoe voelt gelukkig eigenlijk?
I know, staat in mijn notes.quote:Op zondag 4 mei 2008 02:25 schreef Leintjeuh het volgende:
Je mag best over knoflook klagen. Maar je mag niet overal metop reageren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |