Daarom vinden Brian en Amanda hem niet leukquote:Op dinsdag 29 april 2008 20:43 schreef Kinga het volgende:
Oeeee, die steekjes van Bart... ik hou dervan...
Je was ook even vergeten dat Amanda met een groot mes naar Lieke toe vloog om de jurk van haar lijf te snijden?quote:Op dinsdag 29 april 2008 20:41 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dat zei ze idd, of ze het gedaan heeft weet ik niet. Ik dacht van niet.
Die zat toch aardig...quote:Op dinsdag 29 april 2008 20:46 schreef Varen het volgende:
Hey Bartje, ik wil voor jou wel zachter gaan lullen zegt A
Bart komt grootlef binnen...praat veel...maar verteld verrekte weinig.quote:Op dinsdag 29 april 2008 20:47 schreef Disana het volgende:
Ze gaan binnenkort ook allemaal een middagje werken; waar weet Bart nog niet.
Yes.quote:Op dinsdag 29 april 2008 20:49 schreef cobain94 het volgende:
Zei huub nou Arbeit macht frei?
Je vergelijkt appels met peren. Hopelijk zie je dat zelf ook. Een scherp voorwerp pakken om kleding los te snijden of te knippen is dom, dat is Amanda. Uit woede een mes pakken en er iemand mee aan willen vliegen is heul wat anders. Hij kwam gelukkig na 2 seconden weer bij z'n zinnen, maar de beelden waren niet mooi....quote:Op dinsdag 29 april 2008 20:45 schreef mazaru het volgende:
[..]
Je was ook even vergeten dat Amanda met een groot mes naar Lieke toe vloog om de jurk van haar lijf te snijden?
En toen dat niet mocht pakte ze een grote schaar waar ze Lieke mee wou aanvliegen?
OHHHHH jaaaaaaaaaaaaaa
quote:Op dinsdag 29 april 2008 20:51 schreef mazaru het volgende:
WERKEN!!!!!????!!!!!!!!!!!!!!!!
[ afbeelding ]
Is dodelijk voor op tv als ze zoiets gaan uitlichten...(herinner mij een geval in duitsland in een of andere show)quote:Op dinsdag 29 april 2008 20:50 schreef Dementor het volgende:
[..]
Yes.
Behoorlijk uit de context maar goed.
Bij mama in de zaak?quote:Op dinsdag 29 april 2008 20:53 schreef agter het volgende:
Ik weet voor Amanda nog wel een passende baan...
Wie biedt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |