volgend jaar ga ik ook adam dunkt me.quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:16 schreef don-diablo het volgende:
Jah Koninginnedag in Amsterdam was reuze gezellig!Zelfs nog 3 Emmenaren gezien (die ik verder niet ken) Maar goed te doen daaro, wel mega druk.
Duhquote:Op donderdag 1 mei 2008 15:02 schreef MaxMark het volgende:
Dus die stenen kosten je 2k, niet Koninginnedag
Niet zo kleinzerig doen, jij komt met zo'n loze opmerking aanzetten.quote:Op donderdag 1 mei 2008 23:21 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Duh
Och nee joh echt waar..... goh dat ik daar nou niet aan had gedacht.
Gelukkig ben jij er om dat te verhelderen
Koninginnedag ansich kan natuurlijk nooit iets kosten
Gelukkig ben jij er om dit Forum te verrijken met je aanwezigheidquote:Op dinsdag 6 mei 2008 12:05 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Niet zo kleinzerig doen, jij komt met zo'n loze opmerking aanzetten.
Niet de eerste x dat je iemand zo zinloos probeert te verbeteren.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 12:05 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Niet zo kleinzerig doen, jij komt met zo'n loze opmerking aanzetten.
quote:Op dinsdag 6 mei 2008 12:15 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Niet de eerste x dat je iemand zo zinloos probeert te verbeteren.
I'm with Rekkie
Het scheelde mijn vrouw een paar uurtje werken zo ontzettend rustig was het. Geen kip die meer transacties wilde doen of problemen had.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 13:14 schreef don-diablo het volgende:
Het is idd lekker weer jah. En bevrijdingsfestival in Zwolle gister was echt mega druk. (maar wel gezellig)
Ik had weer last van afhakers...quote:Op dinsdag 6 mei 2008 13:14 schreef don-diablo het volgende:
Het is idd lekker weer jah. En bevrijdingsfestival in Zwolle gister was echt mega druk. (maar wel gezellig)
Jammer voor je, volgende keer gewoon ruim van te voren aangeven/afspreken om te gaanquote:Op dinsdag 6 mei 2008 13:47 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Ik had weer last van afhakers...
Zou ook heen gaan maar iedereen haakte af
Dat maakt geen zak uit bij mijn "vrienden".. Al spreek je een jaar van tevoren af om naar Amsterdam te gaan met k'dag (zoals vorige x)... Op de laatste dagen komen ze erachter dat hun vriendin geen geld heeft om mee te gaan of dat ze toch maar geen zin hebben.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 14:22 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Jammer voor je, volgende keer gewoon ruim van te voren aangeven/afspreken om te gaan
Klote voor jequote:Op dinsdag 6 mei 2008 14:40 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Dat maakt geen zak uit bij mijn "vrienden".. Al spreek je een jaar van tevoren af om naar Amsterdam te gaan met k'dag (zoals vorige x)... Op de laatste dagen komen ze erachter dat hun vriendin geen geld heeft om mee te gaan of dat ze toch maar geen zin hebben.
Zoals ook met bevrijdingsdag en alle andere denkbare feesten in het jaar...
Komt ook doordat vrienden en ik wat verschillen qua muzieksmaak enzo hoor, dat er nooit iemand mee wil, maar afgelopen tijd gaat het nergens meer over qua afzeggen
met 2 man door zwolle struinen is minder gezellig als met een man of 6 natuurlijk.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 15:01 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Klote voor je![]()
Ik heb koninginnedag gevierd met 2 vrienden en de vriendin van 1 van die jongens. De rest liep allemaal te bitchen dat ze het niet wisten etc etc en ik had ruim van te voren geregeld om het in Amsterdam te vieren en bij een vriend van me in de buurt te overnachten.
Bevrijdingsfestival heb ik met mn broer gevierd omdat ik wederom wat twijfelgevallen had en mensen die het niet zeker wisten, geen geld hadden of moesten werken.
In feite altijd hetzelfde liedje, maar opzich is er doorgaands altijd wel minimaal 1 persoon die mee wil.
Das waar, maar ik moet er nie aan denken dat er een mini don-diablo rondloopt nuquote:Op dinsdag 6 mei 2008 16:27 schreef Rekkie het volgende:
Ach als ik dit zo lees heeft een gezin wel zijn voordelen.... je hoeft niets te regelen
Was ik op die leeftijd ook niet..... en dat was ook niet goed gekomen als die er bij mij op die leeftijd had gelopenquote:Op dinsdag 6 mei 2008 16:32 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Das waar, maar ik moet er nie aan denken dat er een mini don-diablo rondloopt nuDaar ben ik voorlopig nog niet aan toe
Tja, zo was het bij ons ook altijd, tot het gros van de jongens verkering kregen.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 20:52 schreef JDx het volgende:
Wij hebben nu gelukkig een aardig groepje, ook veel lui die jonger zijn dan ik, maar dat boeit helemaal niets, ken de meeste via voetbal (FC Emmen) en dr zijn van de 20 altijd wel 5 die iets willen doen op een vrijdag of zaterdag of willekeurig ander feestje!
quote:Op woensdag 7 mei 2008 10:24 schreef JDx het volgende:
Eigenlijk is dit best kutweerje kan nog net niet massaal zwemmen, maar het is te warm om heel actief te doen
Een voetbal volstaat bij mij ook wel of een lacrosse stick en wat ballenquote:Op woensdag 7 mei 2008 10:46 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Dus: Bacotje, tuinstoel in de schaduw. En laptopje mee.
En voor degenen zonder laptop voldoet een klein TVtje & de XBOX
Daarna toch echt minimaal met ene bacotje in de tuin ...quote:Op woensdag 7 mei 2008 11:53 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Een voetbal volstaat bij mij ook wel of een lacrosse stick en wat ballenIk vind dit weer juist top om actief te doen
Morgen weer hardlopen iig
Welke veldje heb je gevoetbald?quote:Op woensdag 7 mei 2008 12:19 schreef JDx het volgende:
Ik zaalvoetbal elke week, maar zaal was om een of andere vage reden dicht, dus met zn allen een veldje gezocht in Emmerhout gisteravond, was erg gezellig!
Precies hetzelfde hier, fitness nu al maandje of 2, begin het conditioneel wel wat te vernemen, maar mag wel wat meer cardio doen... dat is tenslotte waar je conditie vandaankomtquote:Op woensdag 7 mei 2008 12:15 schreef Rekkie het volgende:
Ik ga volgend seizoen hoogst waarschijnlijk weer voetballen
Dus wil ik een beetje in conditie komen, zal ik op korte termijn weer moeten beginnen met opbouwen.
Niet mijn favoriete weer om dat te doen
Hahaha lol, tja dat kan. We hebben inmiddels ook een damesteam zoals je dus is opgemerkt. Maar heren lacrosse is veul toffer. Daar mogen we mekaar slaanquote:Op woensdag 7 mei 2008 12:13 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Daarna toch echt minimaal met ene bacotje in de tuin ...
anderhalf uur voetballen red ik wel met dit weer... maar langer is het echt te heet voor.
Btw laatst vol verwondering zitten kijken naar 2 best leuke dames die met zo'n lacrosse ding stonden te zwaaien op het schoolplein tegenover mijn huis![]()
Wij zaalvoetballen ook 1x in de week of in de 2 weken... Gewoon op chill niveau..quote:Op woensdag 7 mei 2008 12:19 schreef JDx het volgende:
Ik zaalvoetbal elke week, maar zaal was om een of andere vage reden dicht, dus met zn allen een veldje gezocht in Emmerhout gisteravond, was erg gezellig!
Lijkt me een masterlijke sport idd... Alleen is niets voor mij... heb een snelheid van nietsquote:Op woensdag 7 mei 2008 12:30 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Hahaha lol, tja dat kan. We hebben inmiddels ook een damesteam zoals je dus is opgemerkt. Maar heren lacrosse is veul toffer. Daar mogen we mekaar slaan
Snelheid is wel handig om te hebben jahquote:Op woensdag 7 mei 2008 12:32 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Lijkt me een masterlijke sport idd... Alleen is niets voor mij... heb een snelheid van niets
Was, daar bij de voormalige topazquote:Op woensdag 7 mei 2008 12:58 schreef Rekkie het volgende:
Qube, is dat een tent in Emmen????
Dat is toch de hele main idea met het spel? dat de snelheid erin blijftquote:Op woensdag 7 mei 2008 12:45 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Snelheid is wel handig om te hebben jah
Qube bestaat inmiddels al niet meer (goh wat raar) het heet tegenwoordig Dreams Club. En het is een verzamelplaats geworden voor mensen uit mn team die cheap willen zuipen.quote:
Zekersss maar je ziet vaak dat de verdedigers de grote, sterke, lompe gasten zijn en de aanvallers de uberbewegelijke mannetjes. Voor elke persoon een positie dus.quote:Op woensdag 7 mei 2008 13:10 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Dat is toch de hele main idea met het spel? dat de snelheid erin blijft
Dus ik als ruig stuk tuig kan altijd nog verdediger worden zeg maarquote:Op woensdag 7 mei 2008 13:49 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Qube bestaat inmiddels al niet meer (goh wat raar) het heet tegenwoordig Dreams Club. En het is een verzamelplaats geworden voor mensen uit mn team die cheap willen zuipen.Voor de rest komen er weinig mensen.
[..]
Zekersss maar je ziet vaak dat de verdedigers de grote, sterke, lompe gasten zijn en de aanvallers de uberbewegelijke mannetjes. Voor elke persoon een positie dus.
Ik was juist een verdediger die niet groot, sterk of lomp was. Daardoor kon ik altijd wel de bal goed naar voren brengen en tegenstanders ontwijken. (komt omdat ik eerder aanval heb gespeeld) Ik ben niet het beste in mensen ombeuken, ik moet het hebben van mn techniek en (handelings)snelheid.
Of keeper als je goede reflexen hebtquote:Op woensdag 7 mei 2008 13:55 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Dus ik als ruig stuk tuig kan altijd nog verdediger worden zeg maar
Kortgezegd: pijn bij veel dingen die ik doe. Waaronder dus lacrosse.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |