Tijd voor actie, zorgen dat je je spullen krijgt en weg bent voordat hij de kans heeft om je om te praten, desnoods alleen het hoognodige (papieren, slaapspullen, toiletspullen, portemonnee, pasjes e.d.) en naar je ouders gaan, dan kun je later wel de rest op gaan halen met je moeder/vader/goede vriend(in).quote:Op dinsdag 29 april 2008 14:30 schreef Onlyy het volgende:
Oke..ik zit nu te shaken op m'n stoel.....het hoge woord is eruit..en jawel..lullig of niet..via sms. Ik heb gezegd dat hij niet langs moet komen of bellen omdat dat het nog moeilijker maakt (en ik bang ben om weer te bezwijken). Nu wachten op een reactie via de sms.
Ik denk er al heel lang na over om het uit te maken..dagelijks.. zoals ik al schreef kan ik gewoon niet verder zo. Het ergste is, dat ik in hem mijn partner zag voor het leven. Ik wilde er voor gaan (want we hebben ook veel leuke dingen) maar hij heeft het zelf gewoon verpest! Het was nooit mijn keuze geweest om het uit te maken maar hij laat me geen keuze..!quote:Op dinsdag 29 april 2008 14:36 schreef Chrrris het volgende:
[..]
Nou gaat het erom dat je achter je actie staat.
Jij wilt verder. Wat hij ook zegt, je hebt je beslissing gemaakt, want waarom doe je het precies. Kan je mij beargrumenteren waarom je het nu wel doet? En het dit keer je niet zal alten om praten?
Ja ik vind het ook lullig. Maar het komt voor hem niet als donderslag bij heldere hemel. Ik heb al meermalen aangegeven dat ik twijfels had..quote:Op dinsdag 29 april 2008 14:37 schreef Oksel het volgende:
Via de telefoon..Ze is echt 21.
Geen ballen zeg.. via een SMS..
Ach nee toch!quote:Op maandag 28 april 2008 19:06 schreef Onlyy het volgende:
WAAROM is het zo moeilijk om een punt achter een relatie te zetten? Ik heb het al eens geprobeerd. Ik vertelde hem dat ik met hem moest praten. Ik wilde het uitmaken, maar op het moment dat ik hem vroeg of hij wilde langs wilde komen, had ik al gelijk dat rotgevoel!!!
Ja, maar hij is gewend dat je toch wel weer bijdraait, dat heb je tot nu toe steeds gedaan, wat nu als hij zo bij je voor de deur staat met enorm veel spijt en een dikke bos bloemen?quote:Op dinsdag 29 april 2008 14:40 schreef Onlyy het volgende:
[..]
Ja ik vind het ook lullig. Maar het komt voor hem niet als donderslag bij heldere hemel. Ik heb al meermalen aangegeven dat ik twijfels had..
De deur zit op sloten dus hij komt er echt niet in. En ik doe ECHT niet open...want, ik wéét dat ik zo weer toegeef..quote:Op dinsdag 29 april 2008 14:44 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ja, maar hij is gewend dat je toch wel weer bijdraait, dat heb je tot nu toe steeds gedaan, wat nu als hij zo bij je voor de deur staat met enorm veel spijt en een dikke bos bloemen?
Ik zou er voor zorgen dat je niet meer alleen met hem bent eerlijk gezegd, anders geef je toch weer toe en dat weet je diep in je hartje ook wel, toch?
quote:Op dinsdag 29 april 2008 14:30 schreef Onlyy het volgende:
Oke..ik zit nu te shaken op m'n stoel.....het hoge woord is eruit..en jawel..lullig of niet..via sms. Ik heb gezegd dat hij niet langs moet komen of bellen omdat dat het nog moeilijker maakt (en ik bang ben om weer te bezwijken). Nu wachten op een reactie via de sms.
Ja inderdaad..maar op de een of andere manier wil ik gewoon alleen zijn.quote:Op dinsdag 29 april 2008 14:44 schreef Copycat het volgende:
Misschien slim om nu naar je ouders te gaan? Heb je én afleiding én mensen die je in moeilijke momenten de realistische feiten kunnen voorhouden.
Ach boeiend, het kwam ook niet uit het niets. Je hebt laten weten dat je niet verder wilt.quote:Op dinsdag 29 april 2008 14:40 schreef Onlyy het volgende:
[..]
Ja ik vind het ook lullig. Maar het komt voor hem niet als donderslag bij heldere hemel. Ik heb al meermalen aangegeven dat ik twijfels had..
Hij heeft geen sleutel?quote:Op dinsdag 29 april 2008 14:45 schreef Onlyy het volgende:
[..]
De deur zit op sloten dus hij komt er echt niet in. En ik doe ECHT niet open...want, ik wéét dat ik zo weer toegeef..
Dat kan toch ook wel bij je moeder thuis? Ze snapt het vast wel dat je een beetje tijd nodig hebt en even alleen wil zijn, ga daar dan lekker zitten simmen in de logeerkamer, als je nu alleen op je eigen stekkie blijft weet ik denk ik wel wat er uiteindelijk gaat gebeuren.quote:Op dinsdag 29 april 2008 14:46 schreef Onlyy het volgende:
[..]
Ja inderdaad..maar op de een of andere manier wil ik gewoon alleen zijn.
Ja hij heeft wel sleutels..maar ik heb haken aan de binnenkantquote:Op dinsdag 29 april 2008 14:47 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Hij heeft geen sleutel?![]()
Goed besluit en bel je moeder ook even, dan weet ze er van en zij kent je het beste, ga desnoods even een paar dagen bij haar zitten, gewoon om jezelf af te leiden en om hem te ontlopen.
Wonen jullie samen of niet?quote:Op dinsdag 29 april 2008 14:45 schreef Onlyy het volgende:
[..]
De deur zit op sloten dus hij komt er echt niet in. En ik doe ECHT niet open...want, ik wéét dat ik zo weer toegeef..
Met het levensgrote risico dat hij straks aan de deur staat en jij toch bezwijkt. Wees nou slim en ga gewoon naar je ouders. Een paar vrije dagen voor de boeg en dan heb je alle tijd om het te laten bezinken.quote:Op dinsdag 29 april 2008 14:46 schreef Onlyy het volgende:
Ja inderdaad..maar op de een of andere manier wil ik gewoon alleen zijn.
Stuur hem even een SMS dat hij die dingen zsm in je brievenbus moet doen en geen moeite hoeft te doen om aan te bellen.quote:Op dinsdag 29 april 2008 14:48 schreef Onlyy het volgende:
[..]
Ja hij heeft wel sleutels..maar ik heb haken aan de binnenkant
Ik heb net mijn moeder gesproken..en vanavond pak ik de trein.. zij weet natuurlijk ook dat ik een zwakkeling benquote:Op dinsdag 29 april 2008 14:49 schreef Copycat het volgende:
[..]
Met het levensgrote risico dat hij straks aan de deur staat en jij toch bezwijkt. Wees nou slim en ga gewoon naar je ouders. Een paar vrije dagen voor de boeg en dan heb je alle tijd om het te laten bezinken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |