klinkt goedquote:Op dinsdag 1 juli 2008 15:30 schreef Faithy het volgende:
gevulde tomaatjes met roomkaas kunnen ook wel.. bedacht ik mij...
en is er al iemand die verse tzaziki maakt? En dan chorizo met suiker? En turks brood voor de tzaziki en aioli????
Zoiets dan maar?
Oh ja ik kan wel een walgelijke hoeveelheid wodka, cointreau/triple-sec, limoenen en cranberrysap meenemenquote:Op dinsdag 1 juli 2008 15:54 schreef DarkElf het volgende:
rigghhttt
dan koop je voorverpakte meuk en neemt wodka mee.
hoeft je hoofdje niet zo moeilijk te doen
kijk, je komt er wel uitquote:Op dinsdag 1 juli 2008 15:56 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Oh ja ik kan wel een walgelijke hoeveelheid wodka, cointreau/triple-sec, limoenen en cranberrysap meenemen
opgelostquote:Op dinsdag 1 juli 2008 15:56 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Oh ja ik kan wel een walgelijke hoeveelheid wodka, cointreau/triple-sec, limoenen en cranberrysap meenemen
ik neem wel rosé mee faithy, wil je dat erin gooien?quote:
Is toch niet te veel, zijn allemaal kleine hapjes, en we hoeven het toch niet met een uurtje allemaal te gelijk naar binnen te werkenquote:Op dinsdag 1 juli 2008 16:07 schreef AKnynke het volgende:
maar, nu hebben we toch veeeel te veel eten al?
anyways, ik breng iets chocoladerigs..
Je blijft slapen??quote:Op dinsdag 1 juli 2008 16:09 schreef Faithy het volgende:
wat is er mis met teveel eten?
als er veel turks brood is ben ik gelukkig
én ik mag drinken![]()
ahhh achzoquote:Op dinsdag 1 juli 2008 16:14 schreef Faithy het volgende:
neen, maarkomt me met de auto ophalen en dan slapen we samen bij mn ouders
moeten 's ochtends/begin van de middag naar een verjaardag op Scheveningen
dat klinkt goddelijk (had ff receptje opgezocht)quote:Op dinsdag 1 juli 2008 16:16 schreef DarkElf het volgende:
mmm vrijdag maak ik misschien baba ghanoush voor als manlief thuiskomt (gaat naar Dld), als t nou lekker is kan ik wel meer maken... maar ik ga t eerst eens proberen want geen idee of t lekker is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |