klinkt geweldigquote:Op maandag 28 april 2008 07:40 schreef Tezz het volgende:
De zon schijnt trouwens altijd.
Daar hou ik me altijd aan vast. Ook wanneer ik weer in Zeeland op de camping zit en voor de derde keer in een week tijd mijn tentje uitdrijf 's morgens en midden in de nacht gaten moet graven.
Bekend probleem. Heb ik vorig jaar ook nog in Italie moeten doen. alles in de voortent dreefquote:Op maandag 28 april 2008 07:40 schreef Tezz het volgende:
De zon schijnt trouwens altijd.
Daar hou ik me altijd aan vast. Ook wanneer ik weer in Zeeland op de camping zit en voor de derde keer in een week tijd mijn tentje uitdrijf 's morgens en midden in de nacht gaten moet graven.
Ja leuk he! En ieder jaar stug weer boeken en terug gaan he! Je zou toch denken dat je het een keertje leert. Maar wij roepen al vier jaar achter elkaar: "dit is echt het laatste jaar, volgend jaar niet meer naar de camping in Zeeland"...............quote:
Het is wel gezellig inderdaad. Met z'n allen bij elkaar, drank en hapjes en het 's nachts sleuven graven heeft ook wel wat. Als dan de dag er na het zonnetje doorbreekt en je je spullen kan drogen en in bikini weer achter de bbq staat is het wel leuk ja.quote:Op maandag 28 april 2008 07:59 schreef Liejannuh het volgende:
Regen is best leuk!Kamperen in de regen ook. Als het af en toe maar droog is en je maar genoeg kleding bij je hebt.
Tof plaatje PeRi!
Je raadt het zelfs in 1 keerquote:Op maandag 28 april 2008 09:01 schreef Bluezz het volgende:
Op maandagochtend? Dan moest het zeker gratis
Nou veel plezier dan maar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |