Erg goed puntquote:Op dinsdag 15 juli 2008 13:58 schreef Stormqueen het volgende:
Niet als je om dingen vraagt die ontzettend schaars en gewild zijn nee
Ondertussen voorzien en al een halve week op kamers in hartje Arnhemquote:Op dinsdag 24 juni 2008 23:41 schreef ImTheBase het volgende:
Gezocht: Kamer in Arnhem, het liefste 14m² of groter en tot een prijs van ¤320.-. Graag contact opnemen via PM of per mail op het volgende adres: [ afbeelding ]
En hoe ben je eraan gekomen?quote:Op zondag 20 juli 2008 20:30 schreef ImTheBase het volgende:
[..]
Ondertussen voorzien en al een halve week op kamers in hartje Arnhem
Kamernetquote:
quote:Op donderdag 15 mei 2008 06:07 schreef Loedertje het volgende:
Zo, m'n collega heeft een studio in Breda , voor 3 jaar , mét tuin ( ¤ 80 per maand )
Antikraak is zo gek nog niet
je hebt PM!quote:Op woensdag 17 september 2008 22:04 schreef MaxC het volgende:
In ons huis komt per 1 oktober een kamer vrij, het is een mooie kamer van 13 vierkante meter en de huur(incl. internet en alles) bedraagt 275 euro.
Het is een gezellig huis, geen verplichtingen maar we zoeken wel een leuke of spontane meid of jongen![]()
De kamer is in Groningen, in de Ceramstraat.
Nu alleen een zoektocht in nijmegenquote:Op dinsdag 24 juni 2008 01:59 schreef hierissieweer het volgende:
Kamer in Arnhem gezocht ong 20 m2 (of groter) in (of in de buurt van) het centrum tot 450 euro. Heb je wat, PM me maar!
Wrinex heeft zijn kamer een paar dagen geleden kunnen verhuren, helaas voor mij, mooi voor hem. Ik ben namelijk op zoek naar een kamer in het centrum van Enschede . Liefst in een studentenhuis, iemand nog een kamertje vrijquote:Op vrijdag 19 september 2008 19:13 schreef Wrinex het volgende:
Ik ben zelf afgelopen februari met een studie in Enschede begonnen en een kamer gehuurd aan de haaksbergerstraat. Ik heb helaas toen een jaar-contract getekend waar ik helaas niet meer onderuit kan nu ik gestopt ben met studeren. Dat jaarcontract loopt nog tot 31 maart 2009. Ik ben op zoek naar iemand die voor (een gedeelte van) de looptijd mijn kamer wil onderhuren, met optie tot continuering van deze huurtermijn. De kamer is ongeveer 13 vierkante meter en is grotendeels gemeubileerd (Dat wil zeggen: Bed, bureau, bureaustoel, koelkast, dressoir en audiovideo-meubeltje)
Het huis zelf heeft 7 andere kamers op 2 verdiepingen, met een gescheiden toilet en douche, plus gemeenschappelijke keuken.
Het huis is op 3 minuten lopen van het Saxion, en 5 minuten lopen van het centrum. Zeer gunstig gelegen dus.
De huur die ik betaal is 228,50, dat is inclusief gas, water, licht en internet. De huur die ik vraag van een eventuele onderhuurder is 200 euro rond. Ik hoor graag van geïnteresseerden
Hyves. Veel mensen die voor studie 2 a 3 maanden weg zijn.quote:Op zondag 19 oktober 2008 11:51 schreef BrandX het volgende:
Iemand ervaringen met tijdelijk gezochte woonruimtes?
Ik zoek namelijk met spoed een woonruimte tot 1 februari / 1 maart omgeving Den Haag, maar meestal vragen ze minimaal 6 maanden. Budget is helaas iets beperkt, max 400-500 incl.
Weet iemand iets? Tips?
Zitten jullie in de binnenstad?quote:Op zondag 8 maart 2009 18:18 schreef Orionis het volgende:
Aangeboden kamer in Enschede
Ga je op kamers om een huis te krijgen, of om er een thuis bij te krijgen? Ben je erg op jezelf, zoek dan ajb even verder. Maar ben je gesteld op goed contact met sociale huisgenoten en wil je er samen met ons een mooie tijd van maken? Stuur dan een mailtje waarin je ons iets leuks over jezelf vertelt!
De kamer die beschikbaar komt zit naast de gezamenlijke keuken. De kamer is ongeveer 18 m2 en heeft een mooie oude schouw. De huur is ¤ 220 incl.
Reacties graag per mail of PM. p.p.lippinkhofAT gmailPUNTcom
LOL Ja ff aangepast nu NVM open huizenroute is as zaterdag 28-03!quote:Op dinsdag 24 maart 2009 16:42 schreef Stormqueen het volgende:
Godsamme de Lijmbeekstraat, daar wil je toch nog niet dood gevonden worden
8 maart was trouwens ruim 2 weken geleden
Ik heb echt helemaal niks met alles aan de noordkant van het spoor, ben zelfs licht getraumatiseerd door de Limbeek (daarom woon ik ook in centrum-zuid), maar da's uiteraard persoonlijkquote:Op dinsdag 24 maart 2009 16:52 schreef bwtje het volgende:
[..]
LOL Ja ff aangepast nu NVM open huizenroute is as zaterdag 28-03!
En de Lijmbeekstraat is heeeeel gezellig sterker nog wij zoeken ook een ander huis in onze straat willen niet weg uit deze gezellige buurt
Mijn ouders wonen in een nieuwere wijk nou daar zegt nooit iemand wat tegen elkaar..
En hier staan de mensen voor je klaar, en worden gezellige dingen georganiseerd!
Dus ja ik wil hier wel dood gevonden worden! Maar liever voorlopig nog eventjes niet
Ja spoor is een stuk hierachter maar daar merken wij niets vanquote:Op dinsdag 24 maart 2009 16:56 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ik heb echt helemaal niks met alles aan de noordkant van het spoor, ben zelfs licht getraumatiseerd door de Limbeek (daarom woon ik ook in centrum-zuid), maar da's uiteraard persoonlijkSucces met de verkoop iig
Bedankt voor de tips! ( late reactie )quote:Op donderdag 15 mei 2008 06:13 schreef Loedertje het volgende:
[..]
http://www.camelotproperty.com/home.php/b/nld-nl/content/138/71/
http://www.adhoc.eu/home/?id=197
http://www.interveste.nl/woningen-antikraak/beschikbaar-aanbod
http://www.interim.nl/
http://www.tijdelijkwonen.org/index.php?p=7
Ex collega heeft in Rotterdam 6 jaar zeer ruim kunnen wonen voor heel erg weinig, nu een leuk huisje gekocht en heerlijk kunnen sparen
Dus wil je echt spotgoedkoop, antikraak !
Hey, had jij niet Joran geholpen met je boot?quote:Op woensdag 22 april 2009 17:13 schreef ---> Daury <--- het volgende:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |