Ben je dan zo kortzichtig ? Als je eens kijkt naar hoe weinig wij eigenlijk maar weten, ik bedoel alleen onze eigen hersenen al. Ja, ze weten al veel dingen te plaatsen daar en waarvoor het gebruikt word. Maar er staan nog steeds vraagtekens bij het grootse gedeelte van het menselijk brein.quote:Op maandag 28 april 2008 10:15 schreef SpecialK het volgende:
Ik ben me hier echt actief aan het realiseren dat de wereld om me heen slechts een illusie is maar het lukt me nog steeds niet om met m'n geestenskracht dit topic naar TRU te ketsen.
TRU. Waar het thuis hoort.![]()
Maar tot die tijd is er nog wel onderscheid te maken tussen wetenschappelijke benadering, wetenschappelijke speculatie, en een slag in de rondte doen.quote:Op maandag 28 april 2008 14:14 schreef Sok41 het volgende:
Misschien is het onzin, misschien niet. Maar zolang niemand het weet kan iedereen gelijk hebben.
Of dat het feit dat object naar de aarde toe bewegen wordt veroorzaakt door een onzichtbare hand van God in plaats van door de zwaartekracht!quote:Op maandag 28 april 2008 14:14 schreef Sok41 het volgende:
[..]
Ben je dan zo kortzichtig ? Als je eens kijkt naar hoe weinig wij eigenlijk maar weten, ik bedoel alleen onze eigen hersenen al. Ja, ze weten al veel dingen te plaatsen daar en waarvoor het gebruikt word. Maar er staan nog steeds vraagtekens bij het grootse gedeelte van het menselijk brein.
Misschien is het onzin, misschien niet. Maar zolang niemand het weet kan iedereen gelijk hebben.
Dit zijn onderwerpen waar je niet over uitgepraat raakt, net zoals de evolutie theoriën versus een hogere macht.
http://en.wikipedia.org/wiki/Ad_hominemquote:
quote:Als je eens kijkt naar hoe weinig wij eigenlijk maar weten, ik bedoel alleen onze eigen hersenen al. Ja, ze weten al veel dingen te plaatsen daar en waarvoor het gebruikt word. Maar er staan nog steeds vraagtekens bij het grootse gedeelte van het menselijk brein.
En tot die tijd hoort het thuis in TRUquote:Misschien is het onzin, misschien niet. Maar zolang niemand het weet kan iedereen gelijk hebben.
Dat doet nog steeds niks af van het feit dat dit in het verkeerde subforum zit.quote:Dit zijn onderwerpen waar je niet over uitgepraat raakt, net zoals de evolutie theoriën versus een hogere macht.
Mensen willen erg graag allerlei concepten die ze denken te begrijpen uit de quantumfysica projecteren op de macro wereld, maar dat is inderdaad vaak vrij onzinnig.quote:Op maandag 28 april 2008 15:30 schreef L.Denninger het volgende:
Het lijkt tegenwoordig alsof de zweefmutsen 'spiritueel ingestelde mensen' een nieuw speeltje gevonden hebben : quantummechanica.
Ik zie steeds vaker enorme wilde beweringen gedaan worden die zogenaamd wetenschappelijk gemaakt worden door te zeggen dat het met quantum-mechanica te maken heeft, terwijl ze vaak niet eens een verband kunnen aantonen behalve roepen "alles is energie!" of "alles trilt!" - 2 nikszeggende statements.
Zeggen dat je alles naar je toe kunt denken vind ik helemaal idioot - blijkbaar zijn er weinig mannen die Angelina Jolie willen, en hadden de joden in concentratiekampen niet echt de wil om eruit te komen.
En voor de guru die het stukje uit de OP geschreven heeft weer de simpele vraag :
als je andere mensen vertelt hoe makkelijk het is, waarom het dan niet eens zelf demonstreren ?
Laat maar zien dat je zonder trucs een object kan laten zweven, tenslotte hoef je het alleen maar te willen, toch ?
Een tip :
probeer een andere techniek dan James Hydrick :
Het zal wel met gedachtes geteleporteerd zijn vanuit TRUTH naar WFL schat ik zoquote:Op maandag 28 april 2008 17:33 schreef ATuin-hek het volgende:
Wtf doet dit topic nou weer in WFL?(ja ik weet het, niet erg origineel)
Nee hoor, vastheid is een emergente eigenschap. Moleculen hebben ook allerlei eigenschappen die op quantumniveau niet van toepassing zijn. Dat maakt die eigenschappen echter geen illusie.quote:Op zondag 27 april 2008 18:25 schreef FatalException het volgende:
Yup, en wat is energie? Een trilling. Alles bestaat in feite uit trillingen. Vastheid is een illusie.
Nee, een trilling bevat trillingsenergie. Da,s niet hetzelfde.quote:Op zondag 27 april 2008 18:25 schreef FatalException het volgende:
Yup, en wat is energie? Een trilling. Alles bestaat in feite uit trillingen. Vastheid is een illusie.
Nu kan materie naar mijn idee niet alleen maar equivalent met energie zijn.quote:Op dinsdag 29 april 2008 17:54 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Nee, een trilling bevat trillingsenergie. Da,s niet hetzelfde.
Een biertje is een koude lekkernij, maar een koude lekkernij hoeft niet persé een biertje te zijn. Dat idee
Doel je op entropie of iets dergelijks?quote:Op woensdag 30 april 2008 22:17 schreef Schonedal het volgende:
[..]
Nu kan materie naar mijn idee niet alleen maar equivalent met energie zijn.
Materie is gestructureerde energie, er zit ook nog informatie bij.
Ja potverdikkie, zal je zien dat we daar weer niet met wetenschappelijke argumenten aan mogen komenquote:Op zondag 4 mei 2008 17:35 schreef Alicey het volgende:
Gezien de manier van discussieren, denk ik dat het topic beter tot zijn recht komt in TRU.
WFL >>> TRU
Wikipedia-quote : http://nl.wikipedia.org/wiki/Pseudo-wetenschapquote:Op woensdag 7 mei 2008 08:08 schreef Aldus.Sprak.God het volgende:
Laat al die theorieen los, en doe het gewoon. Accepteer dat bepaalde eigenschappen die mensen hebben niet te verklaren zijn met dit soort theorieen. Het wordt dan gewoon pseudo-wetenschap, en resulteert in ''''- gezichten van mensen die dit soort zaken niet eerder hebben ervaren, gezien of gedaan.
Wil iemand hem even het verschil uitleggen tussen een hologram en een fractal svp ?quote:In a hologram the whole pattern is whole and complete onto itself, and if you were to take a little portion of this whole out and examine it closely you will see the entire pattern repeating itself again and again and again
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |