quote:
quote:
Een noord Vietnamees? Naam weet ik niet (meer)quote:Op zondag 27 april 2008 03:34 schreef Asmodian het volgende:
[..]
![]()
Een follow-up vraag voordat ik slapies ga doen:
Met wie deeldeKissinger
in 1973 de Nobelprijs voor de Vrede?
Welterusten!quote:
Voor zover ik weet is Dien Bien Phu een plaats in Noord-Vietnam waar een grote veldslag plaatsvond tijdens de eerste Vietnam-oorlog. Het is in ieder geval niet de persoon die ik zoekquote:
Truste!quote:
Jaquote:Op zondag 27 april 2008 04:17 schreef Houtspeer het volgende:
Is er nog iemand wakker?
Ik wilde zijn volledige naam noemen, maar dan zou het wel erg makkelijk zijn.quote:Op zondag 27 april 2008 04:29 schreef Bolkesteijn het volgende:
Dankzij de ontdekking van de Rontgenstraling.
Hoi Houtspeer, dat magquote:Op zondag 27 april 2008 04:42 schreef Houtspeer het volgende:
Goeiemorgen qonmann
Cees Schuil was mijn oude natuurkunde leraar. Ik vind hem wel belangrijk.
ik bedenk me net dat ik eigenlijk alleen namen van natuurkundigen ken die dood zijn......quote:Op zondag 27 april 2008 04:42 schreef qonmann het volgende:
ach we kunnen er wel 20 opnoemen
quote:Op zondag 27 april 2008 04:47 schreef qonmann het volgende:
oh jee ..dat is lang geleden..Descartes ?
Dijksterhuis ? maar verderazijn er niet zoveel die ik kenquote:Op zondag 27 april 2008 04:50 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
ik bedenk me net dat ik eigenlijk alleen namen van natuurkundigen ken die dood zijn......
Een levende
dan ben ik weg nu ,. had nog gehoopt op een hintjequote:
quote:
quote:Op zondag 27 april 2008 04:58 schreef Terpentin07 het volgende:
Oh te laat.Maar wel leuk dat om vijf uur nog zo veel mensen wakker zijn.
quote:Op zondag 27 april 2008 05:00 schreef Bolkesteijn het volgende:
Wordt voor de twee koolstofatomen niet meestal een grijze kleur gehanteerd?
Het usericoon van Mobster intrigeert mij al enige tijd. Volgens mij is het ethanol, maar dan moeten de twee groene atomen grijs zijn, dat is de kleur die men aan koolstofatomen toekent.quote:
koolstofatomen zijn normaal grijs ja, maar niemand die weet wat dat met dit topic te maken heeft.....quote:Op zondag 27 april 2008 05:00 schreef Bolkesteijn het volgende:
Wordt voor de twee koolstofatomen niet meestal een grijze kleur gehanteerd?
Ah, bedoel je dat. Ik was al even de weg kwijt.quote:Op zondag 27 april 2008 05:03 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Het usericoon van Mobster intrigeert mij al enige tijd. Volgens mij is het ethanol, maar dan moeten de twee groene atomen grijs zijn, dat is de kleur die men aan koolstofatomen toekent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |