Allemaal nog heel erg bedankt voor die lieve reacties. Dat doet me echt goed.

We kwamen "die dag" nog best goed door ook. Ook al liep het dan behoorlijk in de soep allemaal vond ik het toch nog een best wel goed verlopen gedenkdag.
Ik kijk er misschien zelfs met een glimlach op terug, juist omdat het zo in de soep liep.

We moesten nog de plantjes kopen čn planten, maar dat kon niet want er was een betalingsstoring geweest bij de bank.
Meestal blijft de familie een broodje mee eten, maar ook dat hadden we natuurlijk nog niet!
Om 1 uur ging de bank pas open, dus dan konden we pas spaargeld opnemen en dan zou het krap worden met de tijd. (Waren er tien voor half 2.)
Ook al lijkt het allemaal niet zo groot toch gaat er veel tijd in het beplanten en mooi maken zitten hoor.
Je mag dan sowieso wel rekenen op minimaal 1 uur werk!
Bij de bank was een klaagstel die de boel ophield en dan had ik nňg twee mensen voor me, uiteindelijk had ik pas kwart voor 2 geld.
Toen met een noodvaart de planten uitzoeken! Kwart voor 3 komt onze dochter uit school en dat redde we gelukkig net.
Toen naar huis om de planten uit de auto te halen want we waren bang dat ze het in die hitte niet zouden overleven in de auto en we moesten nog met Tedje naar zwemles!
(intensief) Zwemles ging onwijs goed en we kregen eindelijk te horen dat ze nu, na 2 jaar bijna elke week huilen , dan eindelijk toch klaar is om haar A-diploma te gaan halen!

Yes!!
Toen terug naar huis, plantjes halen en naar de begraafplaats waar we met z`n drietjes er weer een heel mooi grafje van gemaakt hebben.
Man en dochter gauw naar huis om de overgebleven plantjes dan maar thuis een plekje te geven en ik ging om 18.00!!! nog de boodschappen voor eten halen.
Onverwacht bleven er toch meer mee eten dan gedacht maar ik had gelukkig ruim bakbroodjes ingeslagen dus niemand kwam tekort.

Al met al, hectisch.....mjah, best wel! Maar toch ook mooi, de zon scheen de geur van bloemen die over de hele begraafplaats hing. Onze blonde grietje dat continue kwebbelend om ons heen dartelde en waar we ook zo ongelooflijk trots op zijn.
.......ja......het was een mooie dag.

Kus allemaal

:*