Ja, klopt. Schijnt flink te worden gebouwd/verbouwd op en rondom het circuit. Vandaar dat de hoofdingang is verplaatst.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 15:18 schreef Komakie het volgende:
[..]
hmmm ok de hoofdingang is ergens anders dan vorige jaren...
Volgens mij niet echt relaxt aangezien je nu precies tussen 2 podia uit komt.
Wat een coño's! waar lees je dat eigenlijk?quote:Op zaterdag 24 mei 2008 02:40 schreef Klingon het volgende:
3 Doors Down heeft z'n hele Europese tour verplaatst naar de herfst. Dus niet op RAR
Vervanger? Hope so... Weezer dan maar?
Website van 3DD.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 11:18 schreef -Sum- het volgende:
[..]
Wat een coño's! waar lees je dat eigenlijk?
Hehe elk festival is een flinke investering als je het mij vraagt. Maar het zijn nog wel die dingen waar we het jaren later nog over hebben. Weet je nog toen...quote:Op zaterdag 24 mei 2008 11:57 schreef Godshand het volgende:
vliegtickets richting Neurenberg en terug geregeld
nog redelijk goedkoop... maar al met al wordt het een aardige investering dit festival
ach als ik lol heb, is het de investering meer dan de moeite waard
nog nietsquote:Op zondag 25 mei 2008 12:17 schreef seppo het volgende:
Ik ga er toch vanuit dat het maandag of dinsdag wel bekend is, dat tijdschema
inderdaadquote:Op maandag 26 mei 2008 09:59 schreef -Sum- het volgende:
[..]
nog niets![]()
ik kan al geen 'seit ihr bereit?' meer horen
*fotoboekfoto uit hoofd leertquote:Op maandag 26 mei 2008 20:19 schreef Klingon het volgende:
Zoals bekend gaan we weer met een leuke groep vanaf woensdag 4 juni samen kamperen op camping B5. Natuurlijk zijn ook FOK!kers welkom! Zoek naar een oranje partytent met verschillende Nederlandse vlaggen, ergens in het midden van de camping en kom er gezellig bij als je zin hebt. Wil je meer weten of graag m'n 06-nummer, stuur me dan ff een PM.
Een weekje dat weer volhouden, moet vast wel lukkenquote:Bijzonder warme lucht in aantocht
26 mei 2008 - Deze week gaat de temperatuur een opmerkelijke sprint maken. Lokaal kan het woensdag tegen de 30 graden worden. De warmte ontaardt waarschijnlijk in (onweers)buien, maar ook na de buien blijft het warm. Mei wordt één van de wamste en zonnigste ooit.
De warme lucht die naar het noorden wordt gevoerd is afkomstig uit Afrika en die herkomst staat garant voor hoge temperaturen tot op grote hoogte in de atmosfeer. Het noorden van Afrika meldde de afgelopen dagen temperaturen tussen 37 en 42 graden. Zondag noteerde In-Salah (Algerije) 43 graden, Abu Dhabi 43 graden), Riyadh 45 graden en Mekka 48 graden.
Zo warm wordt het in Europa uiteraard niet maar landen als Oostenrijk en Duitsland krijgen volgens de verschillende weerdiensten wel te maken temperaturen tussen 30 en 33 graden. Dat is in de buurt van de recordwaarden voor de maand mei.
Van mij mag het wel een paar graden koeler. boven de 30 graden is niet echt relaxt op zo'n plek waar je bijna geen plek uit de zon hebt.quote:Op maandag 26 mei 2008 21:04 schreef Klingon het volgende:
Oh, trouwens:
[..]
Een weekje dat weer volhouden, moet vast wel lukken
Grappigquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |