Wat is er mis met Katrien Duck-schoenen?quote:Op vrijdag 25 april 2008 19:41 schreef Laagveld het volgende:
Ook leuk, die Katrien Duck schoenen, onder die O-poten.
Maar ze gaan weer fijn dominoën, tis tenslotte vrijdagavond
Er ligt heel veel achter verstopt om B en A niet al teveel te stressen.quote:Op vrijdag 25 april 2008 20:31 schreef avonne het volgende:
Er zijn weinig bloemen, kaarten en cadeaux van fans gekomen voor het huwelijk?
Of heb ik het gewoon gemist?
quote:Op vrijdag 25 april 2008 20:31 schreef avonne het volgende:
Er zijn weinig bloemen, kaarten en cadeaux van fans gekomen voor het huwelijk?
Of heb ik het gewoon gemist?
Ze zijn in de achtertuin een groot scherm aan het neerzetten..dus er komt nog wel iets.quote:Op vrijdag 25 april 2008 20:41 schreef Peter6000 het volgende:
Dit lijkt de slotfase van BB wel, erg uit de tijd.
Er staat vanavond geloof ik niets bijzonders op het programma?
Drive in bios? Net zo saai als op bed tv kijken dus.quote:Op vrijdag 25 april 2008 20:46 schreef T-lex het volgende:
[..]
Ze zijn in de achtertuin een groot scherm aan het neerzetten..dus er komt nog wel iets.
Krijgt nu misschien wel op zijn donder achter.quote:Op vrijdag 25 april 2008 20:49 schreef JEEtjuuh het volgende:
waar is Brian ?? die zal toch niet stiekum naar de stallen toe zijn he.
Jou staan zequote:Op vrijdag 25 april 2008 20:27 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wat is er mis met Katrien Duck-schoenen?![]()
Van mij mogen ze een restrictie zetten op het dominoën en het schaken, maximum en uurtje per dag.En liever nog de domonistenen en het schaakbord de deur uit.
Ze denken zelf dat het een p0rno film is, het moet ordi hè?quote:Op vrijdag 25 april 2008 20:47 schreef mootie het volgende:
[..]
Drive in bios? Net zo saai als op bed tv kijken dus.
Geloof je me als ik zeg gewassen?quote:
Dank jequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |