Ruim 87% van alle vrouwen wast haar handen na het plassen, en maar 60% van de mannen doet dit.
Gezeik is er altijd, dat je na het plassen je handen moet wassen. Al vanaf kinds af aan sinds je zelf op de pot kan werd je er altijd mee geconfronteerd.
Volgens de vrouwen zijn wij vies, want bij pissen op de wc-brillen en spoelen niet goed door, om niet te vergeten dat we ook wel eens naast de pot pissen zoals in een enig topic uit de KLB.
Wij zijn inderdaad niet hygienisch, want wij laten scheten, we schijten en meuren keihard en vinden het niet erg om vies te worden van een beetje klussen en te stinken naar zweet omdat de deo uitwerkt. We ruimen nooit op, en op alle mannenplekken als hun eigen kamers, wc's, woonkamers is het ook een teringzooi.
Ik draag wel eens 2 tot zelfs 3 dagen dezelfde broek, vies he? (hehe). Bedenk je wel dat ik niet de enige man ben die het doet. Ik snap het. Je broek word vies ooit vies, stinken is asociaal, en een teringzooi duidt op je hoeveelheid luiheid waar je uit bestaat. Maar waarom je handen wassen na het plassen?
En toch zijn wij op de openbare toiletten schoner.. ja ga eens na. Uit onderzoek bleek dat vrouwenwc's vele malen viezer zijn, met het feit dat er eigenlijk niks naast de pot kan schieten. Wtf doen ze daar? Altijd al geweten dat het een vreemde plek was.
Enige feiten:
Ik was mn snikkel elke avond onder de hete douche
Je zeik is steriel
Je draagt elke dag een schone onderbroek (neem ik aan).
-Wat gebeurt er als je naar de wc gaat om een piss te nemen en wat is er nou allemaal vies?
Je doet de deur open. Als jochie heb je geleerd dat die hendels vies zijn, want mensen hebben hun snikkel in hun handen gehouden. Toch moet je je bedenken dat 30% die er uit komt brandschone handen heeft, en als deze nog nat zijn en enige anti-bacteriele stoffen bevatten die het handvat weer verder desinfecteren. Ja, de mensen die er weg gaan maken de hendel eerder schoon als vies.
"Maar die binnenkomen niet

"
So? Misschien heb je daar een punt, die hebben dan wel weer vieze handen. Hou er wel voortaan rekening mee als je de volgende deur opendoet dat die eigenlijk net zo vies tot smeriger zijn als die wcdeurhendels, want geen van al die handen waren daarvoor schoongemaakt. Dus wat is er nu viezer?
De deurhendels aan de binnenkant van de wc zijn inderdaad viezer, en de doortrektouwtjes of de drukknoppen. Gezien pis steriel is en je snikkel schoonis, is er niks smerigs of bacterieel. Mocht je op echt smerige wc's komen dan is het wel verstandig om je handen te wassen, en openbare wc's.
Maar om dit nou thuis te doen is zwaar overbodig.
Je zeik bevat geen bacterien, als je snikkel brandschoon is, en je hebt een schone onderbroek aan, is er niks dat het vies maakt! De deurknop van buiten is net zo smerig als alle andere deurknoppen, het enige wat je aanraakt is je broek, onderbroek en snikkel die je laat pissen en het doortrektouwtje, en doet vervolgens de boel dicht (ook de wc deur).
Dus het enige wat daadwerkelijk nut heeft aan hygiene is je handen gaan wassen VOOR het plassen

Daar staan ze er godverdomme voor! Kom jij met je vieze handen die aan tientallen deurknoppen hebben gezeten, en ga je daar je snikkel mee aanraken?

Vrouwen die moeten het juist wel doen. Want als je je kut afveegt, of een tampon vervangt, whatever, en komt dan op je vingers.... bah

Dat is pas smerig.
Gelukkig is 40% van alle mannen hiervan zich bewust dat het onnodig is, zo bespaar je tevens kostbaar water (ook met het niet doortrekken, dus we denken aan onze toekomst). Wel smerig van de andere 13% van de vrouwen die het niet doen, en je gezicht met je handen vasthouden als ze je een pakkerd geven. Het idee al

. Mocht ik naar een wc gaan waar vrouwen ook op zitten, (zoals in huishoudens), dan was ik mijn handen liever wel vanwege die 13%.
Ik hou van vrouwen, en het is niet de bedoeling ze te bashen, maar kom toch niet aan met verhalen dat wij vies zijn omdat we onze handen niet wassen, want bij ons is het niet nodig blijkbaar, en bij jullie wel als je nadenkt wat er zich tussen die 2 feestdagen afspeelt elke maand

.
Mijn handen wassen zal ik nog steeds, maar alleen om mijn snikkel schoon te houden als ik ga plassen, want vieze snikkels zijn not done.
VOOR het plassen, handen wassen
[quote][img=12,12]http://i.fokzine.net/templates/new/i/p/1.gif[/img]
Op dinsdag 2 juni 2009 02:28 schreef 8D het volgende:Netzoals die mensen die nog aan het posten zijn rond deze tijd op Fok! Kansloos gewoon :') !
[/quote]