abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 23 april 2008 @ 22:55:43 #1
151199 tinoz
Alter Reality
pi_58267140
Het zou 2012 zijn dat het moet plaats vinden.... ik weet niet of we dat wel halen eigenlijk, ik ben onrustig in stabiel maar beleef dingen wel intens.

Ik heb de TV al lang niet aangezet en lees alleen nog maar zo nu en dan een bericht uit de krant , verder ga ik niet .

Ik wil er iets aan doen aan alles wat ik zie , zoveel ellende en zo uitwisbaar , gewoon meer moeite doen en het is zo opgelost denk ik dan. Op die momenten word ik boos op iedereen en alles . Dat is zo als ik er niet gewoon van slag van raak.

Ik draai muziek en zie alleen nog maar hoe hopeloos de stem van de zanger klinkt, bijna lijkt hij te weten dat hij niet zal door dringen zal.

onbegrepen als caberietjees die eigenlijk iets willen veranderen en met frustratie het applaus lijken te ontvangen en zich eigenlijk lijken te ergeren aan het lachen .

zelf weet ik het niet meer , waar moet dat naartoe ....

ik weet nog wel dat ik haar profiel las , "GEEF NOOIT NOOIT NOOIT OP"

maar wat gebeurd er allemaal in de wereld , het is toch ook allemaal niet meer normaal ? Soms denk ik wel eens bij mezelf dat ik de enige ben die dit allemaal opsomd op bepaalde momenten ....

de ene keer kijk ik terug op mijn privee leven als een depressief iemand en de andere keer flitsen er beelden en gedachten door mijn hoofd over hoe mensen gekwets worden achter de computer,.

Een andere keer is het weer de oorlog ergens anders wat mij aangrijpt of de pijn van een stervend kind wat ik me aantrek maar ik verander daar niets aan in mijn eentje ....

Dan probeer ik een site te maken die over ellende gaat en dan blijkt er helemaal niemand op ellende te zitten wachten, is ons leven dan al ellendig genoeg ?

we hebben huizen ,wegen , sporen, treinen autos bomen natuur lucht zon en soms een frisse regenbui, kroegen en feest gelegenheden en ga zo maar door .

waarom hebben we de ommezwaai dan nogsteeds niet gemaakt ons algemene moraal te verbeteren .

Ik raak ontmoedigd en kets mijn peuken weer gewoon weg als ze opzijn....

Was het gewoon een fase dan waar ik lijk in te zitten ?

Geef ik niet echt om de wereld meer en leer ik dan eindelijk dat mijn leven niet bestaat uit ideologiën schrijven en ideën ontwikkelen maar dat ik simpelweg moet accepteren dat de wereld is zoals het is ? Leven voor familie en vrienden en tevreden zijn wat ik heb.... oogkleppen op voor al het andere... en simpelweg gewoon onverschillig denken dat alles maar een ver van mijn bedshow is ?

waarom loop ik niet altijd mee met demonstraties en doen zo weinig mensen dat ?

Maakt onze mening gewoon niets uit of is het dan toch inderdaad een fase die de eene licht beleeft en de ander wat zwaarder ?

ik weet het niet meer hoor .... Ik weet ook niet of ik wel Hedonistisch kan levenop de manier die me opgedrongen wordt.

Ik moet iets van mijn leven maken volgens een behandel plan of anders moet ik mijn leven lang in de psychiatrie worden geplaatst . Zover is het al gekomen , gewoon omdat ik tot 3 uur stap op mijn 27ste levensjaar ...en daar graag iets bij drink terwijl ik kwetsbaar ben.

nee ik weet het niet meer ... ik zoek geen compassie of medelijden ( als dat niet het zelfde is ) maar ik zoek iemand die weet wat het is .... wat maakt ons zo onmenselijk menselijk ?

ik weet het niet meer , ik heb een poging gedaan maar ik weet het nu even niet meer , ik moet zo weer weg , terug naar de psychiatrie en begin er aan te wennen daar te leven... Thuis voel ik me nog niet goed ook en tergen gedachten over de drie genoemde punten mijn leven, heb ik dan toch mijn leven lang een soort van begeleiding nodig ? ik weet het niet , ben ik nou gek ? of is de wereld gewoon 1 groot gekkenhuis ?

Ga even iemand anders stangen als je dat van plan was , want ik heb er even echt geen behoefte aan

voor de rest wil ik wel van jullie graag weten wat jullie er van vinden om gewoon plep te zijn en hoe jullie het zouden vinden als de GGZ je zo in een keurslijf zou willen gaan proppen .

Want daar lijkt het zo onderhand tenslotte wel een beetje op

weet U het nog ?

[ Bericht 0% gewijzigd door tinoz op 24-04-2008 00:00:37 ]
Save Us From Fashion !
  woensdag 23 april 2008 @ 22:58:19 #2
170835 Muncky
Ondertitel?
pi_58267204
Samenvatting? Ik snap er echt geen reet van man!
pi_58267255
Wat zou er in 2012 plaatsvinden ? Ik mis de moraal .
Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
  woensdag 23 april 2008 @ 23:07:46 #4
97186 Rosbief
Gezond en mals
pi_58267439
ja misschien is het te beroerd om nu al te beseffen dat als dat eigenlijk je doel is dan kun je daar beter helemaal niet meer vanaf wijken
misschien is het ook wel dan bter om gewoon alles op je af te laten komen niema6nd kan jou nog op een ander spoor zetten mattie je hebt het zelf zo gewild,, doe je je ding en laat je niet opfokken door de rest!
Leer werkwoorden vervoegen, vlerk!
  woensdag 23 april 2008 @ 23:20:24 #5
151036 Gluckskafer
How would it be?
pi_58267696
ik wist niet meer helemaal welk sprookje we zouden doen
wist het niet meer
mama zei ga maar staan dan neem ik heel snel de maat
gaan jullie iets doen met cowboy of iets met piraat
en ik wist het niet meer, ik wist het echt niet meer
of was het iets met diertjes
ja het was iets met diertjes
dat weet ik zeker , echt waar
want toen ik 's morgens wakker werd,
mama was al weg
lag er beneden een kangaroe pakkie klaar.
en ik wist het niet meer
papa had het wel geweten, papa wist alles
en van school al helemaal
pappa had wel 180 ouderavonden, en woont nou met juf Ellie in Voerendaal.
ik wist het je moet me geloven als ik zeg dat ik het niet meer wist
soms wie je ook vraagt soms weet je het niet meer.
trouwens kangaroe mamma's hebben een hekel aan slecht weer,
dan spelen de kinderen binnen.

Ik wist niet meer, echt u moet me geloven ik wist het niet meer soms weet je het echt niet meer wie je ook vraagt dan weet je het niet meer.
  woensdag 23 april 2008 @ 23:26:54 #6
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_58267831
kijk eens op http://hubblesite.org/gallery/album/entire_collection/

Zie je die grote lege ruimte. Ergens op een heel klein bolletje zweven wij.
Zoveel maakt het allemaal niet uit blijkbaar. Onze ellende is zo klein als je naar die eindeloze schoonheid kijkt.
Kortom, je moet het leven niet zo serieus nemen.
  woensdag 23 april 2008 @ 23:34:18 #7
262 Re
Kiss & Swallow
pi_58267983
De zin van het bestaan... soms is het lastig een bewustzijn te hebben
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_58268146
quote:
Op woensdag 23 april 2008 22:55 schreef tinoz het volgende:

voor de rest wil ik wel van jullie graag weten wat jullie er van vinden om gewoon plep te zijn en hoe jullie het zoudne vinden als de GGZ je zo in een keurslijf zou willen gaan proppen .


Probeer jezelf wat positiever te zien i.p.v. je te laten verzuipen door dat oneindig grote nietszeggende geheel. Jij bent er. Probeer daar dan ook voor jezelf het beste van te maken.
  woensdag 23 april 2008 @ 23:41:22 #9
151199 tinoz
Alter Reality
pi_58268148
quote:
Op woensdag 23 april 2008 23:00 schreef PietjePuk007 het volgende:
Wat zou er in 2012 plaatsvinden ? Ik mis de moraal .
Dan zouden mensen toch uit hun hart gaan leven ?
Save Us From Fashion !
  woensdag 23 april 2008 @ 23:44:19 #10
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_58268212
quote:
Op woensdag 23 april 2008 23:41 schreef Stali het volgende:

[..]

Probeer jezelf wat positiever te zien i.p.v. je te laten verzuipen door dat oneindig grote nietszeggende geheel. Jij bent er. Probeer daar dan ook voor jezelf het beste van te maken.
Precies. En ik zal je vast een geheimpje verklappen. Het is de enige optie die je hebt, alle anderen leiden tot niets.
pi_58268341
quote:
Op woensdag 23 april 2008 23:41 schreef tinoz het volgende:

[..]

Dan zouden mensen toch uit hun hart gaan leven ?
Waarom niet in 2011, of 2012 ?
Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
  donderdag 24 april 2008 @ 00:09:44 #12
151199 tinoz
Alter Reality
pi_58268778
quote:
Op woensdag 23 april 2008 23:49 schreef PietjePuk007 het volgende:

[..]

Waarom niet in 2011, of 2012 ?
weet ik niet , geen idee, ik zou het niet weten , ik weet het allemaal niet meer hoor
Save Us From Fashion !
  donderdag 24 april 2008 @ 00:11:07 #13
151199 tinoz
Alter Reality
pi_58268811
quote:
Op woensdag 23 april 2008 23:41 schreef Stali het volgende:

[..]

Probeer jezelf wat positiever te zien i.p.v. je te laten verzuipen door dat oneindig grote nietszeggende geheel. Jij bent er. Probeer daar dan ook voor jezelf het beste van te maken.
Ooit vond ik diepzinnigheid leuk maar het begint idd een last te worden ....
Save Us From Fashion !
pi_58269020
quote:
Op donderdag 24 april 2008 00:11 schreef tinoz het volgende:

[..]

Ooit vond ik diepzinnigheid leuk maar het begint idd een last te worden ....
Bekijk het simpel, het begint bij het woord.Jij maakt jezelf gek met alle woorden.

Leef bekijk het simpele geniet van alles'.

groeten
pi_58269108
quote:
Op donderdag 24 april 2008 00:11 schreef tinoz het volgende:

[..]

Ooit vond ik diepzinnigheid leuk maar het begint idd een last te worden ....
Een wirwar van al die gedachten, jij bent de baas.

Heb in je op gelezen dat je niet op medeleven zit te wachten, maar ik wens je hierbij wel alle goeds toe. .
Het is klote om zo te denken omdat in het grote geheel alles zo stompzinnig lijkt, maar daar denkt iedereen vroeg of laat wel aan. Je ben echt niet maf hoor, het zou voor jezelf alleen heel prettig zijn om te leren jezelf als individu te zien en niet als onbeduidend miertje in het grote geheel waarin je eventueel liever wat zou willen betekenen. Daar draai je jezelf alleen maar dol mee. Eerst jij en dan de rest.
pi_58269597
is dit het grote nachtbrakertopic van alle stoners geworden?
OT: wel netjes je anti-depressieva blijven slikken hé TS.
Een filosoof zij ooit: niemand kan het lijden der gehele wereld op zijn schouders torsen.
Ik weet niet wat het doel van het leven is, maar dát is het dus zeker NIET.
"Het is een bedreiging voor onze cultuur om geluk te reduceren tot aangename ervaringen" - Joep Dohmen
pi_58269683
Ik heb daar ook regelmatig last van, zuip me dan een stuk in de kraag en volgende dag denk ik: Waarom?
pi_58269741
quote:
Op woensdag 23 april 2008 22:55 schreef tinoz het volgende:
ik weet het niet , ben ik nou gek ? of is de wereld gewoon 1 groot gekkenhuis ?
Allebei.
Doe alsof je thuis bent!
pi_58269766
tinoz, jij bent echt fucked up in je hoofd
Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
pi_58269784
quote:
Op donderdag 24 april 2008 01:29 schreef Flashwin het volgende:
tinoz, jij bent echt fucked up in je hoofd
Ja, wil je wel geloven dat die drie zinnetjes van mij me flinke hoofdbrekens gekost hebben? En die tinoz schudt zo een een heel esaay van dat kaliber uit zijn mouw
  donderdag 24 april 2008 @ 01:48:49 #21
151199 tinoz
Alter Reality
pi_58269855
quote:
Op donderdag 24 april 2008 01:29 schreef Flashwin het volgende:
tinoz, jij bent echt fucked up in je hoofd
We hebben het over je gehad op de GGZ
Save Us From Fashion !
pi_58269925
quote:
Op donderdag 24 april 2008 01:48 schreef tinoz het volgende:

[..]

We hebben het over je gehad op de GGZ
Die veranderen ook vaak van naam.
pi_58270023
quote:
Op donderdag 24 april 2008 02:02 schreef schvvmert het volgende:

[..]

Die veranderen ook vaak van naam.
Ze moeten wel een beetje bij blijven heh

@tinoz: Pak je leven gewoon op, zet alles op een rijtje. Haal jezelf uit die zielige modus, geef jezelf een trap onder je reet. Anderen helpen in deze staat helpen lijkt me niet verstandig, begin eerst maar met jezelf oplappen
I used to work in a morgue........I am a people person
Only Human
pi_58270031
quote:
Op donderdag 24 april 2008 02:40 schreef Morwen het volgende:


@tinoz: Pak je leven gewoon op, zet alles op een rijtje. Haal jezelf uit die zielige modus, geef jezelf een trap onder je reet. Anderen helpen in deze staat helpen lijkt me niet verstandig, begin eerst maar met jezelf oplappen
Goed idee, een flink stuk in je kraag en daarna vraag je jezelf weer hele andere dingen af.
  donderdag 24 april 2008 @ 09:26:51 #25
262 Re
Kiss & Swallow
pi_58272000
zo, ff wat opgeschoond, geen suffe bagger en slowchat vanaf hier...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_58272087
Man, 27 en dan nog kansloos in de theorie van 2012 geloven?

Maar ja, ikzelf begon misantropisch te worden sinds die persoon in NL verdronken is en er 100 mensen omheen stonden, die het alleen maar gingen opnemen met hun mobieltjes. So what? Leven is kut, je veranderd er niks aan. Mijn manier was dan dat ik alle onrechtvaardigheid (mensen worden omgekocht, illegale transacties, verlinkers, zondebokken) leerde te accepteren, en daarna ging gebruiken. Ik bedoel, het is er toch, waarom niet meteen iets positiefs achter zoeken?
"Een acteur is iemand die glazig voor zich uit kijkt wanneer het gesprek niet meer over hem gaat."
pi_58272797
Ik snap er niks van.
  donderdag 24 april 2008 @ 10:10:16 #28
262 Re
Kiss & Swallow
pi_58272883
Don Quichot Scorpie...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_58272902
quote:
Op donderdag 24 april 2008 01:48 schreef tinoz het volgende:

[..]

We hebben het over je gehad op de GGZ
Flashwin, ik zou me zorgen maken
pi_58272921
quote:
Op donderdag 24 april 2008 10:06 schreef Scorpie het volgende:
Ik snap er niks van.
Is het zo moeilijk te snappen dan?

Grapje.

Ja, ik snap er ook niks van.
pi_58272922
quote:
Op donderdag 24 april 2008 09:26 schreef Re het volgende:
zo, ff wat opgeschoond, geen suffe bagger en slowchat vanaf hier...
Ook die mooie post waar ik een paar minuten aan heb zitten arbeiden
pi_58273239
Ik weet niet wat de TS gegeten heeft aan vreemde dingen ? maar doe mij ook een hapje . Ik wil ook wel in een delerium hebben zo op z'n tijd.

Ik snap er geen fluit van dus.
It is a sad day, it is a red day. It is going to be a black day. When the sun rises........
Some day you shall flee, Panted and weak - Master, Passion, Greed.
  donderdag 24 april 2008 @ 10:36:18 #33
262 Re
Kiss & Swallow
pi_58273380
Delirium LD

ik snap het wel denk ik , maar dat doet er niet zo toe, iedereen heeft wel het moment in zijn leven dat hij zich realiseert dat vechten tegen de molens 0,0 zin heeft
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_58277701
quote:
Op donderdag 24 april 2008 01:48 schreef tinoz het volgende:

[..]

We hebben het over je gehad op de GGZ
!GAST
Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
pi_58278083
quote:
Op donderdag 24 april 2008 10:36 schreef Re het volgende:
Delirium LD

ik snap het wel denk ik , maar dat doet er niet zo toe, iedereen heeft wel het moment in zijn leven dat hij zich realiseert dat vechten tegen de molens 0,0 zin heeft
Dank Re, je had het ook wel ff aan mogen passen
It is a sad day, it is a red day. It is going to be a black day. When the sun rises........
Some day you shall flee, Panted and weak - Master, Passion, Greed.
  vrijdag 25 april 2008 @ 19:19:04 #36
151199 tinoz
Alter Reality
pi_58308503
0,0 in je eentje
Save Us From Fashion !
  zaterdag 26 april 2008 @ 01:30:45 #37
114005 Blood_Money
where is the money?
pi_58314692
All due respect, maar...

Neem jezelf niet zo f**king serieus. Want dat trekt een mens niet.
  zaterdag 26 april 2008 @ 01:38:42 #38
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_58314811
quote:
Op woensdag 23 april 2008 23:00 schreef PietjePuk007 het volgende:
Wat zou er in 2012 plaatsvinden ? Ik mis de moraal .
Maya kalender ofzo..
Net zo nep als 2000, alhoewel de maya's hun zaakjes wel goed voor elkaar hadden in dat opzicht (sterren kieken en shit).
There is no rehab for stupidity.
  zaterdag 26 april 2008 @ 07:34:16 #39
151199 tinoz
Alter Reality
pi_58316087
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 01:38 schreef Just_Shut_Up het volgende:

[..]

Maya kalender ofzo..
Net zo nep als 2000, alhoewel de maya's hun zaakjes wel goed voor elkaar hadden in dat opzicht (sterren kieken en shit).


ik geloof er ook niet zo in .... volgens mij komt het niet meer goed dit millenium
Save Us From Fashion !
pi_58317978
drugs are bad m'kay
Ik zwaai naar dieren.
pi_58334251
Zorg eerst goed voor jezelf, kijk dan pas verder.

Hoeveel ellende kan een mensenleven verdragen? Eén mens kan in ieder geval niet alle ellende van de hele mensheid op zich dragen en hiertegen vechten. Dat is veel te zwaar, belastend. Je gaat eraan onderdoor en dat kan niet de bedoeling zijn.

Daarom, zorg eerst goed voor jezelf, richt je op voldoende positieve zaken en voedt je boosheid en angsten niet te veel, want daar raak je alleen maar depressief en overspannen van en dat zal het er voor niemand beter op maken.

Om hier en daar te kunnen helpen (strijden tegen onrecht) zul je eerst zelf over heel veel positieve energie moeten beschikken en tegelijk in staat moeten zijn zaken waar je nu eenmaal weinig tot niks aan kunt veranderen van je af te leggen, aan anderen over te laten.
pi_58334501
quote:
Op woensdag 23 april 2008 22:55 schreef tinoz het volgende:
waarom hebben we de ommezwaai dan nogsteeds niet gemaakt ons algemene moraal te verbeteren .
De meeste mensen willen wel, maar het zijn net die paar rotte appels die het verpesten voor de rest en de brutalen hebben de halve wereld, doe je nu eenmaal niet veel aan, soit.
quote:
Op woensdag 23 april 2008 22:55 schreef tinoz het volgende:
Leven voor familie en vrienden en tevreden zijn wat ik heb.... oogkleppen op voor al het andere... en simpelweg gewoon onverschillig denken dat alles maar een ver van mijn bedshow is ?
Stel je eens voor hoe je leven eruit zou zien zonder internet, zonder media.. Scheelt een heel pak ellende. De mens is er gewoon niet op gebouwd om de problematiek van de hele wereld/mensheid op zich te nemen...
quote:
Op woensdag 23 april 2008 22:55 schreef tinoz het volgende:
waarom loop ik niet altijd mee met demonstraties en doen zo weinig mensen dat ?
De meeste mensen hebben al genoeg andere zorgen aan hun hoofd.
quote:
Op woensdag 23 april 2008 22:55 schreef tinoz het volgende:
ik weet het niet meer hoor .... Ik weet ook niet of ik wel Hedonistisch kan levenop de manier die me opgedrongen wordt.
Je hoeft niet altijd je oogkleppen op te houden, maar probeer wel in staat te blijven genieten van het leven, op jouw manier, anders ga je er zelf aan onderdoor en daar heb je ook niks aan.
quote:
Op woensdag 23 april 2008 22:55 schreef tinoz het volgende:
Ik moet iets van mijn leven maken volgens een behandel plan of anders moet ik mijn leven lang in de psychiatrie worden geplaatst . Zover is het al gekomen , gewoon omdat ik tot 3 uur stap op mijn 27ste levensjaar ...en daar graag iets bij drink terwijl ik kwetsbaar ben.
Des te meer reden om eerst je eigen leven te fixen, op orde te krijgen.
quote:
Op woensdag 23 april 2008 22:55 schreef tinoz het volgende:
nee ik weet het niet meer ... ik zoek geen compassie of medelijden ( als dat niet het zelfde is ) maar ik zoek iemand die weet wat het is .... wat maakt ons zo onmenselijk menselijk ?
Dat zal niemand volledig weten te doorgronden, daarvoor zit een mens en de samenleving veel te complex in elkaar, maar er zijn genoeg wetenschappers die zich hier reeds mee bezighouden. Enfin, je kan er zat boeken over lezen, maar om mensen te veranderen komt wel heel wat meer bij kijken, want je verandert mensen nu niet bepaald zomaar.
quote:
Op woensdag 23 april 2008 22:55 schreef tinoz het volgende:en tergen gedachten over de drie genoemde punten mijn leven,
Welke 3 punten bedoel je precies?
quote:
Op woensdag 23 april 2008 22:55 schreef tinoz het volgende: heb ik dan toch mijn leven lang een soort van begeleiding nodig ? ik weet het niet , ben ik nou gek ? of is de wereld gewoon 1 groot gekkenhuis ?
Elk mens is een beetje gek, dus ja, de wereld is 1 groot gekkenhuis, maar niet iedereen heeft evenveel moeite zich te conformeren aan de samenleving op een manier dat het voor jezelf en/of anderen draaglijk blijft.
quote:
Op woensdag 23 april 2008 22:55 schreef tinoz het volgende:
voor de rest wil ik wel van jullie graag weten wat jullie er van vinden om gewoon plep te zijn en hoe jullie het zouden vinden als de GGZ je zo in een keurslijf zou willen gaan proppen .
1. Ik voel me niet gewoon pleb ; 2. ik weet wel e.e.a. van je voorgeschiedenis/situatie vanuit je andere topics, maar dat is te weinig informatie om op deze vraag een concreet antwoord te kunnen geven. Bovendien weet ik niet precies wat je behandelplan inhoudt en waarom die zo opgesteld is, maar het zal ongetwijfeld een goeie reden hebben. Ik vermoed dat de grootste aanleiding voor je behandelplan is dat je gedachten te veel een eigen leven zijn gaan leiden en het is voor je eigen bestwil gewoon wenselijk dat dat afgeremd en weer in balans getrokken wordt.

[ Bericht 0% gewijzigd door Escaflowne op 27-04-2008 10:32:36 ]
  zondag 27 april 2008 @ 19:19:38 #43
151199 tinoz
Alter Reality
pi_58344245
quote:
Welke 3 punten bedoel je precies?
het zijn er wel meer denk ik ,

ik bedoelde :
  • te veel en te zwaar nadenken over de wereld
  • tot het waanzinnge toe proberen mijn eigen leven goed te leven
  • niets te zeggen hebben
  • het leven depressief inzien
  • iets willen betekenen
  • niet verder kunnen komen
  • door de GGZ te worden veranderd



    [ Bericht 10% gewijzigd door tinoz op 27-04-2008 19:26:28 ]
  • Save Us From Fashion !
    pi_58351775
    quote:
    Op zondag 27 april 2008 19:19 schreef tinoz het volgende:

    [..]

    het zijn er wel meer denk ik ,

    ik bedoelde :
  • te veel en te zwaar nadenken over de wereld
  • tot het waanzinnge toe proberen mijn eigen leven goed te leven
  • niets te zeggen hebben
  • het leven depressief inzien
  • iets willen betekenen
  • niet verder kunnen komen
  • door de GGZ te worden veranderd

  • gast, je had gewoon niet zoveel moeten blowen in je jeugd een beperkt persoontje als jij kan daar simpelweg niet mee omgaan
    Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
    mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
      maandag 28 april 2008 @ 01:40:37 #45
    151199 tinoz
    Alter Reality
    pi_58351929
    en jij vond mijn plannen geniaal ?
    Save Us From Fashion !
    pi_58352017
    quote:
    Op zondag 27 april 2008 19:19 schreef tinoz het volgende:

    [..]

    het zijn er wel meer denk ik ,

    ik bedoelde :
  • te veel en te zwaar nadenken over de wereld
  • tot het waanzinnge toe proberen mijn eigen leven goed te leven
  • niets te zeggen hebben
  • het leven depressief inzien
  • iets willen betekenen
  • niet verder kunnen komen
  • door de GGZ te worden veranderd



  • Ik heb daar ook regelmatig last van, zuip me dan een stuk in de kraag en volgende dag denk ik: Waarom?
      maandag 28 april 2008 @ 02:04:55 #47
    81237 releaze
    best of both worlds
    pi_58352110
    veel mensen belanden in dit stadium. je ziet dat de wereld niet draait zoals je wilt dat ie draait, dus probeer je er met man en macht wat aan te doen alleen niemand die luistert, snapt het, doet mee. ja, een enkeling, maar niet de massa's die er nodig zijn om het plan door te zetten.
    dat klinkt alsof mensen het totaal niet boeit, maar in feite is iedereen bezig een goede wereld te scheppen voor zichzelf en voor anderen, maar op een manier waarop die mensen erachter staan. met hun ideologien en met hun kennis. en mensen achter je doel scharen, mobiliseren, lukt niet omdat iedereen bezig is met anderen mobiliseren voor hun doel.

    uiteindelijk komen we er achter dat we maar in beperkte mate mensen kunnen mobiliseren voor ons doel, omdat anderen andere visies hebben, andere prioriteiten voor een betere wereld. en dat het enige dat jij kunt doen dat zowel iets waard is voor de maatschappij als iets dat haalbaar is voor jezelf (en je dus niet gek maakt) is dat ene kleine steentje bijdragen. Veel mensen doen dit in de vorm van hun betaalde arbeid, anderen doen het in de vorm van vrijwillgerswerk, anderen doen dat weer door mensen online van advies te voorzien wanneer ze daarom vragen, of een website te maken met general info, of wat dan ook. Sommigen sluiten zich aan bij grote organisaties.

    Dat is doorgaans wat we kunnen betekenen. We sluiten ons niet af, doen niet de oogkleppen op, maar worden realistisch. We doen wat binnen onze macht ligt. We doen waar we het meeste resultaat mee kunnen behalen. En dat is vaak kleinschalig en dicht bij huis.
      maandag 28 april 2008 @ 02:22:19 #48
    151199 tinoz
    Alter Reality
    pi_58352182
    dat klinkt wel realistisch maar het is neit echt optimistisch , ik geloof nogsteeds ergens wel dat ik mensen gemobiliseerd krijg..

    Ik blijf er in iedergeval wel op hopen, misschien moet ik het wel anders aanpakken , al weet ik nog niet hoe .

    Het is gewoon vervelend om machteloos te zijn.
    Save Us From Fashion !
    pi_58352192
    quote:
    Op maandag 28 april 2008 01:40 schreef tinoz het volgende:
    en jij vond mijn plannen geniaal ?
    GAST
    Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
    mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
      maandag 28 april 2008 @ 02:45:03 #50
    151199 tinoz
    Alter Reality
    pi_58352250
    Waarom heb ik dat weer , zo een figuur dat overal akelig over doet ? Ik heb teninste iets geprobeerd op te zetten en heb me daar voor ingezet , en juist nu ik het zo nodig heb dat er mensen hun menig geven over mijn idealen om te kijken of ze te verwezelijke zijn krijg ik al dat gal over me heen.

    moet ik nou echt telkens afgezeken worden door ideeloze mensen ? en nooit verteld iemand zelf iets nieuws aan mij lijkt wel , jeeeeeeez
    Save Us From Fashion !
      maandag 28 april 2008 @ 11:14:45 #51
    81237 releaze
    best of both worlds
    pi_58355494
    denk is aan mensen die de laatste tijd grote groepen mensen hebben kunnen mobiliseren voor hun doel voor een betere wereld. ik denk aan Al Gore, Pim Fortuyn, Rita Verdonk en Geert Wilders (niet dat ik het eens ben met hun idealen, maar zij zijn dé voorbeelden van tegenwoordig die mensen in zeer rappe tijd hebben kunnen mobiliseren.. Hoewel over de laatste twee nog getwist kan worden aangezien zij met de erfenis van fortuyn zitten)

    Het zijn niet mensen die plotsklaps van niemendal naar spraakmaker zijn gegaan. Het zijn mensen die zich opgewerkt hebben binnen een bepaalde idealenstructuur of organisatie. Ze hebben zich ergens bij aangesloten wat waarschijnlijk niet echt al hun idealen coverden maar wel voldoende, dé strategische beslissingen gemaakt waardoor ze hogerop kwamen. Die strategische beslissingen die zijn een beetje vaag, maar goede netwerk en communicatie vaardigheden zijn van het allergrootste belang. Zo krijg je al wat mensen achter je die je hogerop kunnen gooien. En dan uiteindelijk, wanneer je een beetje positie hebt, connecties hebt met allerlei belangrijke mensen, kan je het nieuws (jouw idealen) op een tactische manier naar buiten brengen om zo nog meer mensen te bereiken. En je hebt een bepaalde status gekregen binnen een bepaalde organisatie dus dat stelt mensen vaak ook gerust.

    Het is dus zacht gezegd een proces van jaren bikkelen waarbij je jezelf en je presentatievaardigheden steeds verder ontwikkelt. En die vaardigheden heb je echt hard nodig. Het is waarschijnlijk net zo belangrijk of wellicht belangrijker dat je die vaardigheden beschikt als dat je je verhaal en idealen door en door kent.

    En om heel eerlijk te zijn, draagt het niet bij om op een forum te gaan zitten jammeren over hoe alles in jouw persoonlijke leven niet werkt (jij komt niet van je machteloosheidgevoel af) en je hulp nodig hebt. Zit je hier op fok nou voor jezelf of voor het tentoonstellen van je idealen? Scheid ze van elkaar. Wees zelfverzekerd als het om je idealen gaat. Schets geen doembeeld (hoewel dat voor sommigen wel werkt) maar hoopvol, spreek geen oneliners maar plannen. Weet hoe je ideologie voeten in de aarde kan krijgen in het dagelijkse leven.

    Nu kennen we je als Tinoz de schizofreen die helemaal geen slechte kerel is maar wel een enorme zweefteef die per definitie dus niet serieus nemen. Je straalt geen kracht uit. Geen overreding. We weten dat je het goed bedoelt maar dat is gewoonweg niet voldoende. We moeten het idee hebben dat we ons achter je kunnen scharen, en dat je ook denkt aan de mensen die achter je staan, dat je ons niet gebruikt als klap- of protestvee.

    Dit is niet als belediging bedoeld, maar als constructieve feedback. Werk aan je vaardigheden is het allerbelangrijkste. Lees jezelf in, volg cursussen en congressen, over netwerkvaardigheden, sociale vaardigheden, communicatievaardigheden, macht, sociologie van alles. Al Gore had het ook niet zo ver kunnen schoppen met An inconvenient truth op z'n 20e. Er is een reden waarom alle belangrijke machthebbers van die ouwe sjakies zijn. Die tijd heb je gewoon nodig om de macht die je op microniveau hebt (alles wat jij op dit moment daadwerkelijk praktisch kan beinvloeden (een topic op fok openen) ) uit te kunnen breiden naar macht op meso/macroniveau. (beleid binnen instellingen, overheid of mondiaal)

    Daar zit gewoon heel veel persoonlijk onderzoek in.

    Kijk wat er nu praktisch voor handen ligt om uiteindelijk je doel te bereiken. Kleine stappen moet je mee beginnen. Een kerel van 200 kg en een conditie van niets kan ook niet vanuit het niets binnen 3,5 uur een marathon rennen. En in dat stadium zit jij nou. Jij bent die kerel van 200 kilo, en die marathon binnen 3,5 uur is je einddoel (bv het mobiliseren van mensen). Wat ga je doen? Op de bank zitten uitdokteren hoe je het toch in een klap haalt (en daardoor zo lang op de bank blijven zitten dat je er al weer 100kg bij bent aangekomen en je bijna niet meer op je benen kan staan) of beginnen met afvallen, wat krachttraining hier, conditietraining daar, eens gaan hardlopen in de buurt, maandenlang rondjes van 10 km maken om in vorm te komen, eens meedoen aan de halve van egmond terwijl het sneeuwt.. You catch my drift)

    Ga dingen praktisch uitzoeken, ga je kennis en vaardigheden verbreden.

    Dat mobiliseren van mensen komt wel, je moet er alleen keihard in investeren. Echt kunnen luisteren naar wat anderen beweegt. Niet alleen luisteren naar je eigen geklets. Als je dat doet, dan ben je over een jaar of 10 veel verder dan dat je nu bent. En dat zijn gewoon veel stappen in de richting van je doel.

    Zo.
      maandag 28 april 2008 @ 11:17:17 #52
    81237 releaze
    best of both worlds
    pi_58355567
    En nog iets praktisch,
    kijk dingen van anderen af. Analyseer mensen die succesvol dingen posten hier op fok als een beginnetje, tis heel klein maar het kan helpen. Lees de biografien van belangrijke machthebbers om te zien wat voorn carrierepad zij bewandeld hebben om van niemendal tot spraakmaker te komen. Leer van de lessen van anderen, het wiel hoeft niet opnieuw uitgevonden te worden. Miljoenen mensen gingen je voor.
      woensdag 30 april 2008 @ 01:20:59 #53
    24533 ACT-F
    Onmeunige gaspedoal emmer
    pi_58392975
    Ik heb het hele verhaal gelezen ook Maar je geeft het antwoord voor je probleem zelf al:
    quote:
    Op woensdag 23 april 2008 22:55 schreef tinoz het volgende:
    Geef ik niet echt om de wereld meer en leer ik dan eindelijk dat mijn leven niet bestaat uit ideologiën schrijven en ideën ontwikkelen maar dat ik simpelweg moet accepteren dat de wereld is zoals het is ? Leven voor familie en vrienden en tevreden zijn wat ik heb.... oogkleppen op voor al het andere... en simpelweg gewoon onverschillig denken dat alles maar een ver van mijn bedshow is ?
    Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
      woensdag 30 april 2008 @ 01:22:53 #54
    151199 tinoz
    Alter Reality
    pi_58392996
    volgens de GGZ is het niet zo dat e oogkleppen voor al het andere moet ophouden en gebeurd dat dan ook niet .. je relativeerde het dan eigenlijk gewoon ofzo ?

    ik snap het neit want het is heel dat relativeren gedoe wat tot oneffenheden leid in het moraal....

    Dat denk ik dan
    Save Us From Fashion !
      woensdag 30 april 2008 @ 01:37:27 #55
    24533 ACT-F
    Onmeunige gaspedoal emmer
    pi_58393120
    Tja, ik zeg het misschien heel zwart/wit, maar denk eerst eens aan jezelf en dan pas aan een ander.
    Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
      woensdag 30 april 2008 @ 02:24:44 #56
    151199 tinoz
    Alter Reality
    pi_58393402
    hier komt dan een gedichtje waar niemand op zit te wachten
    Save Us From Fashion !
      woensdag 30 april 2008 @ 02:59:51 #57
    151199 tinoz
    Alter Reality
    pi_58393560
    leuren > ettenleuren > verfbom holadijeeeeeeeeeeeee holadiooooooooo
    ben ik wie ik ben of was ik in het echt gewoon altijd de beste homofoob
    het kon niet het mocht niet en met een vriendengroep van meer dan 10
    zou ik moeten zweren dat iemand het toch al aan me had moeten zien
    homo's waren vies dat leerde ik op mijn 7de jaar , god ( ik bedank die kerel nog) we waaren ook zo snel van elkaar
    Het is bij deze dat ik hopelijk ooit de certificatie wet eens zo indien.

    vaak feesten begaaien met vrienden was er niet bij , ik zei ze gedag via TMF en MTV ja wat was ik blij.

    op internet in cyberspace lag alles kant en klaar , je hoefde niet te veel te weten enkel hoesnel veilig wanneer en waar... maagdelijk geschapen dan wel zonder vlies liet ik me geleiden door mijn nieuwschierigheid en lust gevoelens voor anders geaarden terwijl de wind om de oren blies....

    er staat al biertje koud klonk de stem door de telefoon
    het was allemaal zo onwerkelijk dat gedoe en neit echt vroom.

    anderhaljaar kostte het mij iemand te vertrouwen op het net , met die gene deelde ik later het bed

    wat komt eerst : >> passie ambitie geloof rechten plichten liefde lust geluk moed , bescherming of angeldust... het is vreemd te begrijpen waarom het op het internet van daters gutdzt

    geisoleerd achter de computer komen ze voor bij , een en al grote geitenbrei... de een zecht niets de ander wacht af sommige kunnen niet anders dan internet gebruiken en is dat toch niet maf?

    vertrouwen op internet kan groeien met de tijd , jaren lange vrienden speelde ik zo kwijt

    maar gelukkig heb ik mijn leven geleeft voor zover dat kan, zie dat maar eens gebeuren iin ons mooie Iran.

    ik heb mijn lusten bevredigd en nergens veel problemen mee gehad , al lag ook ik rond carnaval op een duister avondje op de grote markt plat... ik ga stoppen voor ik weer voor me zie van de vorige keer

    een gevecht tussen moeders van anders geaardenn over hun kinderen nog in de maatschappelijke leer kanker "flikkers " schiet je scherm voor bij vrees voor fakers groeid dan , temiste bij mij, was er ook iemand anders blij ?
    ja maar die arme schaapjes van mij niets doorhebbent en vogel vrij.

    staan we weer te schuiven in een rij, voor de leukste van het stel , valt je wel tegen , weer geen bel .

    zoek eens goed en gij zult vinden..... anders zult gij door the pact homhaters de grond in getrapt tijdens het verslinden... heel toevallig leefde die spirit daar , ja nou , die gasten hadden het goed voor elkaar.

    ik ging strategisch de avond niet te gronden , al was ik nu op twee manieren opgewonden.

    het zou je eerste keer maar zijn geweest mijn liefste , weet dan dat Tinoz , wel eens tanden knieste .
    weg geslepen van zijn gebit , gaatjes werden secuur over verhit.. de tijd van markt liggin in de scene , zeg mij maar ergere die heb ik nog nooit gezien.

    Queer as folk , daar liep het ook niet zo goed af ,komaan mensen werkt het internet toch niet echt een beetje maf ?

    [ Bericht 0% gewijzigd door tinoz op 01-05-2008 09:22:28 ]
    Save Us From Fashion !
    pi_58393564
    Jij had toch al je eigen topic?
      woensdag 30 april 2008 @ 03:17:33 #59
    151199 tinoz
    Alter Reality
    pi_58393654
    de tijd dringt, dat doet ie altijd , hoor gewoon wat ik zeg en weet wat je moet doen .

    want het leven staat neit stil bij jou of mij, ik ga slapen want dat moet ik echt anders wordt ik alleen maar erger van het padje
    Save Us From Fashion !
    pi_58393807
    dank je tinoz... dankzij jou leef ik meer...
      maandag 5 mei 2008 @ 05:02:16 #61
    151199 tinoz
    Alter Reality
    pi_58485056
    vandaag laat ben ik weer op de chat geweest van TMF , dit keer waren er geen homofoben maar wel een oper of 2 die aan het kletsen waren , ze hadden grote lol en toen kwam ik er doorheen...

    ik heb gezegt dat ik een nieuw tijdperk wilde starten en toen zeiden ze me dat ik ze niet lastig moest vallen met mijn "vage shit"

    het klinkt misschien een beetje vaag maar ik wil echt graag een nieuw tijdperk zien, ik weet het ook anders niet meer ... alles gaat nu geleidelijk maar ik vind dat er wel een stroom versnelling mag komen .

    ik heb op mijn website stukjes geschreven over eerlijke handel en eerlijke lonen enzo.

    Wat ik wilde was gewoon een tijdperk waar mensen bewuster in gaan leven...

    ik weet het ook allemaal niet meer ik zou zweren dat alles op elkaar aansluit van mijn ideeën maar dat is dan misschien neit zo.... vandaar ook deze topic. Want ik weet et niet meer hoor .... ik heb veel energie gestoken in mijn site en ik heb er ook geld in geinvesteerd ....

    Of ik het moet geloven wat iemand tegen mij zei weet ik niet maar het zou best eens zo kunnen zijn.

    ik kwam in een inrichting iemand tegen , hij zei dat hij een groep op internet had net als ik toen dertijd..

    het verschil was dat zijn onderwerp puntschoenen was en mijn onderwerp betrof idealisme

    hij organiseerde hele bijeenkomsten waar ze puntschoenen op het strand gingen verbranden... Toen dacht ik al , wat willen mensen nou eigenlijk ? op mijn forum waren 3 tot 5 mensen actief van de 40 en hij kreeg alles zomaar voor elkaar met een onderwerp dat toch nergens over ging .

    ik vroeg me af of het allemaal wel klopte .

    en ik snap tot op de dag van vandaag niet waarom mijn zoektocht naar medestanders zo onbeantwoord is gebleven, ik word er een beetje somber van ook , het humanisme blijkt een zwart gat te zijn in dit perspectief.

    snap je dan dat ik zeg " ik weet het niet meer ?" ik ben al 4 jaar bezig om medestanders te zoeken en heb er op het moment eigenlijk nog niet 1.


    je gaat zo twijfelen aan jezelf en je gaat je geisoleerd voelen .

    maar genoeg geklaagd , het was gewoon even nodi dit te spauwen want ik moest er effe van af
    Save Us From Fashion !
    pi_58489114
    tinoz je bent gewoon geen intelligent persoon. Je bent geen leider. Je zit met jezelf in de knoop en wil vanuit die situatie de wereld gaan veranderen never gonna happen

    Jammer dude, maar een beetje realisme zal je op de lange termijn goed doen. Probeer wat te maken van je leven met de beperkte hersencapaciteit die je hebt...
    Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
    mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
      maandag 5 mei 2008 @ 12:46:15 #63
    151199 tinoz
    Alter Reality
    pi_58489216
    ik heb een IQ van 127 nu jij weer
    Save Us From Fashion !
      maandag 5 mei 2008 @ 12:49:59 #64
    262 Re
    Kiss & Swallow
    pi_58489275
    Tinoz, gewoon negeren die jongen...

    En Flashwin: ook jij
    04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
    pi_58489332
    quote:
    Op maandag 5 mei 2008 12:46 schreef tinoz het volgende:
    ik heb een IQ van 127 nu jij weer
    Ach Tinoz, elke keer als ik topics van jou lees krijg ik toch elke keer weer een lach op dat kindersmoeltje van me! Zoveel meer zelfvertrouwen! Zoveel meer relativeringsvermogen! Bedankt daarvoor
    Chuck Norris has the greatest Poker-Face of all time. He won the 1983 World Series of Poker, despite holding only a Joker, a Get out of Jail Free Monopoloy card, a 2 of clubs, 7 of spades and a green #4 card from the game UNO.
      maandag 5 mei 2008 @ 12:58:47 #66
    151199 tinoz
    Alter Reality
    pi_58489433
    Re ? heeft ie dan geen gelijk ? het begint er bijna wel op te lijken , ik heb een concept geschreven en bijna niemand antwoord daar op , het is ook nog niet eens af maar je kan er al op reageren en bijna niemand doet dat , ik heb gevraagd aan mijn persoonlijk begeleider het te lezen . dat heb ik haar echt honderden keren gevraagd . het was pas toen ze de achterliggende filosofie bevatte dat ze heeft toegezegd het te gaan lezen , maar ik verwacht niet dat ze er ook op internet nog gaat reageren ....

    Ik wil geen leider zijn , daar ben ik ook helemaal het typ niet voor , ik wil gewoon een onlincommunity opzetten die werkt naar behoren en daar heb ik gewoon mijn eigen ideeën over die naar mijn idee wel goed zijn .

    misschien neit altijd even doordacht als ik zou willen maar er is een begin gemaakt .... maar het is gewoon te veel voor de mensen om door te lezen.

    maar je moet er ook echt voor gaan zitten en over meedenken anders wordt het echt nooit wat .

    het is een brainstorm waardig idee igg.

    kortom, als hier neits uitkomt weet ik het ook echt niet meer en ga ik iets anders proberen
    Save Us From Fashion !
      maandag 5 mei 2008 @ 13:07:34 #67
    262 Re
    Kiss & Swallow
    pi_58489576
    Flashwin heeft wel een beetje gelijk, alleen het komt meestal zo rot uit zijn strot dat zijn boodschap niet overkomt.

    Verder is er niets mis mee op iets op te zetten waar je in geloofd, dat heeft Danny ook gedaan met FOK!, maar dat vergt wel een bepaalde vorm van stabiliteit en daar zou ik eerst aan werken.
    04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
      maandag 5 mei 2008 @ 13:15:50 #68
    31101 _Led_
    Visje aaien niemand zeggen
    pi_58489773
    Weet je wat het probleem is, Tinoz ?

    Iedereen wil zijn eigen beweging starten om de wereld te verbeteren,
    maar niemand is bereid zich aan te sluiten bij iemand ander's beweging.
    zzz
      maandag 5 mei 2008 @ 13:18:32 #69
    31101 _Led_
    Visje aaien niemand zeggen
    pi_58489837
    quote:
    Op maandag 5 mei 2008 12:58 schreef tinoz het volgende:
    ik wil gewoon een onlincommunity opzetten die werkt naar behoren en daar heb ik gewoon mijn eigen ideeën over die naar mijn idee wel goed zijn .
    Ja, want andere mensen vinden van zichzelf dat hun eigen ideeen slecht zijn, nou goed
    Goede ideeen heeft iedereen, en zijn dus niks waard.
    Eerst waarmaken, dan is een idee pas wat waard.
    quote:
    maar je moet er ook echt voor gaan zitten en over meedenken anders wordt het echt nooit wat .
    Waarom ga jij er nou niet eens voor zitten, en met bestaande initiatieven meedoen ?
    quote:
    kortom, als hier neits uitkomt weet ik het ook echt niet meer en ga ik iets anders proberen
    Uhm, en dat wordt probeersel #2134 ?
    En wat ga je de wek daarna weer doen als ik vragen mag ?
    zzz
      maandag 5 mei 2008 @ 13:19:58 #70
    151199 tinoz
    Alter Reality
    pi_58489874
    hallo ? werken aan stabiliteit ? ik zit al een jaar op de GGZ , als er stabiliteit zou moeten komen in mijn leven dan zou die er allang al geweest moeten zijn. Het wordt niet beter dan dit , en daar kan ik wel mee leven , het enige wat ik vervelend vind is dat ik aan mijn "denkplafond" kom als ik mijn oude ideeën wil oppakken , ik snap ze niet meer en ik lijk te zijn vergeten wat ik er mee bedoeld heb . Volgens mij heb ik het allemaal veel ingewikkelder gemaakt dan dat het werkelijk allemaal infeite was.

    maar in mijn toestand toen vond ik het werelds en uniek, dat is nu over en ik zie het nu gewoon als heel veel sublinks met apparte soorte nmeta tags die er voor zorgen dat alles sorteerbaar is en dat de user van alle gemakken voorzien die IK me kon bedenken . Daar bij heb ik de user ook nog eens de vrijheid gegeven zich er mee te bemoeien alvorens ik er geld in ga steken en het ga laten ontwikkelen .

    ik ga natuurlijk niet alles doen wat mij aangeraden of geadviseerd wordt maar ik kan er wel bepaalde over het hoofd geziene zaken door incalculeren en heb dan ook meteen een voorproefje over wat er me te wachten staat als ik daad werkelijk bijvoorbeeld de profiel manager lanceer

    echt , als je me wilt snappen dan zou je echt even het begin van het concept moeten doorlezen , alleen de groene vlakken is afdoende volgens mij
    Save Us From Fashion !
      maandag 5 mei 2008 @ 13:30:01 #71
    151199 tinoz
    Alter Reality
    pi_58490092
    quote:
    Op maandag 5 mei 2008 13:18 schreef L.Denninger het volgende:

    [..]
    quote:
    Ja, want andere mensen vinden van zichzelf dat hun eigen ideeen slecht zijn, nou goed
    ik heb een andere definite van goed denk ik....
    quote:
    Goede ideeen heeft iedereen, en zijn dus niks waard.
    Eerst waarmaken, dan is een idee pas wat waard.
    [..]
    geef het dan de kans
    quote:
    Waarom ga jij er nou niet eens voor zitten, en met bestaande initiatieven meedoen ?
    [..]
    dat heb ik al geprobeerd bij amnesty , fairfood , proefdiervrij en bij de clienten commissie, bont voor dieren , greenpeace ,veilig verkeer Nederland , de SP de milieu defensie , de Clientebond van de GGZ en One man.... oja , en warchild en nu ga ik me aansluiten bij de DAC . ik ga in de redactie als het goed is
    quote:
    Uhm, en dat wordt probeersel #2134 ?
    En wat ga je de week daarna weer doen als ik vragen mag ?
    die week daarna ga ik kijken hoe het schip binnenvaart

    [ Bericht 0% gewijzigd door tinoz op 05-05-2008 14:23:21 ]
    Save Us From Fashion !
    pi_58490529
    Tinoz, je haalt teveel op je hals. Ga eerst eens jezelf onthaasten en maak je hoofd eens wat leeg.
      maandag 5 mei 2008 @ 15:30:08 #73
    151199 tinoz
    Alter Reality
    pi_58492009
    maar ik ben er gewoon enthousiast over
    mag dat dan neit ?
    Save Us From Fashion !
      maandag 5 mei 2008 @ 15:43:29 #74
    262 Re
    Kiss & Swallow
    pi_58492231
    kanaliseer je enthousiasme tinoz... je neemt echt teveel hooi op je vork... schud dat allemaal af, sping niet van hot naar her, orde in je leven leidt tot orde in je hoofd en daarmee een vaster pad naar de toekomst.
    04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
      maandag 5 mei 2008 @ 23:07:21 #75
    82136 Xennia
    gekroond
    pi_58502034
    Die freak met die puntschoenverbranding zou ik niet zo serieus nemen, Tinoz
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')