Is ook kut bubbelenveloppenquote:Op donderdag 24 april 2008 01:11 schreef schvvmert het volgende:
En postbodes krijgen het steeds drukker met al die bubbelenveloppen tegenwoordig door al die internet handel.
De fietstassen worden voller, daarna nog die dingen in de te kleine en overvolle brievenbus zien te proppen, het leven van de postbode is er ook niet eenvoudiger op geworden.quote:
Nou kijk eens aan, de vrees van meneer Marijnissen is echt onzinnig, waar op het ene gebied banen verdwijnen hebben bedrijven die aan pakketbezorging doen juist weer extra mensen nodig. Maar wat wil Marijnissen doen, hij wil de postbode wiens baan op de tocht staat bij TNT-Post kosten wat kost bij TNT-Post houden, terwijl er elders genoeg ruimte is om weer aan een baan te komen. Niemand schiet er wat mee op. Brieven verzenden blijft duurder dan noodzakelijk waardoor er minder werk is voor de postbodes dan noodzakelijk. Marijnissen moet eens leren dat de economie zich niet laat sturen, wat je moet doen is zo goed mogelijk op de golven meesurfen.quote:Op donderdag 24 april 2008 01:11 schreef schvvmert het volgende:
En postbodes krijgen het steeds drukker met al die bubbelenveloppen tegenwoordig door al die internet handel.
Kunnen de boetes dan voortaan aangetekend verzonden worden, je krijgt een keer zo'n ding van 4 km te snel niet en gelijk 2e dikke verhoging.quote:Op donderdag 24 april 2008 01:24 schreef Bolkesteijn het volgende:
En zo zal het ook met de postbodes en de Polen gaan. Het is een feit dat er steeds minder brievenpost wordt verzonden dus hoe dan ook zal het aantal postbodes moeten verminderen, er zijn er immers minder nodig. En ook de invulling van wat een postbode is niet een vaste definitie zoals Marijnissen dat wil voor doen komen, post bezorgen kan prima als bijbaan, bezorging van een brief door een student of scholier is absoluut niet iets dat minderwaardig is.
Wat heb ik aan Verdonk? Dat is de ene conservatief voor de andere conservatief inruilen.quote:Op donderdag 24 april 2008 01:26 schreef tong80 het volgende:
Wees niet bang Bolkensteijn Rita haalt dertig zetels
Idd meer vakakantiewerkers die per abuis je sexblad in het verkeerde vakje stoppenquote:Op donderdag 24 april 2008 01:30 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Nou kijk eens aan, de vrees van meneer Marijnissen is echt onzinnig, waar op het ene gebied banen verdwijnen hebben bedrijven die aan pakketbezorging doen juist weer extra mensen nodig. Maar wat wil Marijnissen doen, hij wil de postbode wiens baan op de tocht staat bij TNT-Post kosten wat kost bij TNT-Post houden, terwijl er elders genoeg ruimte is om weer aan een baan te komen. Niemand schiet er wat mee op. Brieven verzenden blijft duurder dan noodzakelijk waardoor er minder werk is voor de postbodes dan noodzakelijk. Marijnissen moet eens leren dat de economie zich niet laat sturen, wat je moet doen is zo goed mogelijk op de golven meesurfen.
Postbodes sjouwen zich tegenwoordig rot aan al die creatief ingepakte brievenbuspost van handelende huisvrouwen op marktplaats.quote:Op donderdag 24 april 2008 01:30 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Nou kijk eens aan, de vrees van meneer Marijnissen is echt onzinnig, waar op het ene gebied banen verdwijnen hebben bedrijven die aan pakketbezorging doen juist weer extra mensen nodig. Maar wat wil Marijnissen doen, hij wil de postbode wiens baan op de tocht staat bij TNT-Post kosten wat kost bij TNT-Post houden, terwijl er elders genoeg ruimte is om weer aan een baan te komen. Niemand schiet er wat mee op. Brieven verzenden blijft duurder dan noodzakelijk waardoor er minder werk is voor de postbodes dan noodzakelijk. Marijnissen moet eens leren dat de economie zich niet laat sturen, wat je moet doen is zo goed mogelijk op de golven meesurfen.
quote:Op donderdag 24 april 2008 01:32 schreef tong80 het volgende:
Idd meer vakakantiewerkers die per abuis je sexblad in het verkeerde vakje stoppen
Willen jullie nu beweren dat commerciele bedrijven geen goede service af kunnen leveren? Als ik pakketten verstuur met TNT dan is het maar hopen dat de ontvanger z'n pakketje krijgt. Pakketten worden bij de buren gedumpt, in tuinen, in de regen onder een afdakje en in schuren waar iedereen zo in en uit kan lopen. Nee, daarom kies ik waar mogelijk om pakketten met FedEx of UPS te verzenden. Commerciële bedrijven die nooit onder de vleugels van een overheid hebben gezeten maar toch perfect werk afleveren.quote:Op donderdag 24 april 2008 01:31 schreef schvvmert het volgende:
Kunnen de boetes dan voortaan aangetekend verzonden worden, je krijgt een keer zo'n ding van 4 km te snel niet en gelijk 2e dikke verhoging.
Tsja, heel vervelend voor de postbodes (ik heb tijdschriften bezorgd en glossys zijn ook een ramp, dus ik weet wat ellendige post met je posttas kan doenquote:Op donderdag 24 april 2008 01:33 schreef schvvmert het volgende:
Postbodes sjouwen zich tegenwoordig rot aan al die creatief ingepakte brievenbuspost van handelende huisvrouwen op marktplaats.
Die bedrijven zijn echt niet geprivatiseerd. Van de oude staatsbedrijven kun je denk ik alleen zeggen dat KPN echt geprivatiseerd is, dat bedrijf staat echt volledig los van de overheid. De NS en de gezondsheidszorg kent nog een sterke mate van overheidsbeinvloeding als bedrijf en ook in de 'markt' waar zij opereren is geen sprake van een markt waar enige vrijheid op bestaat. Hoe vaak hoor je niet dat de politiek eist dat minister ingrijpt bij de NS?quote:Op donderdag 24 april 2008 01:41 schreef schvvmert het volgende:
Zelfde verhaal met de publieke sector zoals de NS en gezondheidszorg die geprivatiseerd is.
Kan niet zeggen dat 't er beter door geworden is.
Ben zelf ook tegen veel staatsbemoeienis, aan de andere kant vind ik dat elementaire dingen zoals gezondsheidszorg, infrastructuur en communicatie ook niet in private handen moeten zijn.quote:Op donderdag 24 april 2008 01:45 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Die bedrijven zijn echt niet geprivatiseerd. Van de oude staatsbedrijven kun je denk ik alleen zeggen dat KPN echt geprivatiseerd is, dat bedrijf staat echt volledig los van de overheid. De NS en de gezondsheidszorg kent nog een sterke mate van overheidsbeinvloeding als bedrijf en ook in de markt waar zijn opereren is geen sprake van een markt waar enige vrijheid op bestaat.
Ik moet overigens wel zeggen dat het met de NS steeds beter gaat, het proces van overgang naar een gewoon bedrijf begint langzaam vorm te krijgen. Je ziet ook steeds meer vervoerders op het spoor komen.
Ik vind het atlijd lastig om daar een algemene uitspraak over te doen. Je moet in mijn ogen als overheid je uiterste best doen om zaken aan de markt over te laten. Pas als alle andere opties niet werken zou de overheid een dienst of product moeten leveren.quote:Op donderdag 24 april 2008 01:49 schreef schvvmert het volgende:
Ben zelf ook tegen veel staatsbemoeienis, aan de andere kant vind ik dat elementaire dingen zoals gezondsheidszorg, infrastructuur en communicatie ook niet in private handen moeten zijn.
Het is volgens mij voor de overheid ook voor hun geloofwaardigheid hard nodig om iets te bieden voor al het belastinggeld wat erheen gaat.quote:Op donderdag 24 april 2008 02:11 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Ik vind het atlijd lastig om daar een algemene uitspraak over te doen. Je moet in mijn ogen als overheid je uiterste best doen om zaken aan de markt over te laten. Pas als alle andere opties niet werken zou de overheid een dienst of product moeten leveren.
Gezondheidszorg bijvoorbeeld, zeer complexe operaties etc daarvan kan ik begrijpen dat het lastig is om dat aan markt over te laten, maar een simpele staaroperatie kan prima door een marktpartij uitgevoerd worden. Het is zelfs zo dat specialisatie in één type behandeling de kosten doet verlagen en de kwaliteit kan verhogen (Marijnissen is daar dus tegen! ), het Oogziekenhuis in Rotterdam is daar een goed voorbeeld van. Je moet dus denk ik niet zeggen, de gezondheidszorg moet niet aan de markt overgelaten worden, maar zeg dan liever we laten de meeste behandelingen aan de markt over en voeren bijvoorbeeld alleen de behandelingen die zeer specialistisch zijn uit in ziekenhuizen die zich niet in een marktomgeving bevinden (de UMC's bijvoorbeeld).
Voor telecommunicatie infrastructuur bijvoorbeeld hetzelfde, ik kan mij goed voorstellen dat je als gemeente je eigen glasvezel aan wil leggen en dit ook wil beheren, maar laat dan de diensten die via dat glasvezel aan worden geboden door private ondernemingen uitvoeren.
Het lijkt mij eerder een goed idee om die belastinginkomsten te verlagen.quote:Op donderdag 24 april 2008 02:22 schreef schvvmert het volgende:
Het is volgens mij voor de overheid ook voor hun geloofwaardigheid hard nodig om iets te bieden voor al het belastinggeld wat erheen gaat.
Bureaucratie onstaat altijd als een organisatie groter wordt of al groot is. Toevallig doe ik hier nu in het kader van mijn studie enig onderzoek naar en je ziet dat overheden en bedrijven met heel veel werknemers in feite dezelfde organisatorische problemen kennen. Zij het wel dat in een bedrijf het management krachtiger op kan treden omdat zij minder rekening hoeven te houden met democratische principes en compromissen. Ook vanuit dat oogpunt is het dus goed om niet een grote overheid te willen hebben.quote:Wat willen mensen in hun land dat is goede verbindingen, goede gezondsheidszorg, lage lasten en zo min mogelijk bureaucratie. Vooral dat laatste is volledig uit de hand gelopen en daardoor neemt corruptie ook toe.
Klopt helemaal, heb zelf voor middelgroot bedrijf gewerkt, daarna voor erg klein bedrijf en langste tijd in groot bedrijf.quote:Op donderdag 24 april 2008 02:28 schreef Bolkesteijn het volgende:
Bureaucratie onstaat altijd als een organisatie groter wordt of al groot is. Toevallig doe ik hier nu in het kader van mijn studie enig onderzoek naar en je ziet dat overheden en bedrijven met heel veel werknemers in feite dezelfde organisatorische problemen kennen. Zij het wel dat in een bedrijf het management krachtiger op kan treden omdat zij minder rekening hoeven te houden met democratische principes en compromissen. Ook vanuit dat oogpunt is het dus goed om niet een grote overheid te willen hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |