Té volwassen. Precies wat Henkjan zei bij het jury commentaar.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:44 schreef ouderejongere het volgende:
Meteen via de website gestemd, morgen ook op mijn werk, zondag even een open netwerk vinden en zondag op familiebezoek even inloggen en stemmen.
Anne is echt heel erg lief. Ze feliciteerde haar tegenstander meteen, zeer volwassen gedrag!
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 10:27 schreef _Arual_ het volgende:
Die Daniëlle werd toch tweede in die talentenjacht van Jochem van Gelder?
Ik heb op Clarissa gestemd.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:43 schreef Svensational het volgende:
www.hollandsgottalent.nl, stemmen op Anne!
Anne en Clarissaquote:Op zaterdag 17 mei 2008 18:48 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik heb op Clarissa gestemd.
Welke 2 zijn er door gegaan gisteren?
Waylon was niet als laatste aan de beurt. Als 4e of 5e geloof ik.quote:Op zondag 18 mei 2008 11:54 schreef Goldfinger1962b het volgende:
Ligt het nou aan mij, of is het echt zo dat in elke aflevering het scenario hetzelfde is? Volgens mij werd de laatste die optrad in elke halve finale steeds als eerste gekozen om naar de finale te gaan (eerst die operazanger, toen die Elvis-wannabe en nu het slangenmeisje). Afgezien van het feit dat ik het raar blijf vinden dat je maar heel kort op die laatste deelnemers kunt stemmen (en het dus heel onwaarschijnlijk is dat die echt de meeste stemmen hebben gekregen), vind ik het er erg op lijken dat deze deelnemers hoe dan ook door gaan, en daarom als hoogtepunt van de uitzending zijn gezet. Of zie ik nu spoken en gaat het er allemaal heel eerlijk aan toe?
Morgen terugblik (met denk ik uitslag van de wild-card) en volgende week de finalequote:Op donderdag 22 mei 2008 20:50 schreef ouderejongere het volgende:
Hoe zit het nou? Volgende week toch finale? Toch staat in mijn gids zowel morgen als volgende week een uitzending van HgT
Ik hoop Clarissaquote:Op vrijdag 30 mei 2008 16:52 schreef duivelin1 het volgende:
wie heeft die wild card gewonnen?
Is dat nog niet bekend?quote:
Nee, voor de start wordt 't bekend. De uitzending van vorige week was idd niveautje baggerquote:Op vrijdag 30 mei 2008 19:22 schreef ouderejongere het volgende:
Is dat nog niet bekend?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |