magnetronquote:Op vrijdag 18 april 2008 18:07 schreef cdneger het volgende:
Ik had gisteravond honger, ik denk ik pak zo'n overheerlijk bakje gehaktballetjes in satésaus uit de diepvries, die sodemieter ik een kwartier in een keteltje warm water
Da's het enige in de keuken wat nog een beetje schoon is bij mij.quote:
De X zit weer eens niet in de maand?quote:Op vrijdag 18 april 2008 18:18 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Doe toch eens normaal man. dat verzuurde fokker gedrag moet je maar snel afleren want daar heb je alleen jezelf mee. (gratis tip)
quote:Op vrijdag 18 april 2008 18:18 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Doe toch eens normaal man. dat verzuurde fokker gedrag moet je maar snel afleren want daar heb je alleen jezelf mee. (gratis tip)
In afwachting van jouw komst had ik de OP al lang geleden ge-edit. Maar zelfs dan is het nog te moeilijk voor je blijkbaar.quote:Op vrijdag 18 april 2008 18:39 schreef Quyxz_ het volgende:
En je satesaus was zeker verdampt hahah de bist gepwned
Nee, hondsmoe. In de aanloop naar het weekend (dus vanaf maandagmiddag zeg maar) ben ik altijd afgepeigerd 's avonds. TS kan er niet mee omgaan, al dat werken...quote:
Jaaaaaaaaaaaaa, maar werken is leuk!..quote:Op vrijdag 18 april 2008 18:44 schreef cdneger het volgende:
[..]
Nee, hondsmoe. In de aanloop naar het weekend (dus vanaf maandagmiddag zeg maar) ben ik altijd afgepeigerd 's avonds. TS kan er niet mee omgaan, al dat werken...
Lui en moe zijn geen synoniemquote:Op vrijdag 18 april 2008 18:59 schreef elfzesendertig het volgende:
Mensen die overal in slaap vallenTS is een vieze luie hond
Ik ben ook donders moe tegen het weekend aan vanwege werken, maar ik val niet op iedere willekeurige plek in slaap zoals de luie TS. Hou jezelf eens wakker man, luiequote:
Mee eensquote:Op vrijdag 18 april 2008 20:37 schreef Mr.Cooper het volgende:
Zeggen dat gehaktballen opwarmen koken is is wel triest.
Ook goedemorgen!quote:Op zaterdag 19 april 2008 10:48 schreef De_Dorstige het volgende:
Bij mij gaat de frituurpan ook weer aan.![]()
![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |