Fotootje? Hoeveel heb je er al?quote:Op vrijdag 18 april 2008 18:08 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Zo mijn ajaxshirt van 2007/2008 professioneel laten inlijsten met de jaartal erop.
Ga dat vanaf nu met al mijn shirts doen die ik aanschaf als het seizoen erop zit. Deze gaat mooi mee naar Utrecht waar ik op mezelf ga woneneen wand vol met ajaxshirts is waar ik naar toe wil.
quote:Op vrijdag 18 april 2008 18:02 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Hoeft niet eens, volgens mij. Anders informeer je daar eerst even naar bij zo'n zaak. Dan weet je welk formaat je moet hebben en kan je zo twintig euro in je zak steken.
Dit wordt me eerste, me oudere shirtjes zijn naar goede doelen gegaan.quote:
quote:
Ja, ik ook.quote:Op vrijdag 18 april 2008 16:57 schreef M0NTANA het volgende:
Ben benieuwd wie onze tegenstander wordt in de eerste ronde van de play-offs.
Ik vrees het eerste...quote:Op vrijdag 18 april 2008 18:36 schreef Pizzakoppo het volgende:
Wat houd de huldiging in de Arena in? Dat supporters die erbij waren tijdens de wedstrijd de huldiging meemaken of dat de arena open gaat bij een eventuele huldiging?
quote:De Mos zei de uitslag van aanstaande zondag al te weten. 'In mijn scenario wordt het 2-1. Voor rust komen we op voorsprong. In de tweede helft maakt PSV gelijk en kort voor tijd valt het winnende doelpunt, ik denk van Mads Junker', blufte de trainer.
Ik zie het al helemaal voor me, inclusief zo'n sprint van de Mos zoals vorig jaar toen Ajax verloor in de Gelredomequote:
Als dit gebeurt die 2-1 uitslag koop ik een Vitesse shirt met achterop Aad de Mosquote:
Statistieken zeggen helemaal niks meer in deze fase. Het gaat gewoon om 1 wedstrijd. Ik zie ook al die boeren posten dat ze al 11 jaar niet meer verloren hebben, maar dat zegt helemaal niks.quote:Op vrijdag 18 april 2008 18:41 schreef kevin6188 het volgende:
Er is trouwens in al die jaren Vitesse nog nooit een schaal aan de kampioen uitgereikt in Arnhem.
Klopt, klopt. Maar vond deze nog wel grappig.quote:Op vrijdag 18 april 2008 18:45 schreef Breach het volgende:
[..]
Statistieken zeggen helemaal niks meer in deze fase. Het gaat gewoon om 1 wedstrijd. Ik zie ook al die boeren posten dat ze al 11 jaar niet meer verloren hebben, maar dat zegt helemaal niks.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |