Die sterren zijn niks waard man. Het hele systeem is gewoon kut. Laat ze gewoon een online shop opzetten ofzo, iedere fan die exclusieve goodies wilt kan die dan gewoon bestellen ipv jarenlang te moeten sparen en dan zo lang wachten tot er iets leuks in die hele catalogus staat dat die sterren alweer verlopen. Van mij hoeft het echt niet hoor.quote:Op maandag 21 april 2008 20:25 schreef __Saviour__ het volgende:
Gegeven paard enzo, die sterren. Stelletje hollanders!
quote:Dear xxxx,
This is to confirm that we have received your envelope.
We’re checking its contents and if it contains your Guitar Hero III Wii disc then we’ll post you your free replacement disc shortly. Your replacement disc should reach you within approximately four weeks, subject to local post.
As soon as we’ve checked your envelope we’ll send you another email to confirm that its on its way.
Kind regards
Activision Customer Support
Oud nieuws Bernie.quote:Op dinsdag 22 april 2008 19:12 schreef RaymanNL het volgende:
Nieuwe Wii Engine die de Wii PS3/ Xbox 360 beeldkwaliteit geeft![]()
Heb 'm al eens een stukje gespeeld, best te doen jaquote:Op dinsdag 22 april 2008 23:41 schreef __Saviour__ het volgende:
Da's een leuke prijs. Erg tof spel ook.
Ook deze game ziet er weer mooier uit dan de gemiddelde boxed Wii game. Ik ben nu al fan van deze developper, doet echt veel moeite en met een geweldig resultaat. Hadden we maar meer devs voor de Wii die deze mate van inzet tonen.quote:Op woensdag 23 april 2008 07:59 schreef depax het volgende:
Naast de Conduit is High Voltage Software ook bezig met een wiiware titel. namelijk Gyrostar
Ign heeft een preview met movie:
http://wii.ign.com/articles/868/868645p1.html
[ afbeelding ]
Mooier is nogal relatief. Tis vooral kleurrijker met een goed gebruik van de kracht van de Wii. Deze game had bij wijze van spreke ook op de N64 gedaan kunnen worden.quote:Op woensdag 23 april 2008 10:14 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
Ook deze game ziet er weer mooier uit dan de gemiddelde boxed Wii game. Ik ben nu al fan van deze developper, doet echt veel moeite en met een geweldig resultaat. Hadden we maar meer devs voor de Wii die deze mate van inzet tonen.
Ja dat weet ik maar het is ook WiiWare he. Laat ik het dan zo zeggen, ik vind het er beter uit zien dan de gemiddelde boxed game. Tevreden?quote:Op woensdag 23 april 2008 10:21 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Mooier is nogal relatief. Tis vooral kleurrijker met een goed gebruik van de kracht van de Wii. Deze game had bij wijze van spreke ook op de N64 gedaan kunnen worden.
Mariokart Wii heeft een adviesprijs van 49,99 , dat is samen met 1 stuurtje. Een extra stuurtje kost 9,99quote:Op woensdag 23 april 2008 15:16 schreef Jesse_ het volgende:
Ik zie net dat Mario Kart Wii met stuurtje 60e kost bij de DimPlus.
Is dit de normale prijs? Nedgame heeft hem voor 50 liggen, zit er dan geen stuurtje bij ofzo?
Dan zet de dimplus je dus 10e afquote:Op woensdag 23 april 2008 15:36 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Mariokart Wii heeft een adviesprijs van 49,99 , dat is samen met 1 stuurtje. Een extra stuurtje kost 9,99
website geeft aan dat ze hem uit ander land hebben moeten importeren. en daarom dus duurder isquote:Op woensdag 23 april 2008 15:38 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Dan zet de dimplus je dus 10e afTerwijl de preoderder prijs wel gewoon 49.99 was.
Fijn dat ze hem niet meer op voorraad hadden, fiets ik zo ff naar de nedgame
Heb je de handleiding doorgelezen? Gewoon ff op het Home knopje drukken, dan kun je de instellingen wijzigen. Die herhalingen bij die spellen kun je niet uit zetten.quote:Op woensdag 23 april 2008 16:20 schreef Naamah het volgende:
Weet iemand hoe je het geluid van je remote uit of zachter kan zetten? Bij sommige spellen is het leuk, maar bij andere word ik er helemaal gek van! En is er een manier om bij tennis die eeuwige herhalingen helemaal uit te zetten? Ik weet wel dat je ze kan skippen met A, maar zou fijn zijn als het helemaal uit kon.
Begin me sowieso best wel te ergeren aan de tussenfilmpjes.. met name bij Wii-sports als je die train-spelletjes doet en bij Big Brain Academy ook.. Ik wil iets dóén, niet 100x naar hetzelfde filmpje kijken!
Ja. Alleen karts krijgen rode vonkjes trouwens. Zie ook [Wii] Mario Kart #8 Mijn favo track, wat doe je!quote:Op woensdag 23 april 2008 17:00 schreef Jesse_ het volgende:
kan je bij mario kart nu alleen maar een blauwe of rode slip krijgen afhangkelijk van de tijdsduur van je slip?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |