Komt gewoon omdat alleen de grote problemen in beeld worden gebracht. Als er in een week 3 treinen uitvallen dan is dat groter nieuws dan dat er in die week 997 treinen zonder vertraging en proglemen reden.quote:Op woensdag 16 april 2008 09:32 schreef plukkert het volgende:
[..]
Ach, als iedereen z'n eigen horrorverhalen over een misgelopen treinreis even opzij zet zie je wel dat sinds de nieuwe dienstregeling (december 2006) de punctualiteit EN de klanttevredenheid met grote sprongen vooruit zijn gegaan. Zonder hier een reclameverhaal te gaan houden () is het wel zo dat het nederlandse spoor het drukste van europa is en dat ze ook nog de beste punctualiteit halen, alleen in Zwitserland halen ze vergelijkbare resultaten. Het grootste probleem van de NS op dit moment is de marketing wat mij betreft, ze slagen er gewoon niet in om dat verhaal naar buiten te brengen..
Je begint je af en toe af te vragen of het nog steeds als grap is, of dat ie het stiekem toch serieus doetquote:Op woensdag 16 april 2008 09:48 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Stalker.. ik noem het meer obsessief achtervolgen
Straks moet Yesse zich nog zorgen makenquote:Op woensdag 16 april 2008 09:49 schreef Piles het volgende:
[..]
Je begint je af en toe af te vragen of het nog steeds als grap is, of dat ie het stiekem toch serieus doet
Is dat juist niet het mooistequote:Op woensdag 16 april 2008 09:49 schreef Piles het volgende:
[..]
Je begint je af en toe af te vragen of het nog steeds als grap is, of dat ie het stiekem toch serieus doet
Ik hoop dat dit een grapje is. Wat nemen jullie forum posts toch serieusquote:Op woensdag 16 april 2008 09:50 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Straks moet Yesse zich nog zorgen maken
Was het ookquote:Op woensdag 16 april 2008 09:52 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
Ik hoop dat dit een grapje is. Wat nemen jullie forum posts toch serieus
We zitten hier ook niet in ONZ hè, we zijn hier gewoon wat serieuzer (en echter)quote:Op woensdag 16 april 2008 09:52 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
Ik hoop dat dit een grapje is. Wat nemen jullie forum posts toch serieus
Cool. Dan kan ik weer verder met het stalken van Yessequote:
quote:Op woensdag 16 april 2008 09:52 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
Ik hoop dat dit een grapje is. Wat nemen jullie forum posts toch serieus
quote:Op woensdag 16 april 2008 09:52 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
Ik hoop dat dit een grapje is. Wat nemen jullie jij forum posts toch serieus
Ach man, ga toch vissen. Dus ik zou geen grappen mogen maken omdat we hier niet in ONZ zijn? En omdat ik grappen maak, ben ik niet "echt"quote:Op woensdag 16 april 2008 09:56 schreef Piles het volgende:
[..]
We zitten hier ook niet in ONZ hè, we zijn hier gewoon wat serieuzer (en echter)
Hoe ist afgelopen met je iPhone nico? Heb je aangifte gedaan?quote:
Reageer niet zo heet johquote:Op woensdag 16 april 2008 09:59 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
Ach man, ga toch vissen. Dus ik zou geen grappen mogen maken omdat we hier niet in ONZ zijn? En omdat ik grappen maak, ben ik niet "echt"
Laat ook maarquote:
aangifte gedaan ja. Had ik gister meteen online gedaan, maar goed niets van gehoord natuurlijk. Die hoop heb ik toch wel laten varen.quote:Op woensdag 16 april 2008 09:59 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
Hoe ist afgelopen met je iPhone nico? Heb je aangifte gedaan?
Om m'n post nog wat verder toe te lichten: ik neem posts hier serieuzer als ergens anders op het forum (in het algemeen dus hè). Dat wilde ik zeggen. En ik snap best dat die posts van jou als grap zijn, maar ik reageerde alleen maar op het "serieus nemen".quote:
Dat is echt zwaar kut. Ga je voor weer de iPhone of wordt het een goedkoop telefoontje dit keer?quote:Op woensdag 16 april 2008 10:03 schreef nicomart het volgende:
[..]
aangifte gedaan ja. Had ik gister meteen online gedaan, maar goed niets van gehoord natuurlijk. Die hoop heb ik toch wel laten varen.
Dat is wel klote, dat je iPhone gejat is.quote:Op woensdag 16 april 2008 10:03 schreef nicomart het volgende:
[..]
aangifte gedaan ja. Had ik gister meteen online gedaan, maar goed niets van gehoord natuurlijk. Die hoop heb ik toch wel laten varen.
Ik bedoel meer op "gespeeld" en "echt". Wat mensen hier zeggen wordt niet bedacht, maar is echt. Tenminste, zo reageer ik hierquote:Op woensdag 16 april 2008 10:05 schreef Leinonlein het volgende:
Als het hier al "serieus" is, wat moet het dan op onzin wel niet zijn? Euh, echt onzin?
Ik hoop het wel jaquote:Op woensdag 16 april 2008 09:51 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
Is dat juist niet het mooiste![]()
Maar wees maar niet bang hoor jongens. Ik sta echt niet zomaar morgen bij Yesse op de stoep. Yesse knows this, I know this so there is no problem
Ja mooi kut zegquote:Op woensdag 16 april 2008 10:03 schreef nicomart het volgende:
[..]
aangifte gedaan ja. Had ik gister meteen online gedaan, maar goed niets van gehoord natuurlijk. Die hoop heb ik toch wel laten varen.
Soms gaat dat heel snel.. en vakkundig (om het zo maar even te zeggen.)quote:Op woensdag 16 april 2008 10:07 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Ja mooi kut zeg. Wat is er precies gebeurd? Telefoons worden ook overal gejat, zo zat ik eens met een vriendin in de metro ´s nachts, beetje te suffen, en opeens waren haar telefoons uit haar tas gejat. Verzin je toch niet?
Maar wat nu, sim geblokkeerd e.d? Zou nu maar voor een cheapie gaan.
Zelfs jij gaat er serieus op inquote:Op woensdag 16 april 2008 10:06 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ik hoop het wel jaIk ben niet zo gecharmeerd van mensen die zomaar op mn stoep staan.. En dat heb ik ook gezegd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |