Ik verheug me al weer op de verhalen van Bwian vanavond.quote:Op dinsdag 15 april 2008 19:46 schreef BarryK het volgende:
Brian: Is er rekening gehouden met de gasten enzo, vegetarisch etc.... en ja hoor allemaal gedaan... wat een lozert die brr zeg
Huub zeg dat Amanda zo ook wel een toeje lust.. Amanda slablek gelijk.. moet toch meerdere moeten toch kiezen, Huub zegt dat er net is uitgelegd dat het geen keuze is maar een voorstel.
Lekker hè? Ging over zichzelf slaan, jammer dat Brian niet reageerde.quote:Op dinsdag 15 april 2008 19:46 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Joris zit Brian ook lekker te voeren, kleine plaagstootjes steeds .....
Nee, dat doet hij vanavond pas weer, vuilbekken over Anouk ......quote:Op dinsdag 15 april 2008 19:49 schreef Disana het volgende:
Ik dacht dat die Sandy ook van alles ging doen.
Claire doet het top!quote:Op dinsdag 15 april 2008 19:47 schreef noekje het volgende:
[..]
Ik niet! Zij denken haar afschuwelijk te hebben maar zij doet nog maar eens de handjes in de lucht.
'En nu met z'n allen!' Hilarisch vind ik het.
Sorry, wederom.
Dat komt misschien nog man.quote:Op dinsdag 15 april 2008 19:49 schreef Disana het volgende:
Ik dacht dat die Sandy ook van alles ging doen.
Exactly!quote:Op dinsdag 15 april 2008 19:50 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Claire doet het top!
Laat zich niet van de wijs brengen vanavond, gaat onverstoorbaar door, super
Ik versta hem ook niet maar vind het wel goed zo. Hij lult maar een eind weg.quote:Op dinsdag 15 april 2008 19:51 schreef BarryK het volgende:
Ik moet zo m'n best doen om die Sandy te verstaan he...
Is ie um nu zelf aan het koetsiekoetsiekoeën?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |