Naar en ongevoelig - hoe durf je die woorden te gebruiken als je zelf voorstelt iemand anders van het leven te beroven???quote:Op woensdag 16 april 2008 15:49 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja sorry, ik liet me meeslepen in zijn spel. het is een nare ongevoelige eikel (boomvrucht)
Neen.quote:
kan jij een post geven waar ik voorstel om iemand, die een walgelijke moord heeft gepleegd, van het leven te beroven? ik stel niks voor. ik stel een feit vast omdat er mensen zijn die hem dood willen. dat zijn geen leuke mensen om ruzie mee te hebben.quote:Op woensdag 16 april 2008 15:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Naar en ongevoelig - hoe durf je die woorden te gebruiken als je zelf voorstelt iemand anders van het leven te beroven???
ja vind ik wel. het is een begrijpelijke, humane reactie op een actie.quote:Op woensdag 16 april 2008 15:50 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Iemand die het recht in eigen hand neemt en Volkert vermoord doet daarmee precies hetzelfde als wat Volkert deed: iemand's leven beëindigen omdat ze het beter menen te weten dan de rechter.
Is er een verschil?
Je lijkt het op zijn minst niet af te keuren. Of doe je dat wel?quote:Op woensdag 16 april 2008 15:55 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
kan jij een post geven waar ik voorstel om iemand, die een walgelijke moord heeft gepleegd, van het leven te beroven? ik stel niks voor. ik stel een feit vast omdat er mensen zijn die hem dood willen. dat zijn geen leuke mensen om ruzie mee te hebben.
Jij spant echt de kroon, jij blijft maar ratelen en ratelen of mensen het nou willen horen of niet, dat interesseert je allemaal niet, zolang jij maar je oneindige negatieve energie kwijt kan.quote:Op woensdag 16 april 2008 15:57 schreef SCH het volgende:
[..]
Je lijkt het op zijn minst niet af te keuren. Of doe je dat wel?
nee ik keur het niet af. ik begrijp de reactie op de actie. ik keur wel de moord op fortuyn af, omdat deze niemand vermoord heeft.quote:Op woensdag 16 april 2008 15:57 schreef SCH het volgende:
[..]
Je lijkt het op zijn minst niet af te keuren. Of doe je dat wel?
Onbegrijpelijk en volstrekt ondemocratisch en opnieuw een kogel voor Fortuyn.quote:Op woensdag 16 april 2008 15:59 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
nee ik keur het niet af. ik begrijp de reactie op de actie. ik keur wel de moord op fortuyn af, omdat deze niemand vermoord heeft.
als volkert zo'n grote jongen is om iemand te doden, moet ie zelf ook niet gaan piepen, of anderen voor hem.
wat jij wilt. en dat je het helemaal niet begrijpt heeft misschien wel te maken met het feit dat je maar wat blij bent dat je opponent uit de weg is geruimd.quote:Op woensdag 16 april 2008 16:03 schreef SCH het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk en volstrekt ondemocratisch en opnieuw een kogel voor Fortuyn.
Wat is het toch zielig en gevaarlijk dat sommige mensen zo denken. Wat mij betreft zijn mensen die dit denken en uitspreken ook een gevaar voor de maatschappij. Ze legitimeren geweld en terrorisme.
Dit zijn dus de bewuste dingen die anders waren vóór de moord.quote:Op woensdag 16 april 2008 16:03 schreef SCH het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk en volstrekt ondemocratisch en opnieuw een kogel voor Fortuyn.
Wat is het toch zielig en gevaarlijk dat sommige mensen zo denken. Wat mij betreft zijn mensen die dit denken en uitspreken ook een gevaar voor de maatschappij. Ze legitimeren geweld en terrorisme.
Ik vind dat niet te begrijpen eerlijk gezegd aangezien het aantoont dat degene die Volkert vermoord totaal schijt heeft aan de rechtsgang van dit land, de wetten van dit land, de dingen waar dit land voor staat.quote:Op woensdag 16 april 2008 15:57 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja vind ik wel. het is een begrijpelijke, humane reactie op een actie.
Om nog maar over een geweldsspiraal te zwijgen...quote:Op woensdag 16 april 2008 16:11 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ik vind dat niet te begrijpen eerlijk gezegd aangezien het aantoont dat degene die Volkert vermoord totaal schijt heeft aan de rechtsgang van dit land, de wetten van dit land, de dingen waar dit land voor staat.
ik zal de trekker niet overhalen, maar ik vind het wel te begrijpen. dan verschillen wij daarover van mening.quote:Op woensdag 16 april 2008 16:11 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ik vind dat niet te begrijpen eerlijk gezegd aangezien het aantoont dat degene die Volkert vermoord totaal schijt heeft aan de rechtsgang van dit land, de wetten van dit land, de dingen waar dit land voor staat.
jij verwacht een geweldsspiraal als deze laffe moordenaar om wordt gelegd? vanuit welke kant dan?quote:Op woensdag 16 april 2008 16:13 schreef pfaf het volgende:
[..]
Om nog maar over een geweldsspiraal te zwijgen...
De laffe moordenaar van Folkert dan? Die mag toch ook vermoord worden?quote:Op woensdag 16 april 2008 16:26 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
jij verwacht een geweldsspiraal als deze laffe moordenaar om wordt gelegd? vanuit welke kant dan?
ik denk dat met de dood van volkert de schuld is ingelost. dan is de circel rond en hoeft er niet nog iemand vermoord te worden.quote:Op woensdag 16 april 2008 16:29 schreef pfaf het volgende:
[..]
De laffe moordenaar van Folkert dan? Die mag toch ook vermoord worden?
De moeder van Folkert zal er anders over denken.quote:Op woensdag 16 april 2008 16:35 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik denk dat met de dood van volkert de schuld is ingelost. dan is de circel rond en hoeft er niet nog iemand vermoord te worden.
tsja, ze heeft het vast al moeilijk genoeg met het feit dat haar zoon een moordenaar is. dikke vette pech dus. had volkert maar niet moeten schieten.quote:Op woensdag 16 april 2008 16:36 schreef pfaf het volgende:
[..]
De moeder van Folkert zal er anders over denken.
Suggereer je nou dat ik voor de moord op Fortuyn anders communiceerde?quote:Op woensdag 16 april 2008 16:08 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Dit zijn dus de bewuste dingen die anders waren vóór de moord.
De verschillen in denkwijze, maar vooral het UITEN daarvan, vroeger subtiel, nu hard , links/rechts, ik zeg wat ik denk en heb lak aan de manier waarop ik dat doe, als ik je een knurft wil noemen dan doe ik dat, moet ik toch zelf weten? Dat soort mensen zijn zielig, jij bent stom en ik ben goed.
Ook jij bent er een voorbeeld van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |