Want mensen die voor eigen rechter gaan spelen zijn natuurlijk tof en aan te moedigen.quote:Op dinsdag 15 april 2008 19:20 schreef NelisH2007 het volgende:
hij krijgt zn straf vast wel als hij vrij is en niet onderduikt
nee, dát is wenselijk ja..quote:Op dinsdag 15 april 2008 19:20 schreef NelisH2007 het volgende:
hij krijgt zn straf vast wel als hij vrij is en niet onderduikt
Veel te kortquote:
Denk 't ook.quote:Op dinsdag 15 april 2008 19:20 schreef NelisH2007 het volgende:
hij krijgt zn straf vast wel als hij vrij is en niet onderduikt
van jou en je vriendjesquote:Op dinsdag 15 april 2008 19:20 schreef NelisH2007 het volgende:
hij krijgt zn straf vast wel als hij vrij is en niet onderduikt
Dus dan zetten we psychiaters en verpleegkundigen honderden urenlang op Volkert terwijl we weten dat hij toch nooit normaal zal worden. Wie gaat dat betalen? Juist. De belastingbetaler.quote:Op dinsdag 15 april 2008 20:59 schreef Tomatenboer het volgende:
Ze hadden Volkert gewoon 18 jaar + tbs moeten geven dan zal hij niet snel meer vrijkomen omdat tbs in principe net zolang duurt tot men je genezen verklaart. Als je nooit genezen wordt verklaart dan zit je daar in principe levenslang.
Dan moet je een ziekte hebben, anders krijg je geen TBS. Stoornissen bleek hij volgens het Pieter Baan Centrum niet te hebben.quote:Op dinsdag 15 april 2008 20:59 schreef Tomatenboer het volgende:
Ze hadden Volkert gewoon 18 jaar + tbs moeten geven dan zal hij niet snel meer vrijkomen omdat tbs in principe net zolang duurt tot men je genezen verklaart. Als je nooit genezen wordt verklaart dan zit je daar in principe levenslang.
Daar ben ik het niet mee eens. Ten eerste wil eigen rechter spelen niet per se zeggen dat je een moord pleegt. Ten tweede is een moordenaar vermoorden is heel wat anders dan een aanstormende lijsttrekker vlak voor de verkiezingen vermoorden. En ten derde ben ik het helemaal met je eens dat mensen geen eigen rechter dienen te spelen, maar er zijn gevallen waarbij ik uitzonderingen op die regel graag een pot bier zou aanbieden.quote:Maar om nu voor eigen rechter te gaan spelen zodra hij vrijkomt gaat mij echt te ver en is te triest voor woorden. Dat maakt de mensen die genoegdoening willen en besluiten voor eigen rechter te gaan spelen in mijn ogen geen haar beter dan Volkert zelf en bewijzen dat ze over net zo weinig hersencellen beschikken.
Hij gaat gewoon in z'n cel door met zijn werk, boertje pesten, zo heb ik gelezen. Voor aanklachten heb je niet meer nodig dan pen en papier.quote:Hij zal de gevolgen van wat hij heeft gedaan echt wel zijn hele leven blijven voelen, zoals problemen met het vinden van een baan etc. (als hij uberhaupt gaat werken).
Waarom stopte je hier nou niet?quote:Op dinsdag 15 april 2008 21:33 schreef FOKwa het volgende:
[..]
En ten derde ben ik het helemaal met je eens dat mensen geen eigen rechter dienen te spelen,
En wie bepaald wanneer het is toegestaan? Jij? Zou de familie van Van der Graaf dan ook weer wraak mogen gaan nemen?quote:maar er zijn gevallen waarbij ik uitzonderingen op die regel graag een pot bier zou aanbieden.
[..]
dat zijn allemaal josti's, maar nog net niet dom genoeg om zelf te gaan zitten voor moord denk ikquote:
Maak je d'r echter een SBS-programma van waarmee je een magnetron kunt winnen, en ze gaan dr vol voorquote:Op woensdag 16 april 2008 10:10 schreef DAMH het volgende:
[..]
dat zijn allemaal josti's, maar nog net niet dom genoeg om zelf te gaan zitten voor moord denk ik
Volgens mij is een jaar of 12 - dus efffectief 8 - gebruikelijk voor een enkelvoudige moord. Bij Volkert speelde ook nog het feit dat hij schade heeft toegebracht aan het democratisch proces, en als ik het goed heb bij het hoger beroep ook het hebben van de benodigdheden voor explosieven in huis.quote:Op woensdag 16 april 2008 10:18 schreef Pool het volgende:
Ik denk dat bij de meeste moordenaars die vrijkomen het recidivegevaar groter is dan bij Volkert. Het was ook maar een enkelvoudige moord en dan is een straf van 18 jaar gebruikelijk.
inderdaad, half nederland bestaat uit josti'squote:Op woensdag 16 april 2008 10:10 schreef DAMH het volgende:
[..]
dat zijn allemaal josti's, maar nog net niet dom genoeg om zelf te gaan zitten voor moord denk ik
neej, zo ben ik dan net weer nietquote:
wat een vergelijkingquote:Op woensdag 16 april 2008 10:49 schreef Toeps het volgende:
Iedereen vind twaalf jaar veel te kort, totdat ze zelf een inbreker met een honkbalknuppel hebben bewerkt en twee dagen zijn vastgehouden. Dan is het ineens mensonterend, zijn ze getraumatiseerd en kunnen ze niks meer.
Moord en zelfverdediging zijn inderdaad heel goed met elkaar te vergelijken.quote:Op woensdag 16 april 2008 10:49 schreef Toeps het volgende:
Iedereen vind twaalf jaar veel te kort, totdat ze zelf een inbreker met een honkbalknuppel hebben bewerkt en twee dagen zijn vastgehouden. Dan is het ineens mensonterend, zijn ze getraumatiseerd en kunnen ze niks meer.
het gevolg van beiden is dat je in de cel moet, en goh, dat blijkt ineens niet zo'n pretje te zijn als men dacht.quote:Op woensdag 16 april 2008 10:53 schreef HarryP het volgende:
[..]
Moord en zelfverdediging zijn inderdaad heel goed met elkaar te vergelijken.
Het is al langer bekend dat je van gevangenisstraf geen beter mens wordtquote:Op woensdag 16 april 2008 10:00 schreef RM-rf het volgende:
In dat geval is juist door zijn langdurige gevangenisstraf een Juridisch Monster geschapen.
maak jezelf niet dommer dan je al deed.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:00 schreef Toeps het volgende:
[..]
het gevolg van beiden is dat je in de cel moet, en goh, dat blijkt ineens niet zo'n pretje te zijn als men dacht.
eigenlijk verdient ie een pluim.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:04 schreef gronk het volgende:
[..]
Het is al langer bekend dat je van gevangenisstraf geen beter mens wordt
Overigens schijnt Volkert het nog best goed te doen in de gevangenis, omdat-ie best aardige (en succesvolle) bezwaarschriften schrijft voor medegevangenen.
Nah, ik wil niet zover gaan door te zeggen dat ze 'm binnen de gevangenis op handen dragen, maar ik kan me wel voorstellen dat ze 'm niet graag kwijt willenquote:
hoe kom jij aan de info over wat volkert doet in de gevangenis en hoevaak hij dit doet?quote:Op woensdag 16 april 2008 11:09 schreef gronk het volgende:
[..]
Nah, ik wil niet zover gaan door te zeggen dat ze 'm binnen de gevangenis op handen dragen, maar ik kan me wel voorstellen dat ze 'm niet graag kwijt willen
Plus dat zijn leven ook wel behoorlijk verwoest is. Iedereen weet wie hij is en wat hij gedaan heeft.quote:Op woensdag 16 april 2008 10:18 schreef Pool het volgende:
Ik denk dat bij de meeste moordenaars die vrijkomen het recidivegevaar groter is dan bij Volkert. Het was ook maar een enkelvoudige moord en dan is een straf van 18 jaar gebruikelijk.
12 jaar zitten is echt geen pretje. Als ik zo bekijk wat ik allemaal de afgelopen 12 jaar aan plezier heb gehad of wat ik voor de komende 12 jaren aan plannen heb.... dan is 12 jaar in een celletje zitten dus echt wel lang en totaal kut.
genoeg afa-achtige clubs die hem op handen dragen.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:12 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Plus dat zijn leven ook wel behoorlijk verwoest is. Iedereen weet wie hij is en wat hij gedaan heeft.
Nou is dat natuurlijk zijn eigen schuld, maar ik vermoed dat 'ie nog moeilijk ergens aan de bak komt.
Tijd geleden een stuk gelezen over hoe het nu zit met Volkert, en wat er gaat gebeuren als-ie vrijkomt. Dacht dat er ook sprake van was dat-ie een andere identiteit kreeg aangeboden. Dat laatste gaat natuurlijk nog best moeilijk worden, want zoveel mensen zijn er nu ook weer niet die fanatiek procedures aanspannen.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:11 schreef zoalshetis het volgende:
hoe kom jij aan de info over wat volkert doet in de gevangenis en hoevaak hij dit doet?
Fijn he, dat-ie opkomt voor veroordeelde pedosexuelen enzo.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:04 schreef gronk het volgende:
[..]
Het is al langer bekend dat je van gevangenisstraf geen beter mens wordt
Overigens schijnt Volkert het nog best goed te doen in de gevangenis, omdat-ie best aardige (en succesvolle) bezwaarschriften schrijft voor medegevangenen.
Overigens, zelfs als dat zo is, dan moet justitie z'n werk maar beter doen. Wat ik van de manier van werken van Volkert van der G. begreep, is dat-ie vooral procedurefouten aanpakte. Tsja, dan moet je maar niet lopen te kneuzen als ministerie van justitie.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:18 schreef FOKwa het volgende:
[..]
Fijn he, dat-ie opkomt voor veroordeelde pedosexuelen.
En? Zelfs die mensen hebben recht op een normale rechtsgang.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:18 schreef FOKwa het volgende:
[..]
Fijn he, dat-ie opkomt voor veroordeelde pedosexuelen enzo.
Het maakt wel verschil als het qua leeftijd 20 - 32 is, of 50 - 62.quote:Op woensdag 16 april 2008 10:18 schreef Pool het volgende:
12 jaar zitten is echt geen pretje. Als ik zo bekijk wat ik allemaal de afgelopen 12 jaar aan plezier heb gehad of wat ik voor de komende 12 jaren aan plannen heb.... dan is 12 jaar in een celletje zitten dus echt wel lang en totaal kut.
Daar vergis je je in.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:14 schreef gronk het volgende:
[..]
Tijd geleden een stuk gelezen over hoe het nu zit met Volkert, en wat er gaat gebeuren als-ie vrijkomt. Dacht dat er ook sprake van was dat-ie een andere identiteit kreeg aangeboden. Dat laatste gaat natuurlijk nog best moeilijk worden, want zoveel mensen zijn er nu ook weer niet die fanatiek procedures aanspannen.
Lijkt me niet. Als je 50 bent en je hebt kinderen, dan lijkt me 12 jaar van je kinderen onthouden worden even erg als 12 jaar van je 'jeugd' missen.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:27 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Het maakt wel verschil als het qua leeftijd 20 - 32 is, of 50 - 62.
Uiteraard. Maar ik vind het wel typisch dat hij voor die mensen opkomt. Persoonlijk ben ik er niet blij mee wanneer een veroordeelde kindermoordenaar alsnog vrij komt doordat iemand een procedureel foutje in de aangifte of veroordeling heeft gevonden. Maar niemand heeft gezegd dat het recht ook altijd rechtvaardig is. En dan had er maar niet geblunderd moeten worden, dat is waar.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:27 schreef Zwansen het volgende:
[..]
En? Zelfs die mensen hebben recht op een normale rechtsgang.
Oi, 't is de televaag.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:37 schreef FOKwa het volgende:
Uiteraard. Maar ik vind het wel typisch dat hij voor die mensen opkomt.
Volkert van der G bedreigd door gedetineerden én bewakersquote:Op woensdag 16 april 2008 11:43 schreef JohnDope het volgende:
Die Volkert heeft geen leven in de gevangenis en is daar al meerdere malen gemolesteerd. Alleen brengen ze dat niet naar buiten.
Mjah, en met bezwaarschriften binnen de gevangenis krijg je ook niet snel mensen meer vrij hoor. Dat soort problemen spelen als de zaak nog voor de rechter ligt. Het soort bezwaarschriften dat Volkert schrijft, helpt vooral tegen onterecht opgelegde isoleercelverblijfjes en tegen andere procedurefouten van het regime binnen de gevangenis. Ik vind het wel prima als het gevangenispersoneel ook aan de regels gehouden wordt.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:37 schreef FOKwa het volgende:
[..]
Uiteraard. Maar ik vind het wel typisch dat hij voor die mensen opkomt. Persoonlijk ben ik er niet blij mee wanneer een veroordeelde kindermoordenaar alsnog vrij komt doordat iemand een procedureel foutje in de aangifte of veroordeling heeft gevonden. Maar niemand heeft gezegd dat het recht ook altijd rechtvaardig is. En dan had er maar niet geblunderd moeten worden, dat is waar.
Al het nieuws dat naar buiten komt mbt gevangenisgeweld an sich is het topje van de ijsberg. Heel apart cultuurtje hangt daar.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:48 schreef FOKwa het volgende:
[..]
Volkert van der G bedreigd door gedetineerden én bewakers
Daar heeft hij overigens volgens mij sinds z'n overplaatsing naar Scheveningen helaas geen last meer van.
Klopt. Regels zijn regels. Dan kan ik wel regels anders willen zien, maar dat doet daar niets aan af. Als bijvoorbeeld een bepaalde kindermoordenaar volgens de regels niet in de isoleercel gezet hoort te worden, dan moet dat ook niet gebeuren. Dat ik vind dat hij dan in die cel gezelschap van de befaamde Bubba hoort te krijgen is een heel ander verhaal.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:50 schreef Pool het volgende:
[..]
Mjah, en met bezwaarschriften binnen de gevangenis krijg je ook niet snel mensen meer vrij hoor. Dat soort problemen spelen als de zaak nog voor de rechter ligt. Het soort bezwaarschriften dat Volkert schrijft, helpt vooral tegen onterecht opgelegde isoleercelverblijfjes en tegen andere procedurefouten van het regime binnen de gevangenis. Ik vind het wel prima als het gevangenispersoneel ook aan de regels gehouden wordt.
Er schijnt echt een heel jachtseizoen geopend te worden en een jachtseizoen wordt alleen geopend wanneer er op meerdere objecten valt te schieten. Dus ik denk dat als er echt mensen zijn die hem willen mollen, dat die lui zo gek zijn dat ze ook meer vijanden van Fortuyn gaan neer leggen.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:05 schreef zoalshetis het volgende:
ik denk dat het volkert ook niet in dank wordt afgenomen dat hij kinderverkrachters/moordenaars helpt.
ach ja, hoe het ook is, zijn echte beproeving komt na de gevangenisstraf.
ik doelde op een andere beproeving. kogels koppen.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:08 schreef NelisH2007 het volgende:
dat betwijfel ik
hij kan zo weer als activist aan de slag
gesponsord door 1 of ander vaag clubje ( lees overheid )
Maargoed, ik wens hem vrij weinig suc6 en een rot leven toe!
Ja, persoonlijke omstandigheden zijn daarin belangrijk. In dat opzicht kon het niet erger zijn voor Volkert: nog redelijk jong, maar ook een gezinnetje.quote:Op woensdag 16 april 2008 11:29 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Lijkt me niet. Als je 50 bent en je hebt kinderen, dan lijkt me 12 jaar van je kinderen onthouden worden even erg als 12 jaar van je 'jeugd' missen.
Inderdaad.quote:Op woensdag 16 april 2008 10:57 schreef pfaf het volgende:
Mensen die 12 jaar in een cel bagetaliseren...!
quote:Op woensdag 16 april 2008 12:13 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Inderdaad.
Behalve dat, gezien de straffen die anderen soms krijgen voor hetzelfde vergrijp, is 18 jaar zelfs veel.
Zeker voor iemand die alleen maar het beste voor had met Nederland.
Posters tegen Volkert van der Graaf in R'damquote:Op woensdag 16 april 2008 12:09 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Er schijnt echt een heel jachtseizoen geopend te worden
Dat denk ik niet.quote:en een jachtseizoen wordt alleen geopend wanneer er op meerdere objecten valt te schieten. Dus ik denk dat als er echt mensen zijn die hem willen mollen, dat die lui zo gek zijn dat ze ook meer vijanden van Fortuyn gaan neer leggen.
De mensen die bedreigen zijn vaak niet dezelfde mensen als de mensen die gaan schieten.quote:Want laten we eerlijk wezen, die Melkert had destijds een doorgeladen pistool opgestuurd gekregenen die dader(s) is nooit gepakt en als je dat als persoon of organisatie weet te realiseren dan ben je wel heel gevaarlijk (want de kans dat je met zo'n actie gepakt wordt, is groter dan wanneer je iemand doodschiet en dat beseft Melkert ook).
![]()
Een doorgeladen pistool opsturen is niet zo maar een bedreiging, dat moet echt met militaire precisie worden uitgevoerd.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:16 schreef FOKwa het volgende:
De mensen die bedreigen zijn vaak niet dezelfde mensen als de mensen die gaan schieten.
..anders ben je nog inrichtingsrijper dan V v/d Gquote:Op woensdag 16 april 2008 09:49 schreef DAMH het volgende:
Kijk als je de broer van pim was of familie en je speelt voor eigen rechter kan ik het enigszins voorstellen,, maar anders....
volkert is de zieligste van het stel. niet de minst erge in mijn ogen.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:25 schreef JohnDope het volgende:
En die Volkert van der G vind ik nog het minst erge van het hele stelletje, hij voerde alleen maar uit waar al die haatzaaiende politici en tv-intellectuelen hem toe dreven.
Volkert is gewoon een labiel persoon die zich helemaal gek heeft laten maken door het gedemoniseer van Paars. Als hij het niet had gedaan, dan was er wel een ander labiel persoon geweest die de trekker zou overhalen.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
volkert is de zieligste van het stel. niet de minst erge in mijn ogen.
quote:Op woensdag 16 april 2008 12:18 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Een doorgeladen pistool opsturen is niet zo maar een bedreiging, dat moet echt met militaire precisie worden uitgevoerd.![]()
ja, zo kan je het ook zien. concurrentie en politiek gaan niet zo goed samen geloof ik.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:31 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Volkert is gewoon een labiel persoon die zich helemaal gek heeft laten maken door het gedemoniseer van Paars. Als hij het niet had gedaan, dan was er wel een ander labiel persoon geweest die de trekker zou overhalen.
Ik vind die politici het zieligst van allemaal, want ze wilden Fortuyn allemaal dood hebben, alleen ze waren te laf om zelf de trekker over te halen.
En toen Fortuyn dood was, riepen ze allemaal dat ze het zo vreselijk vonden.![]()
Wel dus, die lui die die pipa hebben opgestuurd hebben toegang tot heel veel verschillende ongebruikte en ontraceerbare wapens.quote:
weet die extreem linkse stinkkraker veel.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:35 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Wel dus, die lui die die pipa hebben opgestuurd hebben toegang tot heel veel verschillende ongebruikte en ontraceerbare wapens.
Fortuyn heeft gewoon laten zien dat er in Nederland geen democratie is en al helemaal geen verschillende partijen zijn, want als puntje bij paaltje komt, is het 1 grote ondemocratische politieke partij.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:34 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja, zo kan je het ook zien. concurrentie en politiek gaan niet zo goed samen geloof ik.
Ja, en?quote:Op woensdag 16 april 2008 12:35 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Wel dus, die lui die die pipa hebben opgestuurd hebben toegang tot heel veel verschillende ongebruikte en ontraceerbare wapens.
Nee hoor dat heb je niet, dan moet je echt een heel machtig persoon zijn.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:39 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja, en?
Als je in Amsterdam bent opgegroeid heb je dat ook..
Kwestie van de juiste Servische vrienden hebben.
volkert sterft snel na zijn vrijlating. zullen we een wedje leggen?quote:Op woensdag 16 april 2008 12:39 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja, en?
Als je in Amsterdam bent opgegroeid heb je dat ook..
Kwestie van de juiste Servische vrienden hebben.
Die sukkels zijn te laf om wat te doen, veel geblaat weinig wol. Kneuzen. Uiteindelijk loopt held Volkert gewoon weer rond en blijft het alleen bij wat loze kreten.
Same old shit, zoals altijd met die extreem rechtse nono's.
Maak je maar niet druk zolang hij in de cel zit blijf je voor hem betalen en als hij later vrij is en niemand wil hem werk geven, blijf je nog steeds voor hem betalen.quote:Op dinsdag 15 april 2008 21:26 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Dus dan zetten we psychiaters en verpleegkundigen honderden urenlang op Volkert terwijl we weten dat hij toch nooit normaal zal worden. Wie gaat dat betalen? Juist. De belastingbetaler.
Is goed hoor. Maar dan nog gebeurt er niets met Volkie.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:40 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Nee hoor dat heb je niet, dan moet je echt een heel machtig persoon zijn.
maar niet voor lang.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:46 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Maak je maar niet druk zolang hij in de cel zit blijf je voor hem betalen en als hij later vrij is en niemand wil hem werk geven, blijf je nog steeds voor hem betalen.
Okay.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:45 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
volkert sterft snel na zijn vrijlating. zullen we een wedje leggen?
ghehehe! ok! tot over 6 jaar.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:50 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Okay.
Als ie binnen een half jaar wordt vermoord neem ik een Pim avatar, als ie na een half jaar nog leeft neem jij een Volkert avatar..
Ja....quote:
2012 is dan ook al geweest.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:55 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja.....
Als we het dan hier uberhaupt nog over kunnen hebben. Kan veel gebeuren in 6 jaar..
Dat zeiden ze destijds ook over Fortuyn.quote:Op woensdag 16 april 2008 12:46 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Maar dan nog gebeurt er niets met Volkie.
Niet bekend met de 21/23-12-2012 theorie?quote:Op woensdag 16 april 2008 13:15 schreef FOKwa het volgende:
[..]
Je denkt dat-ie er tijdens z'n proefverlof al aan gaat? Of waarom noem je dat jaartal?
half?? als ik zo om me heen kijk op straat denk ik dat het meer richting de 80% gaatquote:Op woensdag 16 april 2008 10:36 schreef NelisH2007 het volgende:
[..]
inderdaad, half nederland bestaat uit josti's
malloot
hoax-theorie bedoel je.quote:Op woensdag 16 april 2008 13:41 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Niet bekend met de 23-12-2012 theorie?.
Dat weet je pas als het geweest is. En het is dan ook niet voor niets een theorie.quote:
Ik denk dat die maya's een rekenfout hebben gemaakt, want mijn Club is er nog lang niet klaar voor. Er moet zeker nog 10 jaar werk verzet worden...quote:Op woensdag 16 april 2008 13:47 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dat weet je pas als het geweest is. En het is dan ook niet voor niets een theorie.
Behalve dat, de Maya's hebben zelf nooit voorspeld dat dit het einde van de wereld is, die invulling hebben anderen er aan gegeven.
Voor die tijd heeft ie nog een lijstje af te werkenquote:Op woensdag 16 april 2008 12:45 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
volkert sterft snel na zijn vrijlating. zullen we een wedje leggen?
Dat lukt hem niet, want Wilders heeft de Mossad achter zich staan en die hebben de AIVD in hun broekzak.quote:Op woensdag 16 april 2008 13:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Voor die tijd heeft ie nog een lijstje af te werken
Had ik het over Wilders?quote:Op woensdag 16 april 2008 13:52 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dat lukt hem niet, want Wilders heeft de Mossad achter zich staan en die hebben de AIVD in hun broekzak.
Ja want er is niemand anders die boeiend is en gevaar loopt voor hem.quote:
Nee, ik had het niet over Wilders. Helemaal niet over de dingen waar jij aan denkt trouwens.quote:Op woensdag 16 april 2008 14:05 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ja want er is niemand anders die boeiend is en gevaar loopt voor hem.
-weg-quote:Op woensdag 16 april 2008 14:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee, ik had het niet over Wilders. Helemaal niet over de dingen waar jij aan denkt trouwens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |