Die rooie wordt geplet!!quote:
Moet je de mamapoes niet eerder laten helpen? En misschien kan je een korting krijgen als je ze allemaal laat doen? Kan hier wel namelijk...quote:Op woensdag 16 april 2008 21:58 schreef Gucci___X het volgende:
Oef want op mijn verjaardag krijg ik geld maar of het 350 euro zal zyn ?
Het is toch zoveel voor 3 poezen en een kater hé?
Weet je wat het is: jij redeneert vanuit je mens-zijn.quote:Op donderdag 17 april 2008 21:12 schreef Gucci___X het volgende:
ik krijg het gewoon niet over mijn hart om die kittens naar onbekende mensen te brengen. je bent er zolang samen mee je zorgt ervoor en dan van de ene op de andere dag doe je ze weg
quote:
En deel van wat je hier zegt is niet perse waar.quote:Op donderdag 17 april 2008 21:49 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Weet je wat het is: jij redeneert vanuit je mens-zijn.
Heel extreem voorbeeld:
Als je bij voorbeeld kinderen had en je zou er eentje moeten laten adopteren, dan zou dat kind je daarop aan kunnen gaan kijken. Want een kind weet wie zijn ouders zijn, wat er vna ouders verwacht wordt in onze maatschappij en kan als redenatie aanvoeren dat hij of zij 'weggedaan' is. En da's erg en dan moeten er wel heel zwaarwegende redenen zijn om daarvoor te kiezen.
Bij katten werkt dat heel anders. Cru gezegd: Katten zijn egoistisch.
Zij zullen jou er echt niet op aankijken als je ze aan iemand anders geeft die er goed voor gaat zorgen. Zo werken kattenhersenen nu eenmaal niet. Het blijven beesten die graag hun natje en hun droogje hebben en zich zullen gaan hechten aan bepaalde rituelen. Deze kunnen al dan niet aan een bepaalde persoon gebonden zijn. Maar een kitten tussen de 8-12 weken oud, wat in een ander goed huisje terecht komt, heeft het misschien een dag moeilijk met de veranderde omgeving, maar als de nieuwe baasjes met haar spelen en haar goed verzorgen, dan 'vergeet' zij gauw genoeg dat ze eerst bij jou en haar nestgenootjes heeft gewoond.
En realiseer je dat het bij elkaar houden van een nestje ook tot grote problemen kan lijden. Kleine katjes worden groot en teveel katten in een kleine ruimte, daar worden ze niet blij van. Als één van de katten ruzie zoekt, maakt het ze niks uit of de andere partij familie is of niet. Hebben ze geen idee van. En als je ze niet zou steriliseren, dan zouden broer en zus met alle liefde (lees: lust) samen kindjes gaan maken. Zij zien een andere kat en wel eentje die voor hen aantrekkelijk is, geen familie.
Snap je een beetje wat ik bedoel?
En natuurlijk is het nu hartstikke moeilijk om eraan te denken die kleine hulpeloze dropjes bij moeder vandaan te halen. Maar die tijd is nog een poosje weg. Wat niet wegneemt dat je er nu wel over moet nadenken. En echt waar, als ik je zo hoor is het voor de katten het beste dat er maximaal één kitten bij jou blijft. Da's niet egoïstisch van jou, maar juist een teken van dierenliefde. Die ene kitten (en moeder) krijgen alle aandacht van jou en de spullen die ze nodig hebben, terwijl de andere twee ook naar een huisje gaan waar ze precies hetzelfde krijgen.
Dat zou een prima oplossing kunnen zijnquote:Op donderdag 17 april 2008 22:35 schreef Gucci___X het volgende:
ga mijn om overtuigen er 2 te nemen ze heeft niks van dieren en is alleen
en dan kan ik ze zien wanneer ik wil
soort gapen dusquote:Op zaterdag 19 april 2008 13:07 schreef Gucci___X het volgende:
Het is net alsof ze miauwen maar zonder klank
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |