quote:Sfeer R'dam niet louter feestelijk
ROTTERDAM - De aanhang van Feyenoord viert zondagavond feest rond de Hofpleinvijver. Nadat de Rotterdamse ploeg in de eigen Kuip de KNVB-beker had veroverd door een zege op Roda JC, trokken de fans massaal naar het centrum van de stad. Niet overal bleef het even feestelijk.
Op het Stadhuisplein moest de ME een charge uitvoeren en brak een rel uit tussen twee groepen. De winkelstraten zijn afgezet met hekken en plastic nadat de politie die had 'schoongeveegd'.
Traditiegetrouw vieren tal van Feyenoord-fans het behalen van de beker door te water te gaan in de vijver op het Hofplein.
Rond 22.00 uur had de politie op diverse plaatsen in de stad in totaal elf mensen aangehouden. Omdat de politie opnamen met camera's heeft gemaakt, onder meer vanuit een helikopter, verwacht zij nog meer arrestaties te verrichten
quote:Traditiegetrouw vieren tal van Feyenoord-fans het behalen van de beker door te water te gaan in de vijver op het Hofplein.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 27 april 2008 22:31 schreef vitessezuid113 het volgende:werk jij voor de telegraaf ofzo , ze hebben de tekst meteen aangepast.
quote:NS-medewerkers aangevallen door voetbalsupporters
Binnenlands - door Erwin (Remote) op 01-05-2008 @ 13:17
Gisteravond zijn twee medewerkers van de NS gewond geraakt bij een vechtpartij tussen voetbalsupporters. Een 30-jarige medewerker raakte gewond aan zijn hoofd en zijn 37-jarige collega aan zijn arm. Twee mannen van 18 en 19 jaar werden opgepakt en moesten de nacht doorbrengen op het politiebureau.
Rond 21.30 uur kwam er een melding binnen van een vechtpartij tussen de supporters van FC Twente en Heracles Almelo. Heracles-supporters en FC Twente-supporters troffen elkaar op het perron aan het Stadhuisplein in Enschede en in de trein. Volgens de politie werd er onder meer met riemen geslagen.
De medewerkers van de NS wilden ingrijpen maar werden aangevallen door de supporters. Vervolgens werd de politie ingeschakeld en konden de relschoppers aangewezen worden. De NS-medewerkers hebben aangifte gedaan.
quote:06 May 2008 Vuurzee in supportersvak Hajduk Split
Bij zware ongeregeldheden bij de wedstrijd tussen Hajduk Split en Dinamo Zagreb zijn vijf mensen gewond geraakt. Een 26-jarige man verloor twee vingers toen een springtuig tot ontploffing kwam in zijn hand. Na de wedstrijd kwam het tot rellen buiten het stadion waarbij de politie 48 hooligans kon aanhouden.
quote:Op donderdag 8 mei 2008 12:43 schreef GnAgn het volgende:
Schijnen vanavond een aantal Ajax ''supporters'' naar WSV Apeldoorn - Feyenoord te gaan om te confrontatie te zoeken met de feye aanhang
ME liet RKC'ers lekker op gras, charges werden op ons uitgevoerd.quote:Opstootjes tussen fans van MVV en RKC
Na de wedstrijd tussen RKC en MVV (2-0) is het tot opstootjes gekomen tussen beide supporterskampen. Toen de 680 meegereisde Maastrichtse fans naar de bussen liepen, kwam het tot een confrontatie met aanhangers van de thuisclub. Over en weer vlogen de stenen door de lucht.
Voetbal
Van onze verslaggever
Ook werden enkele auto's beschadigd die ter plekke geparkeerd stonden. Na een charge van een peloton van de mobiele eenheid, waarbij ook een withete MVV-fan klappen kreeg, konden de veertien bussen naar het zuiden vertrekken.
What's next? Moet ik elk gerucht dat ik hoor over zulke zaken maar hier neerplempen? heb je binnen 1 week je topic volquote:
Ik was er wel gister en de vorige keer ook maar deze keer was het minder erg. De vorige keer stonden er echt veel gasten met stenen te gooien. Deze keer was er echt super veel ME.Maar de ME was nogal opgefokt gister. Ze wilden zo snel mogelijk iedereen weg hebben. Zag een gast die gewoon weg liep met een fiets in z'n hand neergeknuppeld wordenquote:Op donderdag 8 mei 2008 18:17 schreef Afunados het volgende:
Zoals ik begrepen heb, was er gisteren zelf niet bij, moest iedereen direct de bus in. Was vreselijk veel ME, en iedereen werd naar binnen geslagen. Natuurlijk ga je de bus dan niet uit, dan krijg je zelf een paar tikken. Daarnaast werden alle uitgangen van de bussen door enkele ME'ers 'bewaakt', zodat je er niet uitkan. Was zondag precies hetzelfde, toen werd zelfs aan beide deuren een ME bus geparkeerd.
En vergeet niet dat het hier om (voor het grootste deel) gewone supporters gaat, die gewoon een uitwedstrijd bezoeken. Uiteraard waren er genoeg die zich verzet hebben (dit is maar filmpje bij een bus), maar er was een grote ME macht aanwezig. Snap goed dat mensen zo reageren als ze voor hun neus kinderen en vrouwen geslagen zien worden, terwijl ze niet kunnen handelen.
quote:Klopjacht op hooligans: weer arrestaties
Door TOBIAS DEN HARTOG
ROTTERDAM - De politie heeft opnieuw Feyenoord-hooligans gearresteerd in de klopjacht op de relschoppers die in februari een Vitesse-supporter molesteerden in Arnhem.
Eerder werden voor dat geweld al zes Rotterdammers en een Delftenaar van hun bed gelicht, nu zijn drie andere Rotterdammers in de kraag gevat. De verdachten zijn tussen de 17 en 37 jaar oud.
De tien mogelijke geweldplegers moeten half juni voor de rechtbank van Nijmegen of Arnhem verschijnen. Ze staan dan officieel onder verdenking van het openlijk plegen van geweld.
Op 23 februari kwam het tot een keiharde supportersconfrontatie tussen de Feyenoorders en Vitesse-aanhangers. Een 37-jarige Vitesse-supporter uit Duiven kreeg daarbij een baksteen op het hoofd en raakte levensgevaarlijk gewond.
De Feyenoordfans waren in Arnhem, omdat ze in Almelo waren geweigerd bij de uitwedstrijd van hun club tegen Heracles.
De politie in Nijmegen verwacht binnenkort nóg een handvol aanhoudingen van Feyenoord-relschoppers. Ook de rol van de Vitesse-fans wordt nog onderzocht. „We zijn zeker nog niet klaar met het onderzoek. De maat is vol. Dat de laatste tijd zoveel supportersvetes op openbare plekken worden uitgevochten, kan gewoon niet meer. Met hulp van de Rotterdamse politie en camerabeelden, hebben we goede hoop op meer aanhoudingen,’’ vertelt politiezegsman Peter Meijer.
Veel van de arrestanten waren al langere tijd in beeld bij het Rotterdamse korps als notoire relschoppers en konden dus aan de hand van verse beelden worden gepakt.
Feyenoord is ook nog niet klaar met de arrestanten. „Als blijkt dat deze zogenaamde supporters, want die titel verdienen ze niet, seizoenkaarthouders zijn, dan zullen we ze die ontnemen,’’ zegt een woordvoerder.
Eerder legde de club een supporter een stadionverbod op voor het belagen van de spelersbus na het verlies van Feyenoord tegen Willem II . Fans spraken de spelers bij het Van der Valk-hotel in Ridderkerk aan op de verliespartij eerder die zondag in Tilburg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |