Tsja, soort zoekt soort.quote:Op dinsdag 15 april 2008 10:42 schreef Varen het volgende:
Brian: Kenneth heeft mijn moeder beschermd.
Sandy: je moet blij zijn dat Kenneth alleen dat gedaan heeft. Ik had wat anders gedaan.
Hoe schold Netnie op Huub?quote:Op dinsdag 15 april 2008 10:44 schreef Varen het volgende:
Brian heeft niet gehoord dat Netty Huub uitgescholden heeft.
Hij gelooft het ook niet.
Ongelooflijk, brian die met droge ogen beweert dat Huub tegen Kennie aan is gelopen.quote:Op dinsdag 15 april 2008 10:46 schreef rooie3 het volgende:
Ik zou met zulke mensen echt niet kunnen praten.Ze worden zo beschermd en pakken je daarna met de daden die de febo beslist.Zoals dat Kenneth na dreigen van Brian weer even terug mocht komen.
jaja en de paashaas doet het met sinterklaasquote:Op dinsdag 15 april 2008 10:47 schreef T-lex het volgende:
Huub is gewoon nog over de zeik dat al z'n plannetjes van gisteren een beetje met een sisser afliepen. En Brian weet dat maar al te goed...
Die frusteratie was gisteren goed te zien toen de band er was...Brian had het prima naar z'n zin en Huub keek met regelmaat erg zuur.![]()
Wil Jaap met z'n bolle reet voor die camera's weg blijven...uit het shotje Jaapio.
Joris moet ff z'n baterijen wisselen...die gast voegt echt niks toe.quote:Op dinsdag 15 april 2008 10:43 schreef beequeen het volgende:
Nu moet je ophouden. Volgens Sandy heeft Kenniet heel rustig gereageerd........sure.![]()
Doe mij deze maar, wat een verschil.![]()
[ afbeelding ]
Als er iemand verbaal sterk is dan is het Joris wel.quote:Op dinsdag 15 april 2008 10:49 schreef T-lex het volgende:
[..]
Joris moet ff z'n baterijen wisselen...die gast voegt echt niks toe.
Heeft tie eigenlijk wel een zender?![]()
Het is echt verbazingwekkend in welke droomwereld die gasten leven. Nog even en het wordt zo overgenomen door VV.quote:Op dinsdag 15 april 2008 10:47 schreef jassy het volgende:
Nu heeft Huub Kenneth een beuk verkocht, yeah right!
Hier idem, nu denkt de zool weer dat de pa van Claire niet achter het huwelijk staat.quote:Op dinsdag 15 april 2008 10:48 schreef beequeen het volgende:
Kan Sandy zijn gore, asomuil niet houden? Ik erger me kapot aan die gast.
Hij heeft Brian al meerdere keren op zijn plaats gezet.quote:Op dinsdag 15 april 2008 10:49 schreef T-lex het volgende:
[..]
Joris moet ff z'n baterijen wisselen...die gast voegt echt niks toe.
Heeft tie eigenlijk wel een zender?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |