Wie zei dat, Brian? Ik luister naar de muziek.quote:Op maandag 14 april 2008 23:22 schreef BarryK het volgende:
laatste wat hij zei is: "ik betaal ik bepaal... en een gebaartje erbij"... in mijn ogen suggereerde hij hier het aanpakken van iemand in dat huis
Dat geloof ik niet. Ik vind alles al zoveel op Jaap terecht komen. Alles komt van Jaap af. Zowel Brain als Huub, spannen Jaap voor hun karretje. Jaap is alleen zo stom dat hij er nu weer intrapt.quote:Op maandag 14 april 2008 23:18 schreef Shayndel het volgende:
Jaap's act heeft gefaald. Niet alleen door achter maar ook omdat hij een lafaard is. Blijkbaar is hij te bang voor de rat zijn uitspattingen. Binnenkort stort hij zich weer op Huub en Claire en mag en lukt hem dat wel weer.
Nee die kok die wegging.. eerst gelul in papiamento, toen in NL iets van rustig blijven enquote:Op maandag 14 april 2008 23:24 schreef beequeen het volgende:
[..]
Wie zei dat, Brian? Ik luister naar de muziek.
quote:
Het is echt niet om aan tequote:
Ik kan me dat zo niet voorstellen, iedereen zit gezellig in de woonkamer met een band erbij en je loopt er van weg en gaat heel triest alleen achter de computer zitten.quote:
Zeker walgelijk, ik had er nog niet op geletquote:Op maandag 14 april 2008 23:27 schreef coldstar het volgende:
Die decollete van Claire, hahaha ze vallen er zowat uit.....
Van mij mag je hoor.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |